REKLAMA

Profil misiou

zgłoś
    Powiedziałem dziewczynie, że bardzo mi się podoba
    a co, myślałeś że będziesz się podobał każdej?ps. ja, jeśli już mówię coś w ten deseń, dodaję "ale nie rób sobie nadziei". fajnie to działa
    misiou, 2011-01-19 14:27:35
    zgłoś
    Dżizas, nie podawajcie chłopakowi literatury bo zaraz dorwie jakieś PUA.
    misiou, 2011-01-19 20:54:06
    zgłoś
    Fanki klubów na pokaz?
    no bywają też takie, które chcac sie przypodobac facetowi, zminiaja sie z kibicki dajmy na to wisly, na kibicke cracovii. miesiac pozniej, dla innego faceta-zmiana w druga strone
    misiou, 2011-01-20 12:30:11
    zgłoś
    Jak kupować majty
    kup cala rozmiarowke, ktores musza byc dobre!
    misiou, 2011-01-20 15:58:00
    zgłoś
    Oczywiscie moge spróbowac udawac ze sie czuje szczesliwy, wyluzowany, usmiechac się itp tylko czy takie udawanie ma sens?raczej nie ma, bo ludzie potrafią wyczuc sztucznosc na kilometr. Dlaczego? Poczytaj o MOWIE CIAŁA.raczej powinieneś wziąc się za podbudowanie swojego zdania o sobie.Nie wiem, idź poczytaj mądre książki, przypakuj na siłce, po prostu rób coś, co uważasz za wzbogacające.co do brzydoty - ja jestem brzydki i nawet sam tak uważam. I nie robi mi to różnicy. Dąż do tego, żeby Tobie też nie robiło:)
    misiou, 2011-01-20 16:03:44
    zgłoś
    Jak kupować majty
    albo po prostu chodź "na Brylanta"
    misiou, 2011-01-20 16:11:31
    zgłoś
    Jak kupować majty
    \'Gudi\' napisał(-a):brylant To może mnie oświecisz i powiesz jak sprawiasz, że jest to w pełni higieniczne? po co? jego higiena - jego sprawa.
    misiou, 2011-01-20 18:06:04
    zgłoś
    Jak kupować majty
    Kuba, jakie pytanie - takie odpowiedzi.Sądzisz że Twój "problem" jest warty tworzenia dla niego tematu? Bo wiesz, generalnie to mężczyźni sami sobie z takimi problemami radzą.
    misiou, 2011-01-20 18:48:37
    zgłoś
    Offtop
    \'Brylant\' napisał(-a):he he Waldi Admin uznał, że .... 3. Pomyśl. Upewnij się, że ktoś będzie chciał przeczytać to, co piszesz. pewnie nikt nie będzie chciał tego czytać ale faktycznie-to przeta offtop, zatem rozważmy kwestię ukarania Admina za cenzurę ... no ale co samcowi z wiedzy, że drugiemu się chce? gdyby Waldek był Waldką to może i by coś z tego było, ale w tym momencie to jest offtop w offtopie!
    misiou, 2011-01-20 21:22:36
    zgłoś
    Wypatrzyłeś jakiś ciekawy ciuch? Podziel się nim z innymi
    Ty Wujek zapomnij o tym!! Nie ma tu miejsca dla Nas dwóch..Inni z poza Krakowa mogą se kupić!! tongue.gifja ją pierwszy zobaczyłem!a tak na poważnie to po pierwszej wypłacie też zamawiam. I nie ma ale.jeśli ktoś ma dostęp do tych podrób dobrej jakości z abercrombie to skusiłbym się na polóweczkę (tylko z małym znaczkiem na lewym cycku i bez napisów) i na jakąś bluzę/sweter. Też bez dużych napisów.
    misiou, 2011-01-20 22:17:21
1 ... 69 70 71
STRONA 70 z 71
REKLAMA