[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Profil minty82

zgłoś
    dziewczyna z dzieckiem
    Hej.Ja bylem w Twojej sytuacji.Wszystko na poczatku bylo ok zreszta jak w wiekszosci zwiazkow.Maly mnie polubil itp,jej rodzice happy bo ma kogos .Jesli stwierdzisz ze to ta jednyna.... to warto sie z czasem zapytac jaki ma stosunek do drugiego dziecka bo jesli lubisz dzieci i chcialbys miec swoje a ona juz nie to moze byc problem.Druga sprawa to jak Twoi rodzice podchodza do tego zwiazku.Wiesz,nie wszyscy musza akceptowac taki stan rzeczy .U mnie bylo tak ze raz chciala a raz nie.Dobrze by bylo jak by sie wyszala wczesniej bo uwierz mozesz miec problemy z tym.U mnie ten zwiazek zakonczyl sie po niecalym roku bo mamm lubila przygody a nikt nie chce byc tym drugim w zwiazku.Zycze powodzenia.ps,jak ktos wyzej napisal to nie angazuj sie do malego zbytnio.U mnie bylo tak ze on sie pytal mamy czy moze mowic tato.On sam ci to powie zreszta.....kiedy uzna ze wlasciwe.
    minty82, 2012-02-05 12:12:53
    zgłoś
    Problem z dziewczyną
    Stary ja tez tak mialem.jestem starszy od Ciebie o 10 lat i tez dalem sie zrobic .Miej godnosc i zacytuje kolege wyzej,Zainwestuj w siebie,znajdz jakies hobby i wszystko wypier... z domu co ci sie kojarzy z nia/U mnie podzialalo!!!
    minty82, 2012-02-20 23:49:00
    zgłoś
    Prezent na 30 urodziny!
    Polecam dobry zegarek.Ja mialem niedawno urodziny i sam sobie sprawilem niezle cudo:)Napewno bedzie zadowolony!!
    minty82, 2012-02-20 23:53:50
    zgłoś
    Kiedy ona ma dziecko...
    Ja mialem tez problem z tym jesli to mozna tak nazwac.Lubie dzieci bardzo.Maly ze mna mial doskonaly kontakt ale niestety wszystko zaczelo sie psuc miedzy nami ale to rozmowa nie na teraz....Mial 6 lat.Chodzilem z nim na pilke ,puszczac latawiec itp .Bardzo sie przywiazal do mnie i ja do niego.Takze uwazaj z tym wtedy.Maly jak nie mial ojca i sie nagle pojawisz w ich zyciu prawdopodobnie zostaniesz jego autorytetem jak bylo u mnie.Nie raz slyszalem ze jestem jego najlepszym kumplem.Slowa bezcenne uwierz mi .Zycze madrych decyzji.ps.Jeszcze sie upewnij tylko ze jego prawdziwy tata nie chce miec doczynienia z nimi bo bedziesz mial problem z tym mozesz byc w sadzie jako swiadek jak beda walczyc o dziecko.Warto pozniej cos tam podpytac i zycze powodzenia!!!!
    minty82, 2012-02-28 21:44:59
REKLAMA