REKLAMA

Profil milo

zgłoś
    Czytelnik na okładkę - nasze zdjęcia!
    \'JerseyShore\' napisał(-a):Milo a kto Cię ocenia i wybiera w MH ?...kulturyści ?Czy może jakaś laska która ma założoną noge na noge :-)Rachunek jest prosty - jej się nie spodobasz - odpadasz, mi się nie spodobasz - krytyka.Stary nie mam Ci nawet za złe za krytyke, jak pisałem, mam oczy, widzę swoje braki, które w sezonie się poprawią. Ale nie widziałem ani jednego uczestnika którego nie skrytykowałeś. Zima jest dla mnie czasem na dolepianie gliny, wiosna na struganie rzeźby. Dlatego marzec jako termin zgłoszeń nie do końca mnie satysfakcjonuje bo dopiero biorę się za swój poziom fatu. A że mój ryj Ci nie podchodzi to akurat mało mnie boli, nie jest moim marzeniem, żeby podobać się facetom/chłpcom. Może jakaś zacna Pani w jury będzie miała inne zdanie. W każdym razie w tym roku nie liczę na 12, więc oszczędzę Ci upijania się
    milo, 2011-04-01 13:28:05
    zgłoś
    \'JerseyShore\' napisał(-a):Milo...dla wiadomości, nie skrytykowałęm - demo - dlaczego ?...bo zapracował na to Zapracował na to jak wygląda i jak mu z tym fajnie, a nie na twoje słowa uznania. Bez urazy, ale ja nie wyciskam potu na siłce, żeby mieć uznanie jakiegoś gościa z forum. Jak mówiłem, każdy pracuje na własny rachunek.Ps. foty wyslalem cykane swoim złomowym aparatem o 23 bo chciałem się pokazać aktualnie, mimo, że do finału wiele mogę doszlifować. Start mam taki jak każdy inny z was. Moglem wstawić foto przed pol roku i myślę że byłoby lepsze, ale nie o to tu chodzi...
    milo, 2011-04-01 16:21:50
    zgłoś
    \'JerseyShore\' napisał(-a):Milo...dla wiadomości, nie skrytykowałęm - demo - dlaczego ?...bo zapracował na to Zapracował na to jak wygląda i jak mu z tym fajnie, a nie na twoje słowa uznania. Bez urazy, ale ja nie wyciskam potu na siłce, żeby mieć uznanie jakiegoś gościa z forum. Jak mówiłem, każdy pracuje na własny rachunek.Ps. foty wyslalem cykane swoim złomowym aparatem o 23 bo chciałem się pokazać aktualnie, mimo, że do finału wiele mogę doszlifować. Start mam taki jak każdy inny z was. Moglem wstawić foto przed pol roku i myślę że byłoby lepsze, ale nie o to tu chodzi...
    milo, 2011-04-01 16:21:50
    zgłoś
    \'Lobbo\' napisał(-a):zwłaszcza, że formuła konkursu jest dziadowska bo nie przewiduje wycieczki do Disnaylandu na Florydzie w nagrodę. Dlatego mam ją w dupie Amen;)
    milo, 2011-04-01 18:42:29
    zgłoś
    \'Lobbo\' napisał(-a):to zdjęcie robione przez profesjonalistę?Tak, to sesja u Macieja Grochali. Świetny fotograf który potrafi ukazać definicję za pomocą gry światłem.
    milo, 2011-04-01 19:00:10
    zgłoś
    Jednego finalistę już znam. Ale nie mnie;) Ja w tym roku za słaby. Ale na okładce go widzę już teraz choć nie znam pozostałej 11. Chwalić się czy do kogoś dzownili;)
    milo, 2011-05-21 12:28:17
1 ... 4 5 6
STRONA 6 z 6
REKLAMA