REKLAMA

Profil misiou

zgłoś
    Męska sprawa
    CYTATraczej powiedziałbym,że zawsze trafi się jakiś cipek!Bo niektórzy cipkowie wyrastają z cipkowatości ...oczywiście masz rację. mój wpis miał podrażnić ambicję cipków,żeby z tego wyrośli:)
    misiou, 2009-12-15 19:31:52
    zgłoś
    Męska sprawa
    dupa jasia. nie chodzi o to żeby nie używać kosmetyków.nie rób z nas kretynów. jeśli masz bardzo wysuszone usta,użyj nawilżacza.jeśli masz uczulenie po goleniu,użyj kremu.jeśli masz problem z higieną jajek,ogól jajka. problemem cipków jest przede wszystkim psychika,czyli szukanie problemów tam,gdzie ich nie ma.
    misiou, 2009-12-15 19:36:13
    zgłoś
    Ogarnąć ten syf!!!
    CYTATPlany może mało konkretne ale ambitne. Mam świadomość że pewnie nie ja pierwszy i nie ostatni pisze coś takiego, ale ma nadzieję że mi to pomorze, i robie to przede wszystkim dla siebie.może pomorze,a może i mazowsze..ot,taka mała złośliwość na początek.
    misiou, 2009-12-15 22:10:23
    zgłoś
    Brzytwa
    Toten_Posen napisz,jak się owo cudo sprawuje kiedy już zaczniesz używać
    misiou, 2009-12-16 11:14:33
    zgłoś
    Większe mięśnie w 4 tygodnie
    \'Absynt37\' napisał(-a):w artykułach MHs zawsze piszecie, teksty typu "mięśnie w 4 tygodnie.... 15 minut, etc", a prezentowane trening skierowane są do rozpoczynających przygodę z siłownią lub mają na celu zachęcić niezdecydowanych łatwym i szybkim sukcesem, ale może od czasu do czasu zaproponowalibyście jakieś dobry trening tym co już wiedzą że "4 tygodnie" czy też trening w "15 minut" to bajka dla początkujących i że po tych 4 tych tygodniach gdy pierwsze szybkie efekty stopują w trening trzeba włożyć więcej niż 15 minut. Dobry przykład to trening Szymona.Popieram, sam chętnie bym coś takiego zastosował.Nie mam już wielu pomysłów na urozmaicanie ćwiczeń,a dawno nie budziłem się rano z wielkim zakwasem
    misiou, 2009-12-16 11:19:10
    zgłoś
    \'Czytacz\' napisał(-a):A tutaj nic dla urozmaicenia nie mozna znalezc?Przerobione już dawno. Chodzi o to,czy nie można by było pójść delikatnie w stronę magazynów typu kif.Nie chcę,żeby mh stał się magazynem dla koksów,ale proponuję większą dbałość o czytelników z większym niż roczny staż treningowy.Opisy ćwiczeń typu 5-10-20,jakieś ciekawe połączenia superserii.. Kumaci wiedzą,"o co cho"
    misiou, 2009-12-16 14:49:38
    zgłoś
    a gdzie to napisałem?
    misiou, 2009-12-16 16:53:49
    zgłoś
    \'skibi\' napisał(-a):tak zrozumiałem twoją wypowiedz. Najpierw piszesz o tym że MH powinno isć w strone KiF-u a potem piszesz ze nie chcesz jednak żeby stało sie magazynem dla koksówJeżeli zle zrozumiałem to przepraszam po prostu nie trawie ludzi posługujących sie stereotypamiNo źle zrozumiałeś. a na trawienie polecam błonnik(do kupienia w każdej aptece),ewentualnie następnym razem podgotuj człowieka trochę dłużej,pod przykrywką,na małym ogniu
    misiou, 2009-12-16 17:04:23
    zgłoś
    Wspólne gotowanie kluczem do jej serca
    CYTAT(Pacjent @ Dec 16 2009, 23:32 PM) Heh, nic w tym dziwnego. Kobiety już tak mają, że lubią pokazywać swoją wyższość.oby nie miały okazji pokazywać wyższości w większej ilości przypadków.Bo będzie "po ptokach".Nieprawdaż?aczkolwiek gotowanie to chyba niezagrożona sfera :]
    misiou, 2009-12-16 23:40:14
    zgłoś
    Najbardziej "porąbane" akcje ever
    generalnie takie akcje wyciągnięte z tyłka są najlepsze.wrzucajcie wrzucajcie,bo sam jestem ciekaw:) pomysł na temat pierwszorzędny
    misiou, 2009-12-16 23:45:28
1 2 3 ... 71
STRONA 2 z 71
REKLAMA