REKLAMA

Profil milo

zgłoś
    Czytelnik na okładkę MH: poznaj finalistów!
    CYTAT(sven @ 22-05-2010, 1:18) Tymczasem ja sprawdzę trening ze strony 104 majowego MH. Niestety potrzebuję porządnego rozruchu. Od poniedziałku chciałem zacząć bieganie. Ciekawy jestem czy płuca wytrzymają.Jeszcze raz powiem -podziwiam was za rezultaty.Jak płuca nie dadzą rady to zrób sobie szybki marsz, długi marsz mega dobrze pali zapasy tłuszczyku..Ja juz 8 dzień bez treningu przez antybiotyk i juz mnie roznosi...dziś nie wyrobiłem to chociaż brzuchy i pompki porobilem, bo oszaleję. a jeszcze 2 tyg brania tego świństwa...
    milo, 2010-05-22 02:50:44
    zgłoś
    CYTAT(sven @ 22-05-2010, 2:26) Śmiałem sie dziś ze współlokatorką że pierwszego dnia dobiegnę do bloku oddalonego o jakieś 100-150m i wrócę do domu Bardzo bardzo możliwe.No to bierz ten lek, oszczędzaj się - czasem niewskazane jest nadmierne obciążanie organizmu treningiem przy antybolach. Pamiętaj też o jakimś leku osłonowym - Lacidofile/Lakcidy - w aptece doradzą i powiedzą jak brać, jesli jeszcze nie bierzesz No a ja juz sie walki doczekac nie mogę :/Coś tej walki dalej nie ma, nie wiem czy czekasz cala czas na nia, ja juz odpływam...tak, biorę osłonki, staram sie oszczedzac organizm i dlatego nie trenuje, dzis nie wytrzymalem to delikatnie pocwiczylem
    milo, 2010-05-22 04:30:43
    zgłoś
    CYTAT(Brylant @ 22-05-2010, 9:45) @Silvergram cały czas w totka ale tam już takiej skuteczności nie [email protected] z na co bierzesz [email protected] innidajcie tak jak Milo zdjęcia wysłane do redakcji, bo napewno wszyscy jestesmy ciekawi. dzieki Panowie gdzie Wasza regeneracja4:30 w nocy.....Z tym antybiotykiem to ostra jazda, bo upier...lił mnie kleszcz (mialem juz ich kilkanaście w życiu) ale ten zrobił mi rumień, który równa się z 100% zarażeniem jakimś badziewiem, lub boleriozą...od lekarza dostalem antybiotyk na 3 tyg profilaktycznie, w razie by mi faktycznie zapodał toksyne jakąś:/ dobrze ze szybko zareagowalem bo po 1: wtedy mozna bolerioze wyniszczyc, po dłuższym okresie jest nieuleczalna, po 2 kumpela poszla po miesiacu od ukaszenia i 3miechy ja leczyli... Ale przerwa w treningu i osłąbienie organizmu spowodowane silnym antyb. mnie denerwuje
    milo, 2010-05-22 11:38:10
    zgłoś
    CYTAT(Brylant @ 22-05-2010, 10:43) aha, to przesrane, myslałem, że może przesadziłeś z drastyczną dietą i treningamni przez sesja i osłabiłeś organizm i złapałeś coś /Jeśli chodzi o kleszcze to moja koleżanka także leżała w szpitalu kilka miesięcy przez to. a wyszło,że ten kleszcz ugryzł ją kilka lat temu i dop teraz się choroba uaktywniła....No tak jest, dlatego ja się cieszę że zrobił mi się obrzęk, bo wtedy przynajmniej wiadomo że coś sie dzieje, a tak pewnie zlekceważyłbym tego kleszcza...ale jeszcze 14dni antybiotyku i wracam do morderczych treningów bo juz mi brakuje katowanka. A co do przetrenowania się i chorowania to odkąd odżywiam się zdrowo to nie łąpię chorób, wirusów..Chyba z 2 lata temu bylem u lekarza ostatni raz z jakąs grypa czy cos. A nie powiedziałbym żebym się oszczedzał
    milo, 2010-05-22 11:58:24
    zgłoś
    Pytanie do Admina, kiedy wrzucicie ostatnią 4 finalistów? // Ps. Podobało mi się stwierdzenie w gazecie że gdyby wydawca się zgodził ten numer maiłby 12 okładek, bardzo to motywujące i pocieszające. W każdym razie, moim zdaniem, w gazetce w tym jedynym numerze w roku powinno poświęcić się te 5 stron i pokazać sylwetki wszystkich finalistów chociażby po pół strony na osobę Zdjęcia są na necie i owszem, ale myślę że pojawienie się w gazetce nawet w środku byłoby fajną pamiątką. No ale nic, trzeba atakować za rok ponownie;)
    milo, 2010-05-22 12:06:06
    zgłoś
    O wreszcie jesteśmy w komplecie;) Jak tak patrzę na wszystkich to nie wiem czy potrafiłbym wybrać jednego faworyta...Byłbym za tym jak pisali w gazecie że jeśli by mogli daliby 12 okładek...Dla mnie to nie głupi pomysł, bo wtedy ludzie mogliby brac więcej tych samych numerów do kolekcji hehe;P
    milo, 2010-05-22 19:38:32
    zgłoś
    Najważniejsze to zmień ksywę na Apollo, też poczekam na Twoje zdjęcia Herkulesie i na Twoje ząbki przy maksymalnej spince mięśni;) Jak powyżej, szkoda słów. Pewność siebie to jedno, ale brak pokory i szacunku dla drugiego to inna bajka! Baw się dobrze przy następnych postach...
    milo, 2010-05-22 20:41:49
    zgłoś
    CYTAT(Hogg @ 25-05-2010, 20:25) Tak z ciekawości: czy uczestnicy konkursu są w jakiś sposób sprawdzani pod kątem zażywania anabolików, sterydów etc?No właśnie w regulaminie było napisane że mogą zostać poddani, więc może w razie podejrzeń mogą takowe testy zrobić. No i dobrze, zdrowy tryb życia to zdrowy, a nie na jakimś syfie funkcjonować i nie daj boże wygrać okłądkę na sterydach...mijałoby się to z celem;) Mens Health a na okładce koleś po kuracji;)
    milo, 2010-05-25 21:37:22
    zgłoś
    Nowa szkoła budowania mięśni
    Z chęcią wytestuję ten trening na dłuższą metę. Trening obwodowy zazwyczaj robiłem np 10dni przed zdjęciami czy coś. Teraz pora wytestować to na własnej skórze!:)
    milo, 2010-05-27 20:36:07
    zgłoś
    CYTAT(maras86pl @ 27-05-2010, 20:02) wyluzuj tez, lepiej, ze jest cisza i spokój. później ktoś wejdzie na MH poczyta i pomysli, że każdy tu taki jak onTa nie wywołuj wilka:P Po co śmiecić na forum i cisnąć jakiegoś znudzonego gimnazjalistę. Ps. dobry ten nowy artykuł o treningu, napalilem się na niego, nawet sobie rozpisałem cały trening jaki zacznę, myślę że będzie konkretny niech tylko skończe te zasrane antybiotyki bo juz z braku ćwiczeń w miejscu ciężko usiedzieć. Zobaczymy jak rok treningu wszystkich partii każdego dnia podziała, za rok rezultaty na kolejnych eliminacjach do konkursu;) PS2;) Dziękować redakcji i sponsorom za kosmetyki Vichy! Wczoraj doszły kurierkiem a nie mialem okazji podziękować!
    milo, 2010-05-27 23:11:48
1 ... 2 3 4 ... 6
STRONA 3 z 6
REKLAMA