Profil mmatthew

zgłoś
    Pojedyncze zdjęcia naszej sylwetki...
    Dzięki za rady panowie.
    mmatthew, 2011-06-28 12:18:54
    zgłoś
    Fajny film wczoraj widzialem...
    \'Adam napisał(-a):A ja polecam RITE - czyli po polsku Rytuał z Anthonym Hopkinsem. Szału nie ma ale jeśli nie nastawiać sie na horror to całkiem dobrze zrealizowany film.Do obejrzenia nadaje się też Spisek czyli Largo Winch 2. Ciekawy, może i nawet zaskakujący, dobrze zrobiony.Wczoraj oglądałem wlasnie Rite - generalnie ciekawy, aczkolwiek nieporywający jak na taką tematykę. Większą groze wzbudzają juz stare klasyki, ale jak Adam napisał - nie nastawiamy sie na horror i jest calkiem ok.
    mmatthew, 2011-07-24 15:31:57
    zgłoś
    Tabletki antykoncepcyjne przez nia
    \'Venso\' napisał(-a):Jeśłi tabletka ma formę widocznego plastra na ramieniu i są na imprezie/dyskotece to oznaka, że przyszły nie tylko potańczyć... Ciekawi mnie skad to pytanie, czyżbyś zauważył u swojej panny i się zastanawiał, czy aby nie... Hehehe, od razu nasunęło mi się to samo skojarzenie;p
    mmatthew, 2011-10-27 17:32:35
    zgłoś
    Pojedyncze zdjęcia naszej sylwetki...
    powoli powoli to jakos idzie, ale rezultaty strasznie mierne, bo nie moge dopiąc diety na 100% wlasnie...dzien jest za krotki na wszystkie obowiazki
    mmatthew, 2011-11-25 13:01:21
    zgłoś
    Co masz dziś na sobie
    Taak, bardzo fajny zestaw, me gusta. bardzo podoba mi sie zestawienie kolorystyczne zarówno ubrań, jak i całej kompozycji z tłem, dobre zdjecie
    mmatthew, 2012-02-26 20:24:34
    zgłoś
    Co masz dziś na sobie
    Mam podobne zdanie co do szali, jednak wbrew pozorom dużo on dodaje tej kompozycji. (na + oczywiscie)
    mmatthew, 2012-02-27 21:00:15
    zgłoś
    Sportowa marynarka
    Poszperaj w galeriach, ostatnio udało mi się znaleźć na wyprzedaży marynarke za 10 euro w H&M, bawełniania, typowo sportowa, granatowa na 2 guziki, została jedna, bo XL;p w niemczech nie ma takich dużych facetow jak u nas;p
    mmatthew, 2012-02-28 12:49:36
    zgłoś
    Co masz dziś na sobie
    -metka-szal zimowy (poważnie?)-tak rozpiety sweter kojarzy mi się tylko z dziadkami grającymi w szachy w parku-barki coś byś musiał poćwiczyc;pkompletnie mi sie nie podoba, jedyny plus za odwagę wrzucenia zdjecia.
    mmatthew, 2012-02-28 13:53:25
    zgłoś
    Książki, które z jakiegoś powodu musisz przeczytać
    Co do tematyki II wojny światowej polecam:"Sprawa honoru". Książka przy której autentycznie pojawiły mi się łzy w oczach, nietrzebna nam fikcja, historia naszego kraju jest scenariuszem do niejednego filmu (nie tylko ciągle wracającego wątku holocaustu).
    mmatthew, 2012-02-29 17:56:13
    zgłoś
    Co masz dziś na sobie
    Brylant - styl widać też;p
    mmatthew, 2012-03-20 19:38:01
1 2 3 ... 7
STRONA 2 z 7