Profil mmatthew

zgłoś
    Co masz dziś na sobie
    Taaak, a wbijesz się w te spodnie?;p
    mmatthew, 2012-03-20 21:57:11
    zgłoś
    Co masz dziś na sobie
    skoro jestes w Niemczech to powinienes zauważyć, ze żaden facet (czyt. mężczyzna) nie nosi trampek, tak jak u nas.Dla mnie te buty to pomyłka lat 50-tych.
    mmatthew, 2012-03-20 23:21:45
    zgłoś
    Co masz dziś na sobie
    dokladnie tak, trampek to trampek, a tutaj paweł pokazałeś nam sportowe buty które faktycznie pasują do eleganckiego stylu. Buty typu dunk czy jakieś sneakers'y sam niekiedy ubieram do koszuli i to się sprawdza, nie zawsze, ale jednak.przez wielu za ikone mody uwazany jest timberlake, on sie nosi podobnie ze sportowymi butami, jednak nigdy go w trampkach nie widzialem;p
    mmatthew, 2012-03-21 02:36:05
    zgłoś
    Co masz dziś na sobie
    \'Aaron\' napisał(-a):Panowie szukam takiej koszulki w dokładnie takim odcieniuPo co szukasz, skoro juz znalazłeś...
    mmatthew, 2012-03-31 22:36:37
    zgłoś
    Co masz dziś na sobie
    \'Aaron\' napisał(-a):Bo nie mam zamiaru dać 50$ za przesyłkę Teraz rozumiem twój punkt widzenia;pa sprawdziłeś faktycznie ile wysyłka kosztuje?
    mmatthew, 2012-04-01 21:14:34
    zgłoś
    Co masz dziś na sobie
    @ romantyk:Pomijam twoją budowę, ale to przez nią może troche słabo wygladasz w tych rzeczach. (proporcje biodra-barki)Mankiety powinny wystawać tylko odrobinę, spinkami naprawdę nie ma się co chwalić. Kto bedzie chciał je tam zobaczyć, to i tak zobaczy.Nie podoba mi się ten sweter, w ogole, bo wyglądasz jak chłopiec z gimnazjum, który chce szybko dorosnąć ubierając koszulę. Generalnie niby fajnie beżowo, modnie, ale dla mnie bardzo mdło.
    mmatthew, 2012-04-11 11:59:30
    zgłoś
    Co masz dziś na sobie
    Panowie, odbiegamy od tematu. Jak ktos chce podnieść sobie ego przez komputer, to piz***cie sobie prywatne wiadomosci albo chociaz w offtopie.Tymczasem nich pawelzegarow wrzuci cos nowego, zeby ten spam zasypać
    mmatthew, 2012-04-11 23:23:16
    zgłoś
    Co masz dziś na sobie
    Mi osobiście się podoba;)Bardzo fajna kurta - skąd?
    mmatthew, 2012-04-12 01:23:09
    zgłoś
    Ilu miala poprzednich partnerow w lozku?
    Mniej wiesz, lepiej śpisz - taka prawda.A tylko dzięki zaufaniu można miec nadzieję, ze przed tobą nie było całego stada samców
    mmatthew, 2012-04-26 00:46:40
    zgłoś
    Offtop
    Podsumowanie meczu;)Taki finał mi się podoba, bayern u siebie, feta na stadionie będzie piękna, brak hiszpanskiej drużyny w finale LM -> like it.
    mmatthew, 2012-04-26 00:56:26
1 ... 2 3 4 ... 7
STRONA 3 z 7