Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]

Profil misiou

zgłoś
    CHAM!!!
    Myślę,że w tym wypadku kluczowym słowem nie jest "chamstwo",a "NIEZALEŻNOŚĆ".
    Misiou, 2009-12-11 10:09:30
    zgłoś
    Duże usta
    Jedyne co możesz zrobić w tym wypadku to dać sobie spokój,bo jeśli będziesz się tym przejmował to faktycznie zrobi się z tego problem.Moim skromnym zdaniem kobiety od razu zauważają u faceta niepewność związaną z niezaakceptowaniem swojego ciała i to nie jest dla nich pociągające. a przecież nikt nie jest idealny;)
    Misiou, 2009-12-11 10:13:51
    zgłoś
    Test: czy ona na Ciebie leci?
    Toy, a ja uważam że jeśli kobiety na Ciebie lecą to nie ze wględu na oczy czy inne pierdoły które napisałeś,tylko ze wzg na pewność siebie która aż bije po oczach choćby w ostatnim poście :]
    Misiou, 2009-12-11 10:21:58
    zgłoś
    CHAM!!!
    Owszem,ale zastanawiam się czy nie można być też chamską cipką.I co w takim wypadku?A serialowy Dr. House jest...serialowy.Liczą się Wasze doświadczenia w byciu chamem:)
    Misiou, 2009-12-11 16:13:00
    zgłoś
    Duże usta
    sven ma swoje racje zwracając uwagę że współczesny facet jest mało męski/niedojrzały/małostkowy.Tylko zwraca uwagę dość osobliwie i bezkompromisowo
    Misiou, 2009-12-14 17:09:36
    zgłoś
    Co Wam rujnuje diete?
    Nic mi nie rujnuje diety bo mam swój cel i nieugięcie zmierzam w jego kierunku.Nie chodźcie "na głodzie" na zakupy.Kupicie więcej a jak już kupicie,to nie będziecie chcieli żeby się zmarnowało.Ale przede wszystkim popracujcie nad siłą woli.Przegrani jej nie mają.
    Misiou, 2009-12-14 23:17:59
    zgłoś
    Co Wam rujnuje diete?
    CYTATAle od nowego roku wiadmomo nowe postanowienia i od stycznia do wakacjii ostry trening bo wiadomo teraz swieta i trudno sie odchudzac i miec silna wole gdy jest okres świat Świąt jeszcze nie ma. I generalnie nie podoba mi się,że okres świąt to dla Ciebie 14.12-31.12.Ładnie tłumaczysz własnemu umysłowi swoją słabość cholera,czepiam się.A przecież jestem młody w stadzie!
    Misiou, 2009-12-14 23:45:31
    zgłoś
    Duże usta
    CYTATukazuje się smutna prawda która z płci jest jednak najsilniejsza sad.gifyyyFacet > Kobieta > Facet Pipka
    Misiou, 2009-12-15 13:00:16
    zgłoś
    Jakie wybrać białko?
    \'brylant\' napisał(-a):Niby dlaczego mija się z celem,bo nie rozumiem?nie jestem do końca pewien,ale obiło mi się o uszy że białko z mleka wolno się wchłania,w przeciwieństwie do białeczka serwatkowego z puchy. Jeśli to zmieszasz,Twój organizm zbyt szybko tego nie strawi
    Misiou, 2009-12-15 17:54:10
    zgłoś
    Męska sprawa
    CYTAT(brylant @ Dec 15 2009, 18:46 PM) ale mam wrażenie,że Twój apel Sven i tak nic nie da!cipek zawsze pozostanie cipkiem.
    Misiou, 2009-12-15 17:56:25
1 2 3 ... 71
STRONA 1 z 71
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij