REKLAMA

Profil milo

zgłoś
    Czytelnik na okładkę MH 2010: dwunastu w finale
    CYTAT(sebekd @ 12-05-2010, 14:58) Milo - jak było na sesji? Jak reszta się prezentowała?Powiem Ci że mega fajnie, cała ekipa była na najwyższym poziomie, od całej ekipy MH, poprzez wizaż, fryzjera itd itd aż do Samego Mistrza Andrzeja Tyszki! Dla mnie samo to, że miałem przyjemność być u Niego na zdjęciach to juz sukces! Co do reszty finalistów, to jak zobaczyłem niektórych co juz pozowali pomyślałem sobie "Czego ja tu szukam...", chłopaki wyglądali na prawdę konkretnie. Podobało mi się też, że nie tylko sesja zdjęciowa się liczyła, przeprowadzany wywiad ze mną trwał chyba tyle samo co sama sesja zdjęciowa, dzięki czemu ekipa MH mogła się troszkę o nas dowiedzieć, a nie tylko poznać nasze diety i treningi. Nie wiem co jeszcze dodać, na bank było to dla mnie fajne doświadczenie, mimo że w tym samym dniu spędziłem 10h w pociągu i kilka h na sesji to wróciłem w nocy do Gdańska z uśmiechem.
    milo, 2010-05-12 17:18:16
    zgłoś
    Czytelnik na okładkę MH 2010: dwunastu w finale
    CYTAT(Maciey @ 17-05-2010, 21:33) Ja trenuję również po to, by dostać się na okładkę. I absolutnie nie widzę nic w tym złego.Pewnie że nic w tym złego. Gorzej jak juz trafisz na tą okładkę, to w czym wtedy znajdziesz motywacje? Ale wiem o co CI chodzi.. Panie Adminie kiedy będą wyniki? Albo profile wszystkich finalistów na stronie? Wiadomo juz coś o tym? Dzięki z góry za info!
    milo, 2010-05-18 11:55:02
    zgłoś
    Czytelnik na okładkę MH: poznaj finalistów!
    Poziom był wysoki, to prawda, zmotywowało mnie to tylko jeszcze bardziej. Jak tylko skończe brać antybiotyk to wracam do treningów i przygotowuję się do przyszłorocznej edycji;) Gratulacje Mariusz!
    milo, 2010-05-21 12:16:28
    zgłoś
    CYTAT(tymek @ 21-05-2010, 18:10) ja mam pytanie do uczestników sesji: co to za koszulki, w których cykali wam zdjęcia, tzn jakiej firmy?Nie mam zielonego pojęcia;) Jakieś no name;)
    milo, 2010-05-21 19:30:03
    zgłoś
    CYTAT(kumien @ 21-05-2010, 22:54) Jednego tylko mi brakuje. Wymiarów każdej osoby. Łatwiej można byłoby porównać i pracować nad danymi mięśniami, aby proporcje były porównywalne z danym faworytem.Mówisz i masz;)178cm wzrostu78kgobw klatki 107pas 78bicho 42
    milo, 2010-05-22 00:54:37
    zgłoś
    CYTAT(silver @ 21-05-2010, 22:23) Musisz zawitać Lotto albo zakłady bukmacherskie, wygrasz kase i bedziesz brylował ja szczerze stawiałem na Miłosza Winnickiego lub na Mariusza Czerniewicza, ale jak sie przypatrzę to myśle że przegrali obaj ABS-em, bo zwycięzca wymiata, Gratuluje! Co do brzucha to szczerze się załamałem na fotach, odwodniłem się na finał, tak jak to zalecają żeby pozbyć się wody podskórnej, a nie dało mi to dobrego efektu, wręcz przeciwnie, mięśnie brzucha przestały być pękate i na finałowej sesji brzuchal wyglądał gorzej niż na fotach które wysłałem w eliminacjach, ale to tylko i wyłącznie moja wina. Zresztą nie ma co marudzić bo i tak jestem mega zadowolony, a za rok przygotuję się po prostu lepiej. Gratsy dla wszystkich finalistów, szkoda że finał trwał 2 dni, przez to nie było szansy poznać każdego z finalistów, ale nie starczyłoby doby żeby sie wyrobić w jeden dzień z 12 finalistami. Dla ciekawskich załaduję focisza z eliminacji, zresztą jestem ciekawski zdjęć dzięki którym finaliści dotarli do finału. Choć wiadomo, teraz największą frajdę sprawiają te prof. foty z finały. Elo
    milo, 2010-05-22 01:15:19
    zgłoś
    CYTAT(sven @ 21-05-2010, 23:56) Widzisz, ja mam 104 w klatce a nie wygląda nawet w 10% tak dobrze jak Twoja... I tego w sobie nie rozumiem.Szczerze Ci powiem też tego nie rozumiem, a jak wagowo i wzrost? podobnie? Mnie też zawsze dziwiło jak wydziałem modela który mial np 115cm w klacie a był meega wieszakiem i nie miał nic cyca, ale przeważnie wtedy miał 195cm wzrostu i szeroki rozstaw barów to chyba robi swoje w obwodzie..
    milo, 2010-05-22 01:18:37
    zgłoś
    A zaraz Pudzian;) Jak obstawiacie? Mi coś się wydaje że Pudzian może nie pociągnąć dziś, patrząc na kondycję z jego ostatniej bijatyki;)
    milo, 2010-05-22 01:21:18
    zgłoś
    CYTAT(sven @ 22-05-2010, 0:33) Waga - 93kg Wzrost - 186cmKlatka - 106cmBiceps - 37cm Łydka - 44cm Udo - 60cm Brzuch: w najszerszym miejscu teraz mam równy metrJa łyda 42cm a udo 58cm...Ciśnij rzeźbę teraz, z 93 kilo, można już fajnie zrobić 85kg fajnej rzeźby.
    milo, 2010-05-22 01:41:22
    zgłoś
    Ja chcę teraz dobić do 85 i wytopić to na 80-82...bo najwięcej ważyłem 81 i jak zaczynam rzeźbić to do 77-78 dochodzę, a chciałbym mieć mega rzeźbę przy paru kilo więcej, tak właśnie 80-82...ale nie wiem czy się uda przytyć, pogoda się robi, to pewnie rowerek i piłka to będzie codzienność.
    milo, 2010-05-22 01:52:53
1 2 3 ... 6
STRONA 2 z 6
REKLAMA