REKLAMA

Profil mlody248

zgłoś
    Miejsce na spotkanie w deszczowe dni
    CześćNa wstępie zaznaczę, że ze względu na swój wiek (18 lat, obecnie idę do klasy maturalnej) niestety nie posiadam pokaźnych zasobów finansowych, w związku z czym nie jestem w stanie zabrać (jeszcze ;-) ) koleżanki, miłej, sympatycznej dziewczyny, na kręgle, czy też do kina - wypad to wiadomo - po 17-20 bilety, jakieś jedzenie, picie i się sporo robi.Mieszkamy we Wrocławiu, tylko chodzi o te cholerne koszty :/Chciałbym poprosić o zaproponowanie różnego rodzaju spotkań, miejsc do spotykania się, aby spokojnie porozmawiać, nawiązać bliższą relację.PS. jedyny pomysł jaki mam to bilard, chociaż obawiam się, że akurat tej dziewczynie się to nie bardzo spodoba, stąd pytanie do Was.Będę wdzięczny za rychłą pomoc. Dzięki.Pozdrawiam
    mlody248, 2012-07-03 20:56:19
    zgłoś
    Z tym, że to wymaga troszkę czasu (oczywiscie, myślę o pracy na wakacje), a mi zalezy na najbliższych dniach. A jakie inne alternatywy mogę wykombinować? Jakoś nie potrafię wymyślić czegoś ciekawego w te deszczowe dni.
    mlody248, 2012-07-03 21:11:50
    zgłoś
    Dzięki ;-) Właśnie takie niedrogie sprawy mnie interesują - chyba rozumiecie? ;-)Pozdrawiam
    mlody248, 2012-07-05 23:13:33
    zgłoś
    Faktycznie, pomysł z galerią handlową chyba nie jest najciekawszy.W zasadzie da się znaleźć ładne dni, więc teraz już specjalnych większych problemów nie ma z miejscem.Dzięki
    mlody248, 2012-07-11 02:29:04
    zgłoś
    Jakiego faceta chce kobieta?
    CześćTemat dość ogólnikowy, jednakże szczegóły też się pojawią. Czy na mój wiek nie zbyt ambitny? (18 lat) Raczej nie. Dlaczego pytam? Bo mój system wartości i ogólnego wzorca mężczyzny został lekko zachwiany po ostatnich różnego rodzaju wydarzeniach - od rozmów z kumplami, przez rozmowy z przyjaciółkami, aż po niezbyt udane randkowanie.Chciałbym wiedzieć jak kobiety w podobnym do mojego wieku postrzegają, mogą postrzegać mężczyznę. Czego od niego oczekują? Czym kierują się dobierając kogoś do bliższej znajomości?Ze znanych mi rzeczy, które miałem okazję przeczytać w licznych artykułach, na przestrzeni czasu zdążyłem wypracować własny model faceta, który opiera się o kilka prostych zasad: prezentowanie lepszej części siebie, ale nie ukrywanie tej gorszej, jeżeli coś jest nie tak to to eliminuję. Postawa i nastawienie do świata - zawsze pozytywnie. Schludnie, czysto, staram sie odpowiednio dobrać ubranie, zadbać o wygląd (modelem Kleina nie będę na pewno, ale ponoć wyglądam całkiem przyzwoicie). Mówić otwarcie, mądrze i nie mówić jeżeli tego nie chcę. Najważniejsze: szacunek, zaufanie i umiejętność ukazania emocji, uczuć, gdy już jakieś się pojawią. Taki model zawiódł. Chyba, że po prostu źle trafiałem jak dotychczas? Okres wakacji wzmaga myśli o ważnej osobie płci przeciwnej. Czasu wiele, chęci jeszcze więcej, pytanie gdzie rozumuję źle?Dziękuję za wszystkie odpowiedzi i liczę na konstruktywne opinie ;-)
    mlody248, 2012-07-11 02:50:01
    zgłoś
    Czy oby nie przesada z tym idealnym mężem? Po prostu szanuję kobiety, dziewczyny z którymi się zadaje. Nie rozumiem jak można się bawić kimś? Albo na kimś zależy i chcę się dobrze dla tej osoby, ale stawia się sprawę jasno - nie możemy dążyć do bliższych relacji - obydwie strony grają uczciwie.Nie biegam z podkulonym ogonem, ale podejście obojętne wydaje mi się po prostu obraźliwe i dające znać, że mi nie zależy.Na prawdę chciałbym wiedzieć o co w tym biegać zaczyna? Nie jestem nudny, potrafię robić ciekawe rzeczy (różne sporty, wycieczki rowerowe itp itd), stąd nie rozumiem dlaczego taki problem z tym mam?Jakie inne cechy powinienem zmienić, nabyć? Jakie umiejętności?
    mlody248, 2012-07-11 22:23:59
    zgłoś
    [Złamanie 8 punktu Zasad Forum MH]Dzięki!
    mlody248, 2012-07-12 12:24:41
    zgłoś
    Może i troszkę dziwnie myślę, ale specjalnie do seksu nie zmierzam. Miałem okazję już tego zasmakować i szczerze mówiąc wolę robić to z osobą, do której poczuję coś więcej niż byle zauroczenie.Co do tych cech, czy dobrze zrozumiałem? Samemu stać się mniej dostępnym? Czasem lekko wymijać odpowiedzi, oczekując aż zacznie sama kobieta się do mnie dodzwaniać, pisać? Przeżyje coś niezwykłego, jak to uświadomić? Niestety w ciągu roku szkolnego nie mam na tyle czasu aby zająć się takimi sprawami, a tym bardziej wyciągać wnioski, przemyśleć to wszystko i zadbać o te sprawy ;-)Dzięki
    mlody248, 2012-07-13 18:44:08
    zgłoś
    Tak, właśnie było coś niefajnego (nawet bardzo) i stąd takie podejście. Dzięki za rady. Trochę mi nakreśliliście sytuację, zachowanie. Wdrażam w życie ;-)
    mlody248, 2012-07-19 23:58:17
    zgłoś
    Tak, właśnie było coś niefajnego (nawet bardzo) i stąd takie podejście. Dzięki za rady. Trochę mi nakreśliliście sytuację, zachowanie. Wdrażam w życie ;-)
    mlody248, 2012-07-19 23:58:33
STRONA 1 z 2
REKLAMA