[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA

Profil mirek_pilch

zgłoś
    Falstart w łóżku: przedwczesny wytrysk
    Właśnie rozwiązałem swój największy życiowy problem i z tego miejsca chciałbym napisać sprostowanie dla wszystkich osób, które podchodzą do tematu suplementacji bardzo sceptycznie – kolokwialnie mówiąc nie wierzą w działania żadnych suplementów na przedłużenie stosunku. Z jednej strony w zupełności wszystkich was rozumiem, sam przez bardzo długi czas podchodziłem do tego tematu w ten sposób myśląc, że to głupi bajer producenta pragnącego jedynie zarabiać na kompleksach potencjalnego klienta. Ale od początku. Borykałem się z problemem takim jak wszystkie osoby odwiedzające tą stronę. Mój stosunek z partnerką trwał może 30 sekund. W żaden sposób nie potrafiłem nad tym zapanować. Żadne krępujące jak i kosztowne konsultacje u urologa nie przynosiły żadnych rezultatów. Większość z nich twierdziła, że to problem natury psychicznej. Później działałem na własną rękę przeszukując najróżniejsze fora stosując najdziwaczniejsze techniki, treningi mięśnia kegla, medytację a nawet autosugestię. Nic z tych rzeczy nie potrafiło przynieść pożądanego rezultatu. W momencie kiedy wszystkie metody zawiodły znalazłem w komentarzu polecany suplement na przedłużenie stosunku. Byłem wręcz przekonany, że żadne tabletki nie pomogą, jednak będąc totalnie załamany zakupiłem jedno opakowanie. Przyznam szczerze, że bardzo się rozczarowałem. Tabletki nie tylko pomogły ale i po dłuższym stosowaniu pozbyłem się problemu na stałe. Moja refleksja odnośnie ich skuteczności jest taka, że rozluźniają pospinane mięśnie tam w środku naszego układu rozrodczego na tyle, że stosunek przedłużył się od 30 sekund do 30 minut. Panowie, poniekąd sami jesteśmy sobie winni – częsta masturbacja w młodym wieku przyzwyczaiła nasze mięśnie do szybkiego spinania się i szybkiego wytrysku. Jeżeli jest ktoś kto naprawdę chce sobie pomóc, proszę napisać do mnie na maila pih7@interia.pl – na forum nie będę nikomu robił reklamy, bo nikt mi za to nie zapłaci. Pozdrawiam i życzę wytrwałości
    mirek_pilch, 2017-11-20 21:38:22
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij