REKLAMA

Profil mythos

zgłoś
    CZYTELNIK NA OKLADKE
    Na początek witam wszystkich Forumowiczów. Geny mają swoje znaczenie w procesie budowania muskulatury i jej uwidaczniania. Przykładem jest podział na osobników ekto, endo i mezomorficznych - ci ostatni mają zdecydowanie najlepiej, jeśli chodzi o ewentualne znalezienie się na okładce Men's Health . Ponadto brzuśce mięśniowe różnią się kształtem w zależności od osoby - wystarczy spojrzeć na kilka okładek MH, by zobaczyć, że każdy model ma ABS ukształtowany w nieco inny sposób - jeden ma lepiej uwidocznioną część skośną, inny dolną itd. Trening i dieta z MH zdecydowanie jest pomocna w osiąganiu jak najlepszej formy, lecz, z przyczyn opisanych powyżej, nie może być traktowana bezkrytycznie - każdy jest inny, na każdego więc co innego działa lepiej lub gorzej. Dlatego też trzeba na własnej skórze (a raczej bicepsach, klatce itd.) eksperymentować i znaleźć optymalną dla siebie kombinację odżywiania i ćwiczeń.Ale zgadzam się z Beloved - złe geny to nie wytłumaczenie, każdy może trenować i osiągać sukcesy na miarę swych możliwości. Może nie znajdzie się na okładce, lecz będzie wyglądał lepiej i czuł się lepiej. A to już spory sukces.
    mythos, 2009-01-03 18:46:38
    zgłoś
    Jak pogodzić pracę z treningami
    Może pomoże Ci mój sposób - długo trenowałem na siłowni, gdy w końcu uświadomiłem sobie, że tylko po to, by potrenować trzy kwadranse tracę półtorej godziny na dojazdy. Zakupiłem więc sztangielki z regulowanym ciężarem, poręcze do pompek, wkręciłem w futrynę drążek i jadę. Te pół godziny-czterdzieści minut zawsze znajdziesz, przed pracą czy po niej. Ze sztangielkami, poręczami i drążkiem można wytrenować praktycznie każdą partię ciała, ćwiczeń jest naprawdę wiele. Trenuj co drugi dzień, by mięśnie miały czas na odpoczynek, wykonuj po dwa ćwiczenia po trzy serie na mniejsze grupy (np. biceps, triceps) i trzy ćwiczenia po trzy serie na większe (plecy, klatka, barki). No i nie zapominaj o nogach! Doskonałym pomysłem, oszczędzającym czas i dodającym intensywności treningom są techniki takie jak superserie, trójserie itd., czyli wykonywanie kilku ćwiczeń bezpośrednio po sobie. Może połączyć w ten sposób ćwiczenia na biceps i triceps, klatkę i placy, barki i nogi. No, to się rozpisałem. Mam nadzieję, że to Ci pomoże.
    mythos, 2009-01-03 19:21:54
    zgłoś
    Wyzwania na Nowy Rok
    Nie bój - trening i dieta czynią cuda. Ja gdy zaczynałem trenować ważyłem 50 kilo, teraz ważę 80 (wzrost 177). W łapce miałem 26 cm, teraz jest ich bodaj 42. Szczypior byłem niesamowity, Ty startujesz chyba z lepszego poziomu, więc na pewno Ci się uda. Co do moich wyzwań - zjechać z BF poniżej ośmiu % no i... Reszta związana jest z MH.
    mythos, 2009-01-03 20:11:36
    zgłoś
    CZYTELNIK NA OKLADKE
    Przygotowują się, wiem to z dobrych źródeł. A na pytanie, czy należy się kierować radami modeli z okładki odpowiedziałem - mogą znajdować się w nich cenne wskazówki, ale sposób na dojście do takiej formy zależy od konkretnej osoby. Wystarczy przeczytać artykuł o zwycięzcach poprzedniej edycji - podejście każdego do treningu jest nieco inne, choć podstawy są oczywiście te same. Nikt Ci nie da gwarancji, że trening, jaki stosuje model z tej czy innej okładki sprawdzi się na Tobie, przyczyny tego już wspomniałem. To tak, jak z dwiema parami spodni o różnym fasonie - obydwie mogą być świetnie skrojone, a jedna z nich będzie leżała dobrze na Tobie, druga na Twoim koledze... Ale ogólnie rzecz biorąc - moim zdaniem porady i styl życia zawarty w MH to dobra droga do osiągnięcia takiej sylwetki - zwycięzcy to nie są jacyś przerośnięci koksiarze a faceci o normalnej budowie, z ładnie zarysowaną muskulaturą.A co do samego konkursu - moim zdaniem to bardzo fajny pomysł, choćby dlatego, że dzięki niemu kilka osób może wziąć się za siebie. Mnie osobiście zmotywował najbardziej Marcin Przyszlak - od pewnego czasu nie mogę uczęszczać na siłownię, dzięki tekstowi o jego treningu przypomniałem sobie, że można się intensywnie skatować także w domu. No i zachęcił mnie do kupna podpórek do pompek - gorąco polecam, świetna sprawa!
    mythos, 2009-01-04 23:12:24
    zgłoś
    Z mojego doświadczenia: ryż (najlepiej brązowy) z tuńczykiem, warzywami (papryka, ogórek itd.) i oliwą. Dostarczy Ci białka, węglowodanów, tłuszczy, a kosztuje mniej niż kebab. Aby sobie urozmaicać, możesz stosować różne warzywa, zamiast tuńczyka wkładać pokrojoną pierś z kurczaka duszoną w przyprawach. Operuj też dla poprawienia smaku przyprawami, ale raczej ogranicz sól. To chyba najlepsza opcja...
    mythos, 2009-01-04 23:18:31
    zgłoś
    Jaki sport, taki pracownik
    Ja pracuję jako tak zwany pismak, lub jak kto woli dziennikarz. I często jest tak, że na tej czy innej konferencji prasowej jestem jednym z niewielu facetów bez brzuszka. Zasługa treningów siłowych, psa rasy border collie i odpowiedniej diety.
    mythos, 2009-01-05 01:12:27
    zgłoś
    Co trenujesz?
    Ja przechodziłem przez fascynację kilkoma różnymi stylami sztuk walki, z czego mam liczne pamiątki (niestety nie puchary, lecz kontuzje ), w międzyczasie były treningi pływackie, futbol i koszykówka. Obecnie moim sposobem na niezłą formę są treningi siłowe w domu (wbrew temu, co myśli wiele osób, preferujących siłownię, naprawdę sporo dają). No i mam bardzo wymagającą wychowankę w czworonożnej osobie psa rasy border collie. Treningi Frisbee i spacery to świetne aeroby na świeżym powietrzu, których opuścić nie mogę - potem zwierzę nie da mi spokoju w domu. Ogólnie uważam, że pies potrafi dać doskonałą motywację do aktywnego wypoczynku - sporo moich znajomych dzięki czworonogom wreszcie oderwało się od biurka.PS.Shaq- Wing Tsun trenowałeś na Kasprzaka?
    mythos, 2009-01-05 01:21:17
    zgłoś
    Czy to możliwe by tak szybko przybrać na wadze??
    Jeśli jesteś tym Panem, którego twarz widzę na zdjęciu, to masz góra 160 cm, więc nie wkręcaj.
    mythos, 2009-01-05 13:14:23
    zgłoś
    Ubiegłeś mnie Beloved z tymi kanapkami i jogurtem, więc tylko je od siebie polecę. Dobre rozwiązanie to też serek wiejski plus parę kromek pełnoziarnistego pieczywka, można jeszcze uzupełnić to jakimś warzywkiem... No i całkiem niezłe są różnego rodzaju batony białkowe- zastępują słodycze a przy tym zawierają potrzebne składniki odżywcze...
    mythos, 2009-01-05 15:06:32
    zgłoś
    Wyzwania na Nowy Rok
    Moja znajoma była na seansie hipnozy i od tej pory nie pali... Ja zawsze podchodziłem do takich metod z dużą rezerwą, ale jej widać pomogło, może jest to też jakaś opcja...
    mythos, 2009-01-05 15:12:20
1 2 3 ... 25
STRONA 1 z 25
REKLAMA