Profil miki27

zgłoś
    Szybkie śniadanie na 7 sposobów
    bardzo fajny artukulnapewno skorzystam
    miki27, 2009-07-04 20:35:13
    zgłoś
    8 rzeczy, które budują mięśnie
    bardzo interesujacy artykuldowiedzialem sie sporo przydatnych informacji
    miki27, 2009-07-04 20:50:36
    zgłoś
    prosba o rade
    Witam wszystkich ;] Jestem nowym "użytkownikiem" tego forum jak i siłowni. Narazie mam za sobą 4 treningi w tym tygodniu wiec to krotki staz. Cos blizej o sobiemam 17 lat okolo 177 wzrostuwaga 70kgMoje 1 pytanie to ile jajek dziennie mogę jeść bez zwiększenia ryzyka chorób związanych z krążeniem (cholesterol i te sprawy) Czytałem w jednym z artykułów, że można zjadać kilka dziennie bez ryzyka ale wole się upewnićMoje 2 pytanie dotyczy dni w które trenuje tzn trenuje 4 razy w tygodniu (pon, wt, czwart, piatek)Na siłownię chodzę zwykle miedzy 11-13 i spedzam na niej +- 2h. Czy rower wieczorem (kolo 1h) to zly pomysl? Chodzi mi o to czy opózni on efekty mojego treninguNo i moje ostatnie pytanieCzy mając 15.8% tłuszczu spożywanie odżywki (olimp gainer mct) to zły pomysł? Chcę ćwicząc jednocześnie nabrać masy miesniowej jak i zgubić tluszcz.Ewentualnie czy ta odzywka nada sie do mojego treningumiki
    miki27, 2009-07-04 21:03:13
    zgłoś
    prosba o rade
    CYTAT(SoltyS @ Jul 4 2009, 22:16 PM) 2.Zależy jaki trening wykonujesz. Jest to trening ogólnorozwojowy? Obwodowy czy zwykły? Jeżeli chcesz pomykać rowerem wieczorem i ta jazda ma na celu spalanie tkanki tłuszczowej to musisz pić dużo wody przy tym i po treningu zafundować sobie jakiś koktajl białkowo-węglowodanowy. Mimo,że będzie to trening anaerobowy jeżeli utrzymasz po 20 minutach stałe tempo i tętno to nie zaszkodzi spożyć coś wartościowego po takim trenie. PS. Trening praktycznie nie powinien trwać dłużej niż 2h.Nie wiem dokladnie, który to typ ale trening dziele na A i BA - pon. i czwart. Klatka, tricepsy, miesnie naramienne , brzuch, kregoslupb- wtorek i piatek Plecy, nogi, łydki, bicepsy, brzuchCo do koktajlu to chodzi wlasnie o odzywke jak mnie mam. Tylko czy nie bedzie mi ona przeszkadzac w spaleniu tluszczu?I jak ma sie sprawa w dni nietreningowe z odzywka. Wiem ze na opakowaniu jest dawkowanie ale wole sie jednak spytac.Jesli chodzi o rano to mam rozumiec ze okolo 3h po sniadaniu tak? i kazda taka porca ma zastapic jeden mniejszy posilek?
    miki27, 2009-07-04 22:46:31
    zgłoś
    prosba o rade
    dziekuje wszystkim za pomoc ;pszczególnie Solty S bo musiał poświęcić troche czasu by mi odpowiedzieć, jak widać po wyczerpujacej wypowiedzi xd
    miki27, 2009-07-05 08:47:18
    zgłoś
    Jaki szampon i odżywka ?
    a znacie jakiś szampon/odżywkę która sprawi, że włosy bedą "przyjemne" w dotyku (wiem, że to dziwnie brzmi) ? Mam suche włosy i pewnie dlatego ich "nie lubie"
    miki27, 2010-04-26 21:01:14
    zgłoś
    Suplementacja - pytania ogólne
    \'Bosky2468\' napisał(-a):byłem bardzo pozytywnie zaskoczony rezultatem z 72kg zrobiło się 68.5 kgto ile Ty właściwie mierzysz, że przy takiej wadze nadal chcesz schudnac...?
    miki27, 2010-04-29 22:13:41
    zgłoś
    Piwo
    wiem, że to najbardziej męskie piwo pod słońcem ;]reds green apple
    miki27, 2010-05-10 19:42:04
    zgłoś
    PLANY TRENINGOWE (do oceny)
    \'Shwhite\' napisał(-a):Mam tylko pytanie dlaczego na brzuch sugerujesz 48h przerwy? Nie spowoduje to, ze obrośnie on w tkankę tłuszczową zakrywając rosnące mięśnie?0_o srki za spam ale musialem
    miki27, 2010-05-14 16:42:06
    zgłoś
    PLANY TRENINGOWE (do oceny)
    miesnie potrzebuja czasu na regeneracje dlatego ta przerwaregeneracja jest nawet wazniejsza niz sam trening wiec gdybys jej nie robil efekt byl by odwrotny od zamierzonegotrening brzucha co 2 dzien to calkowicie wystarczajaca opcja by zbudowac tak porzadany przez wszystkich kaloryfer odpowiednia i dieta, trening i regeneracja to klucz do sukcesuPs. przeczytaj co nie co o tyciu i "zarastaniu tłuszczem" bo to pytanko wyzej mnie powalilo na kolana srki za brak polskich znakow
    miki27, 2010-05-14 17:01:50
1 2 3 ... 12
STRONA 1 z 12
REKLAMA