[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA

Profil mmatthew

zgłoś
    Perfumy
    idealnie w moj gust trafiły "one million" i black code armaniego
    mmatthew, 2010-11-26 02:53:07
    zgłoś
    Perfumy
    \'Hogg\' napisał(-a):Potwierdzam - świetne zapachy. Armani black: mocny i męski, one million: wiecej nut słodkich, ale też super. Ten drugi używam od trzech dni. Kupiła mi go bratowa w sklepie wolnocłowym za ok (w przeliczeniu na PLN) 100 zł dokladnie, dwa rozne zapachy na skrajnie rózne sytuacje.Jak masz mozliwosc kupna po takiej cenie, to brałbym w ciemno kilka sztuk
    mmatthew, 2010-11-26 11:47:04
    zgłoś
    Solarium
    prosta sprawa, czujesz potrzebe, to idziesz, nie to nie. pewnie, ze opalone cialo wyglada dobrze, ale nie wśrod europejczykow prawie u progu zimy szczegolnie na naszej szerokości geograficznej.Choc przed jakims duzym eventem mozna sie pokusic o to;p
    mmatthew, 2010-11-26 17:17:58
    zgłoś
    Pewien problem..
    Zostaw jej troche przestrzeni. Nie wmowisz mi, ze nie lubisz, kiedy idac z kumplami do klubu dziewczyny puszczają wam oko albo zagaduja o drinka;p Ale masz swoja dume i korzystasz z tego lub nie, twoja sprawa. Zapewne tego samego oczekujesz od swojej laski, a mowiac, ze jestescie juz 2 lata ze sobą, raczej sie do tego nie posunie. Co innego jak ja bedziesz trzymał w klatce, nie ma kobiety jak i faceta, ktory/a zyjac pod kloszem pare lat nie poczuje przyplywu andrenaliny na mysl o skoku w bok, gdy zaj**ista laska z nim flirtuje.
    mmatthew, 2010-12-09 22:04:26
    zgłoś
    Zdrada
    pod tym wzgledem jestem strasznie konserwatywny, zdrady sie nie wybacza. Kiedys bym z tym polemizował, zycie jednak uczy, ze nie ma to sensu.
    mmatthew, 2010-12-11 19:55:13
    zgłoś
    Zdrada
    CYTAT(miszczu172 @ 12-12-2010, 0:40) ja zdrady nie toleruję tak samo jak u płci pięknej i brzydkiej.....Ja nie chce być zdradzony, sam nie zdradzam.Ale też nie chcę uczestniczyć w zdradzie... jest to cos najokropniejszego co znam.Tyle w temacie.zdecydowanie sie zgadzam
    mmatthew, 2010-12-12 00:47:26
    zgłoś
    Plany na rok 2011
    -zaliczyć wszystkie sesje, zeby wyjechac na erasmusa-rzeźba-zagrać w duzym pokerowym turnieju live-spotkać programiste softu pokerstarsa i mu wyjbe*
    mmatthew, 2011-02-08 01:10:42
    zgłoś
    Night Club
    \'roxanne\' napisał(-a):dobrze, koncze wypowiadanie sie na tym forumw końcu przeszliśmy do konkretów
    mmatthew, 2011-02-24 16:16:30
    zgłoś
    Poker, czyli jak nie splukac sie do zera
    Witam, organizuje malutki turniej dla znajomych i jak widać nie tylko na home games na platformie poker stars, 5+0,50$, start 21, jakby ktoś mial ochote, to prosze o PM;)
    mmatthew, 2011-04-07 15:40:31
    zgłoś
    Ciekawostki ze świata
    Świetny pomysł!
    mmatthew, 2011-05-23 18:32:41
1 2 3 ... 9
STRONA 1 z 9
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij