Profil mixal

zgłoś
    Telefonik
    Lumie są fajne, możesz coś z nich wybrać nie powinno być problemu, ewentualnie właśnie polecona wyżej myPhone Luna, bo to bardzo dobra specyfikacja za tę cenę.
    mixal, 2015-02-11 14:03:57
    zgłoś
    Telefon, jaki ?
    Jeśli tani to może jakiś prosty smartfon mniej znanej marki albo prosty telefon, który dodatkowo będzie ultra wytrzymały? Z tej drugiej kategorii polecam myphone hammer, bo zbiera świetne opinie.
    mixal, 2015-02-11 14:08:30
    zgłoś
    Najlepsza wódka :)
    Smakowe Finlandie to naprawdę dobre wódki, choć ja także wolę ruda niż czystą. Droższy Grands i Jack Daniels z lodem. To jest to.
    mixal, 2015-02-11 14:30:10
    zgłoś
    Brwi
    Też miewam ten problem i czasami sobie poprawiam wyrywając te najgorsze. Staram się ingerować minimalnie, ale czasem trzeba.
    mixal, 2015-02-11 14:33:57
    zgłoś
    Moda męska?
    Też polecam blogi - co prawda większość jest o modzie bardziej klasycznej (garnitury, koszule, płaszcze), ale warto tam zaglądać.
    mixal, 2015-02-11 14:47:29
    zgłoś
    E-papierosy
    Ja tam mam dobre wspomnienia z e-papierosem. Przyjemnie się go ćmi, nie śmierdzi, a wręcz pachnie, a moją potrzebę na \"dymka\" zaspokajał. Korzystałem na poczatku z One, później z podwójnego zestawu Tabaque. Powoli obniżałem zawartość nikotyny w płynie i po kilku miesiącach stwierdziłem, że już nie potrzebuję. I przestałem. Co do liquidów - uwielbiam owocowe i te mocno miętowe. Ale nie próbowałem łączyć smaków.
    mixal, 2015-02-18 11:46:13
    zgłoś
    Jaki telefon dla dziewczyny do 600 zł.
    Też polecam myPhone\'y, bo świetnie się sprawdzają, a kosztują naprawdę przyzwoicie. Jeśli mniejszy niż 5 cali to proponuje model Cube. Ewentualnie wspomniany wyżej S-Line, cena nie przekroczy 600 zł, a długo będą się sprawdzać.  :)
    mixal, 2015-02-23 14:43:45
    zgłoś
    E-papierosy: prawdy i mity
    Bardzo fajnie wypunktowane. Nie widziałem jeszcze w internecie tak bezstronnego artykułu. Prawda jest nikotyna, więc uzależnić można się równie dobrze od e-papierosów, a nie analogów, ale są zdecydowanie mniej szkodliwe i z całego serca polecam je tym, którzy chcą co najmniej ograniczyć palenie i trucie się. Ja mojego Foofa wapuję już kilkanaście miesięcy - może niezbyt długo, ale wiele się u mnie poprawiło :)
    mixal, 2015-02-27 09:59:19
    zgłoś
    Prezent dla kolegi
    Być może w grę wchodzi e-papieros? Jakiś fajny zestawik z dwiema sztukami. Np taki od tabaque? Jeśli natomiast dużo i często korzysta z telefonu to może jakiś powerbank albo wytrzymałe, skórzane etui? Polecam w tym celu odwiedzić teletorium :)
    mixal, 2015-03-04 11:33:48
REKLAMA