REKLAMA

Profil misiou

zgłoś
    Gainer własnej roboty
    \'Goku\' napisał(-a):nie boisz się byku salmonelli ?a co, twardym trzeba byc
    misiou, 2011-01-23 22:57:14
    zgłoś
    Co masz dziś na sobie
    \'pawelzegarow\' napisał(-a):jeans, jeans, kaszmir, dzianina i skórawiecej o tym zestawie na blogustrasznie ch*jowe buty, nie założyłbym takich nawet po pijaku
    misiou, 2011-01-28 21:16:55
    zgłoś
    Wasz styl ubioru
    inna sprawa, że po studiach w Anglii możesz przyjechac z papierem do Polski i dla części pracodawców będą to niesamowite papiery.ale temat dyskusji jest inny, więc nawiążę do niego tylko tak: nie widzę potrzeby kupowania ubrań za granicą. choc subiektywnie różnica jakościowa w parze levisów ze stanów a tych polskich - jest odczuwalna. dżins jakiś taki miękki i przyjemniejszy w dotyku. ale może to jakieś placebo
    misiou, 2011-01-28 21:37:29
    zgłoś
    Medytacja
    Według Katolików rebirthing może prowadzić do zniewolenia lub opętania demonicznego. Potwierdzeniem tego mają być liczne przypadki osób zniewolonych, egzorcyzmowanych przez kapłanów Kościoła rzymsko-katolickiego.może dlatego, że w konkurencyjnych religiach medytacja jest szeroko stosowana?czasem aż nadto widoczne jest, że niektórzy chcieliby aby człowiek nie myślał, tylko płacił.
    misiou, 2011-01-28 23:03:45
    zgłoś
    Kosmetyki do pielęgnacji twarzy dla 20-latka
    CYTAT(Grzegorz @ 01-02-2011, 12:57) w wieku 20 lat jakikolwiek kosmetyk wykraczający poza żel do mycia twarzy i najprostszy krem to o wiele za dużo. Ja używam loreal pomarańczowy do mycia twarzy i garnier czerwony jako krem. Tyle mi wystarcza nawet mydło i krem, ale masz rację-póki nie masz jakiejś choroby skóry. a w tym wypadku facet ma, więc używanie czegoś dodatkowo jest zalecane. ale 80 zł na jakiś krem z koziej dupy to przesada. Tyle wystarczy na kosmetyczkę albo dermatologa + lek.
    misiou, 2011-02-01 12:36:33
    zgłoś
    telewizor, głosniki i dvd -wasze opinie
    no właśnie, trochę za mało danych. nie wiadomo czego oczekujesz.ja też mam nieduży pokój a zakupiłem 40 cali i jestem zadowolony. oglądam z odległości około 2, 5 metra i jeszcze nie oślepłem.przy 22 calach możesz olac kestię full hd. przy tak małym ekranie nie widac spcjalnie różnicy między nią a hd ready.co do dvd i głośników- zrobiłbiłem to inaczej. kupiłem zestaw kina domowego lg za 500zł. i mam głośniki 5.1 które podłączam do laptopa. a przy okazji są zgrane z dvd. nie wiem jakie ten sprzęt ma parametry, ale potrafi postawic całą rodzinę do pionu w niedzielny poranek także spoko. rozważ zakup zestawu kina domowego zamiast głośników i dvd osobno, bo teraz takie zestawy naprawdę nie są drogie.
    misiou, 2011-02-02 01:22:07
    zgłoś
    Ksywa
    Misioł. Po prostu.
    misiou, 2011-03-07 18:11:24
1 ... 69 70 71
STRONA 71 z 71
REKLAMA