Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]

Profil MironSach80

zgłoś
    12 kroków do mocnych zębów
    Zgadzam się z przedmówcą.Soniczka szczoteczka to moim zdaniem wynalazek XXI. Jednak u Mnie jeszcze jedna sprawa wpłynęła na lepszą \'kondycję\' moich zębów. Zmieniłem lekarza stomatologa. Nigdy za specjalnie nie skupiałem się nad profilaktyką, tym co powinno być podstawą. Nawet w tych poradach, które są zamieszczone wyżej, można wywnioskować, jak ważny jest to element higieny. Dlatego fajnie, że takie porady się pojawiają, jednak nie powinniśmy zapominać o profilaktyce i kontrolach.
    MironSach80, 2016-02-25 07:45:17
    zgłoś
    7 badań okresowych, które musi robić facet
    Swoją drogą, nie zawsze każdemu się zwyczajnie w świecie chce - robić badania. Ja np. na swoim przykładzie mogę stwierdzić, że badania kontrolne wykazały u Mnie np. problemy z wątrobą. Lekarz na jednej z ostatnich wizyt powiedział, że gdybym się nie leczył odpowiednio wcześnie, moje problemy zdrowotne na pewno przekształciłyby się w jakieś poważne schorzenie. Dlatego takie badania warto robić. W końcu robi się je dla siebie.
    MironSach80, 2016-02-25 07:48:38
    zgłoś
    Falstart w łóżku: przedwczesny wytrysk
    ja tam bym wolał mieć przedwczesny wytrysk, niż problem ze wzwodem, no nie ukrywam ze jak już się obudzi to mogę i mogę... ale niestety partnerka gdy chce oral jest zawiedziona ze ona nie może mi dogodzić, a ja w ten czas ją kilkukrotniejest to niesprawiedliwe i wątpie że do wyleczeniaZgadzam się.Nie wiem czemu ciągle wszyscy tak bardzo \'rozdmuchują\' ten problem. Akurat na przykładzie większości facetów można stwierdzić, że taki problem jest, może nie tyle powszechny co bardzo częsty. Dlatego warto nie tyle z tym walczyć, co spróbować to kontrolować. Nie wiedzę w tym nic niezwykłego.
    MironSach80, 2016-02-25 07:51:37
    zgłoś
    Zdrowe zęby: podniebna diagnostyka
    Ogólnie profilaktyka stomatologiczna to rzecz niezwykle ważna. Ostatnio też czytałem fajny artykuł i zainteresowałem się tym problemem http://mdentica.pl/oferta-leczenia/profilaktyka/ Nawiasem mówiąc, przerażające są dane odnośnie tego, jak słabe jest zainteresowanie właśnie tego typu sprawami.
    MironSach80, 2016-05-05 09:03:24
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij