REKLAMA

Profil nietoperz

zgłoś
    Toksyczna, chora miłość...
    Spodziewałam się tu czegoś innego, mam zupełnie inny problem. Rozstałam się z facetem. Nie był ideałem , olewała mnie jak tylko mógł , mineło kilka miesięcy a on nagle zapałał wielką miłością , nęka mnie sms'ami, prosi żebym wróciła. Jak tłumaczyć takie zachowanie? Musi mnie w końcu do zmiany nr tel, będę się ukrywała? Jak powiedzieć facetowi NIE tak żeby dotarło?
    nietoperz, 2012-05-28 21:40:14
    zgłoś
    Najlepsze sposoby na bezsenność
    Nie mogę zasnąć kiedy jestem wściekła, zdarza się to coraz częściej niestety . Jak się wyciszyć nie wiem, niektórzy potrafią ale mi się cały dzień przewija jak film gdy położę się do łóżka
    nietoperz, 2012-05-28 21:48:34
    zgłoś
    Lody dla ochłody
    Lubię zwłaszcza w sezonie, ostatnio odkryłam limonkowe w połowie to sorbet więc nie są kaloryczne
    nietoperz, 2012-05-28 21:52:21
    zgłoś
    Co Cię wk***ia...?
    Moja bezradność w niektórych sytuacjach mnie wkurza
    nietoperz, 2012-05-28 21:57:09
    zgłoś
    Codzienne picie napojów energetycznych
    Piję prawie codziennie zamiennie z kawą żeby się jakaoś obudzić, marnie śpię ale nie sądzę żebym nadużywała,puszka zamiast filiżanki kawy. W sumie wszystko w nadmiarze szkodzi ale nie sadziłam że to może uzależniać albo być przyczyną takich kłopotów. Pewne jest że wypite popołudniu skutecznie nie pozwala potem zasnąć a że mam z tym lekki kłopot piję do południa
    nietoperz, 2012-05-29 08:34:58
    zgłoś
    Cukry to kalorie, ale nie liczę ich bo jakoś się utrzymuję w swojej wadze, może czasem zimą 1-2kg więcej ale gubię wiosną.Tauryna ? Co to jest? i na co szkodzi? , sądziłam że to coś takiego jak cofeina
    nietoperz, 2012-05-29 09:12:03
    zgłoś
    Sen
    To o czym mówiła Kathia i LilPeneros to są zasady higieny snu, naczytałam się o tym kiedy nie mogłam zasnąć. Wiem jedno, jeśli bezsenność powodują emocje prawidłowa higiena snu niewiele pomoże, trzeba sobie z tym poradzić samemu bądź z pomocą psychiatry niestety. Tabletki nasenne to ostateczność ale czasem również konieczność.Najprościej zdiagnozować przyczynę i jej się pozbyć jeśli to możliwe.
    nietoperz, 2012-05-29 09:57:24
    zgłoś
    Sen
    \'Staniol\' napisał(-a):A na sen nie lepiej ''załatwić'' sobie spokój w pomieszczeniu, brak światła, zaciemnienie doszczętne pokoju, zero dźwięku, ewentualnie można sobie załatwić to okrycie na oczy. Szprycować się jakimiś rzeczami co nie są potrzebne zdrowemu człowiekowi.. Nawet jeśli ziołowe.Słusznie i nawet się z tym zgodzę, ma ciszę, niemal całkowitą ciemność i jeden problem, nie potrafię"wyłączyć" myślenia, jak na złość wtedy mam kociokwik
    nietoperz, 2012-05-29 22:20:09
    zgłoś
    Sen
    \'LilPeneros\' napisał(-a):Ziołowe preparaty nasenne nie mają właściwie żadnych skutków ubocznych jeśli stosuje się je w zalecanych, dopuszczalnych dawkach oraz tylko przez pewien czas.Miałam moment kiedy brałam Persen ale to raczej na uspokojenie , można go stosować również jako środek ułatwiający zasypianie jeśli problem ma podłoże emocjonalne.
    nietoperz, 2012-05-29 22:23:39
    zgłoś
    Guaranę czy matte zdecydowanie lepiej ale energetyki mamy pod ręką zawsze i wszędzie. to o wiele prostsze kiedy nie chcesz tracić czasu, zdania są podzielone więc mam nadzieję że nie trace też na zdrowiu.Dziś damski jakiś piłam, skuteczny bo do tej pory nie pomyślałam o spaniu
    nietoperz, 2012-05-29 22:47:40
STRONA 1 z 2
REKLAMA