REKLAMA

Profil raul

zgłoś
    30-minutowy trening w porze lunchu
    już ten artykuł "wisiał" na stronie, nie ma czegoś nowego?
    raul, 2011-05-18 13:54:14
    zgłoś
    Zdrada
    ja swojej żonie zawsze powtarzam, że gdybym się dowiedział, to pier..... wszystko i wyjechał na inny kontynent, gdzieś bardzo daleko, nie wiem, może Australia, może Kanada lub Brazylia, gdzieś gdzie mógłbym w ciszy i skupieniu wszystko przemyśleć, dać sobie czas, dlaczego czas..., bo decyzje podejmowane na gorąco są często mylne.Wszystkim zdradzonym proponuję ten czas min. 3 miesięcy na przemyślenia, wyciszenie się i może znalezienie nowego celu w życiu
    raul, 2011-05-18 15:36:10
    zgłoś
    30-minutowy trening w porze lunchu
    a to zwracam honor, nie miałem złych intencji..., w każdym razie ta fotka z hantlą - już ją gdzieś widziałem i stąd moje podejrzenia o powtórce.A co do tematu, mnie trening zabiera od 2 do 3h więc nie dałbym rady w porze lunchu, jedynie co może aeroby poćwiczyć w zakresie tętna swojego max. HR. - to tak
    raul, 2011-05-19 13:05:11
    zgłoś
    Płaski brzuch w 4 tygodnie
    To co napisane w art. jest z pewnością o niebo lepsze od co dziennego odżywiania, jakie każdy z nas prowadził..., nie dlatego że nie chciał lecz zwyczajnie nie przywiązujemy do tego wagi co jemy i kiedy jemy, a potem opona sama rośnie...,Rzeczywiście jest tak, że zmieniając nawyki żywieniowe zmieni się nasza sylwetka, gdy dodamy do tego jeszcze jakiś wysiłek fizyczny to będzie super - ja trenuję od listopada zeszłego roku, staram się jeść 6 razy dziennie, nie stosuję masła/margaryny, smaruję awokado ciemne pełnoziarniste pieczywo i fakt jem go 1 no może 2 razy dziennie, tzn. dwie kanapki (podwójne), kupiłem najtańszy na rynku parowar i wstając rano, nastawiam warzywa + pierś z kurczaka lub ryba i mam to na trzy razy (co trzy godziny) bez tłuszczy, rano jajecznica + pomidor w plasterkach albo płatki owsiane z jogurtem naturalnym..., w każdym razie panowie..., zmienicie sposób odżywiania, zmienicie siebie (swój wygląd).Najtrudniej "zmienić się w głowie" tzn. swoje nawyki - ale jak już to zrobicie - ciało podąży za głową - gwarantuję!!!!!
    raul, 2011-06-02 10:21:14
    zgłoś
    CYTAT(saber @ 27-12-2008, 15:10) Też czytałem ten artykuł i jest ciekawy, nie da się ukryć. Dodatkowo polecam z najnowszego (1-2/2009) "Zgarnij pulę!" s. 48. Po tym artykule wreszcie zakumałem, że nie do końca chodzi o to co jemy ale równie ważne jest kiedy to jemy. I tak, jakby ktoś miesiąc temu powiedział mi że spokojnie mogę wsuwać boczek to bym się po głowie popukał. A to mnie tylko utwierdza w tym, że dbanie o to co jemy to wcale nie jest tak dużo wyrzeczeń, trzeba tylko z tych produktów, które zostają w lodówce wiedzieć i umieć zrobić coś ciekawego. Dlatego nie lubie słowa dieta, bo od razu kojarzy mi się z jakimiś cudami jedzonymi przez miesiąc, kiedy tak na prawdę chodzi przecież oto żeby zmienić cały styl odżywiania na zawsze a nie na chwile.Też będę pracował nad brzuchem i zaczynam od lodówki. Zastanawiam się jakie aeroby mogą być fajne jeśli oto chodzi. Wiadomo mamy pływanie (które ja osobiście startuje znowu od nowego roku), bieganie (w taki ziąb u mnie nie przejdzie) i pojawia się np. pytanie czy na etapie tego że mięśnie brzucha mamy przysłonięte przez większa lub mniejszą warstwę, dosłownie milimetrowego tłuszczu , warto zaczynać też ćwiczyć brzuch, czy skupić się na aerobach.każde aeroby są dobre, każdy wysiłek z podwyższonym tętnem jest dobry, ale nie przesadzaj z długością, bo zamiast tłuszczu zaczniesz spalać mięśnie, wstaję rano o 5 i idę biegać albo na rower maks 25 min. tętna do 140, potem kawka i śniadanko, basen - jak najbardziej, rower - super, bieganie - odjazd, kopanie działki - też bardzo dobra sprawa ;-D, zwyczajnie się ruszać trzeba i nie wierzyć w te bzdury że nic nie robiąc schudniesz i będziesz Appolinem dzisiejszych czasów Ostatnio czytałem o HIIT - jest to naprawdę dobra sprawa - taki interwał naprawdę sięga do głębokich zasobów energetycznych w naszym organizmie
    raul, 2011-06-02 10:37:13
    zgłoś
    Zdrada
    CYTAT(szirina @ 19-05-2011, 12:52) aby dojść do takiego etapu w związku że dochodzi do zdrady, winę zawsze ponoszą 2 strony !!! ....żona i teściowa no ale to tylko taki mały żarcik z mojej strony
    raul, 2011-06-02 10:42:06
    zgłoś
    dziewictwo i ból
    a może ona nie chce z Tobą współżyć i nie wie jak ci to powiedzieć, wiesz..., wiesz..., to tak jak z kobietą gdy ją wiecznie głowa boli, pomyśl o tym...
    raul, 2011-06-03 09:54:51
    zgłoś
    CYTAT(sven @ 05-06-2011, 20:44) Opium w tabletkach? Przykłady please.szczerze mówiąc nie bardzo wiem o co kaman??
    raul, 2011-06-06 13:44:41
    zgłoś
    dziewictwo i ból
    @Wasilile ty masz lat?Wiesz co dobrze otwiera oczy facetowi na te sprawy...? Seks z dojrzałą kobietą - moment dorośniesz i z miejsca zobaczysz to czego teraz nie widzisz - proponuję ci abyś "puknął" jakąś 30-tkę lub więcej - wtedy to będziesz miał seks a nie jakieś tam bzdety z głupią pannąPS. sorry ale nie umiem owijać w bawełnę
    raul, 2011-06-07 08:43:15
    zgłoś
    dziewictwo i ból
    \'SW90\' napisał(-a):z przebiegu wątku wnioskuję, że jest dość młody... przez to pewnie Twoja rada w Twoim mniemaniu nabiera sensu, ale w rzeczywistości to oznacza, że możliwości poznania 30-latki chętnej na seks ma niewiele zapewne. poza tym nie każdy facet jest pajacem, skoro jest zakochany, to nie będzie szukał bzykania na lewo i prawo dla wprawy. nawiasem mówiąc, dla młodego gościa spotkanie 30-latki na jedną noc wiązać by się musiało z wizytą w burdelu, szanujące się kobiety raczej się nie zainteresują taką przygodąoj, nie trzeba iść do burdelu by wyrwać 30-tkę, ale trzeba trochę wyobraźni i kreatywności dając takiej poczucie iż jesteś na tyle dojrzały, że po wszystkim się nie zakochasz i nie będziesz wystawał pod jej oknem wyznając jej miłośćpoza tym jest mnóstwo matek i żon, które aż się proszą byś coś z nimi zrobił, bo nuda w związkach ich dobija a one potrzebują adrenaliny - eh..., życie...
    raul, 2011-06-08 08:31:10
1 2 3 ... 24
STRONA 1 z 24
REKLAMA