REKLAMA

Profil misiou

zgłoś
    Co masz dziś na sobie
    \'konserwa\' napisał(-a):Ze zdjęcia ciężko dostrzec z jakiego materiału są spodnie.Jeżeli z cienkiego, (a tak mi się wydaje) to podzielam zdanie,że buty za "ciężkie".Długość spodni moim zdaniem odpowiednia,błędem wielu facetów u nas jest "harmonijka" na dole.To nic złego uwidaczniać wysokie buty nogawką takiej długości.Za to nie wiem czy tak wyszło na zdjęciu,czy spodnie są ze "słabego" materiału ale "harmonijka" robi się na kolanach. Kolorystycznie moim zdaniem dobrze skoordynowane i nie rozumiem co tu jest mało męskie.Mnie razi tylko ta męska "biżuteria", po prostu nie lubię.buty sa normalne, spodnie są zwyczajnie za wąskie i psują cały obraz. w kurtkę sam bym wskoczył
    misiou, 2011-01-12 01:16:26
    zgłoś
    Stroj na studniowke M
    gdybym ja miał ochotę wskoczyc w smoking to bym w niego wskoczył a nie przejmował się że ktoś stwierdzi że chcę się wywyższac. Bo co to za człowiek który ocenia mnie na podstawie samego stroju.
    misiou, 2011-01-15 22:58:43
    zgłoś
    Stroj na studniowke M
    bobasku nie przesadzaj, bo o czym innym mówię -> garnitur/smoking/frak/dres. które z nich nie pasuje do reszty?Brylant - niby tak, ale tak też się składa, że mam na to wy*ebane. A przy moim umiłowaniu do całkiem klasycznych, mało ekspresyjnych strojów - nic złego z tego nie wychodzi:) nie mówimy przecież o pojawieniu się w na balu w różowych stringach.
    misiou, 2011-01-15 23:25:29
    zgłoś
    Stroj na studniowke M
    na mojej studniówce było kilku facetów w smokingach i jakoś nie zauważyłem, żeby ktoś ich brał za buraków. Byc jakieś podrzędne jednostki skupiające się na obrzucaniu mięsem innych, ale to już chyba świadczy o słabości tychże osób. Powtórzę swoje zdanie: smoking pasuje na 100wkę i jeśli masz ochotę to śmiało w niego wbijaj. I miej wyje*ane na osobiste problemy innych.bobasku ja to widzę tak: elegancja/elegancja/elegancja/sport.nie do końca wszystko jedno bo mam potrzebę czczenia okazji/eventów na których się pojawiam - odpowiednim do tego strojem. a smoking na studniówkę jest odpowiedni.
    misiou, 2011-01-15 23:38:11
    zgłoś
    Stroj na studniowke M
    \'bobas\' napisał(-a):Odwracasz teraz kicie ogonem, wczesniej sugerowales ze stroj sie nie liczy w ogole a jak ktos ocenia po stroju to co to za czlowiek, jednak nie jest to Tobie obojetne.niekoniecznie, bo sugerowałem smoking jako ten strój. nie wiem skąd wniosek że strój nie liczy się w ogóle - tego nie napisałem. faktycznie jeśli byś się pojawił w dresie, to musiałoby byc coś nie tak w przebiegu Twojego procesu wychowania. Ale listości - ciągle mówię o smokingu czyli czymś co pasuje do okazji.
    misiou, 2011-01-15 23:46:50
    zgłoś
    Stroj na studniowke M
    \'bobas\' napisał(-a):Wiec oceniasz ludzi po stroju, co z Ciebie za czlowiek?TAK, jeśli ktoś rażąco złamie "ogólne warunki". Ale ja nie mówiłem o anomaliach, tylko o cholernym smokingu i w tym kontekście próbuję Ci to od początku wytłumaczyc.
    misiou, 2011-01-15 23:53:25
    zgłoś
    Stroj na studniowke M
    \'bobas\' napisał(-a):Wlasnie te TAK chcialem uslyszec, teraz mozemy na miesiac miodowy jechac. ;pdobrze o tym wiedziałem, ale powiedz mi: cóż to za udowadnianie komuś, że zaprzecza własnym słowom, biorąc przykład z kosmosu (tutaj:dres na studniówkę)? przykładów takiego zaprzeczania sobie można znalezc mnóstwo, trzeba tylko byc wystarczająco upierdliwym. wniosek: rozmawiajmy poważnie.
    misiou, 2011-01-16 00:00:34
    zgłoś
    Stroj na studniowke M
    bordowe polo jest spoko;)yszty fajnie że mnie rozumiesz, ale nie obrzucaj mięchem bobaska bo to nieładniedzusto: ja tylko napisałem o stosowności dresu do okazji.a tak w ogóle to dresiarz to nie ubiór - to stan umysłu.
    misiou, 2011-01-16 15:13:50
    zgłoś
    "Ustawki" - sposób na życie czy zabicie codziennej nudy?
    ustawki? jeśli chcą i nikomu nie szkodzą, niech się ustawiają. szkoda tylko, że te grupy określają się kibicami danych drużyn. przez to często zwykli kibice są "ustawiani" z nimi w jednym rzędzie przez opinię publiczną.co do dzisiejszego zdarzenia, ciekawie to skomentowało "weszło":Jacek.G: zastanów się, co swoimi wypowiedziami wnosisz do tematu. bo mnie te cięte komentarzyki wcale nie śmieszą, tylko w*urwiają i moim zdaniem powinny dawno byc usunięte.
    misiou, 2011-01-17 19:58:50
    zgłoś
    Błahe pytania - mądre odpowiedzi
    \'ibrasport\' napisał(-a):Siema. Panowie mam pytanie dzisiaj w szkole poczulem sie dziwnie. Skończyło sie na wymiotach (2 razy do tej pory). Wiadomo że przy takim stanie odwodnienie i spadek masy to chyba rzecz normalna. Jednakże może jest tu osoba, która wie jak takie spadki ograniczyć?? Z góry dzieki . pozdrawiamnie wiem jak u Was ale u mnie pod Krk ostatnio panuje jakaś cholerna epidemia. Mnie też nie ominęło.Przypuszczam więc, że tak samo jak ja kilka dni temu - też zwracałeś WSZYSTKO co zjadłeś. Więc nie ma sensu na siłę czegoś szamac bo w ten sposób tylko przedłużasz zły stan, a dzień głodówki wiele złego nie zrobi. Pamiętaj tylko o tym, żeby mocno się nie odwodnic - ja piłem smectę + jakiś proszek z minerałami.
    misiou, 2011-01-18 16:58:55
1 ... 68 69 70 ... 71
STRONA 69 z 71
REKLAMA