REKLAMA

Profil miki27

zgłoś
    Silownia rano, popoludniu czy wieczorem?
    CYTAT(Jacek.G @ Jul 1 2009, 10:33 AM) Zapas glukozy wystarcza na ok. 2-3 godziny ,kolejno mózg zmienia tryb poboru energii i dopiero przerzuca się na tłuszcze.To coś nowego. Może jestem w błędzie ale ja czytałem, że organizm przerzuca sie na tłuszcze juz po 25-40 minut od intensywnego treningu...
    miki27, 2009-07-03 20:14:05
    zgłoś
    Szybkie śniadanie na 7 sposobów
    bardzo fajny artukulnapewno skorzystam
    miki27, 2009-07-04 20:35:13
    zgłoś
    8 rzeczy, które budują mięśnie
    bardzo interesujacy artykuldowiedzialem sie sporo przydatnych informacji
    miki27, 2009-07-04 20:50:36
    zgłoś
    prosba o rade
    Witam wszystkich ;] Jestem nowym "użytkownikiem" tego forum jak i siłowni. Narazie mam za sobą 4 treningi w tym tygodniu wiec to krotki staz. Cos blizej o sobiemam 17 lat okolo 177 wzrostuwaga 70kgMoje 1 pytanie to ile jajek dziennie mogę jeść bez zwiększenia ryzyka chorób związanych z krążeniem (cholesterol i te sprawy) Czytałem w jednym z artykułów, że można zjadać kilka dziennie bez ryzyka ale wole się upewnićMoje 2 pytanie dotyczy dni w które trenuje tzn trenuje 4 razy w tygodniu (pon, wt, czwart, piatek)Na siłownię chodzę zwykle miedzy 11-13 i spedzam na niej +- 2h. Czy rower wieczorem (kolo 1h) to zly pomysl? Chodzi mi o to czy opózni on efekty mojego treninguNo i moje ostatnie pytanieCzy mając 15.8% tłuszczu spożywanie odżywki (olimp gainer mct) to zły pomysł? Chcę ćwicząc jednocześnie nabrać masy miesniowej jak i zgubić tluszcz.Ewentualnie czy ta odzywka nada sie do mojego treningumiki
    miki27, 2009-07-04 21:03:13
    zgłoś
    prosba o rade
    CYTAT(SoltyS @ Jul 4 2009, 22:16 PM) 2.Zależy jaki trening wykonujesz. Jest to trening ogólnorozwojowy? Obwodowy czy zwykły? Jeżeli chcesz pomykać rowerem wieczorem i ta jazda ma na celu spalanie tkanki tłuszczowej to musisz pić dużo wody przy tym i po treningu zafundować sobie jakiś koktajl białkowo-węglowodanowy. Mimo,że będzie to trening anaerobowy jeżeli utrzymasz po 20 minutach stałe tempo i tętno to nie zaszkodzi spożyć coś wartościowego po takim trenie. PS. Trening praktycznie nie powinien trwać dłużej niż 2h.Nie wiem dokladnie, który to typ ale trening dziele na A i BA - pon. i czwart. Klatka, tricepsy, miesnie naramienne , brzuch, kregoslupb- wtorek i piatek Plecy, nogi, łydki, bicepsy, brzuchCo do koktajlu to chodzi wlasnie o odzywke jak mnie mam. Tylko czy nie bedzie mi ona przeszkadzac w spaleniu tluszczu?I jak ma sie sprawa w dni nietreningowe z odzywka. Wiem ze na opakowaniu jest dawkowanie ale wole sie jednak spytac.Jesli chodzi o rano to mam rozumiec ze okolo 3h po sniadaniu tak? i kazda taka porca ma zastapic jeden mniejszy posilek?
    miki27, 2009-07-04 22:46:31
    zgłoś
    prosba o rade
    dziekuje wszystkim za pomoc ;pszczególnie Solty S bo musiał poświęcić troche czasu by mi odpowiedzieć, jak widać po wyczerpujacej wypowiedzi xd
    miki27, 2009-07-05 08:47:18
    zgłoś
    3 kg w 3 tygodnie i parę pytań
    No więcĆwiczę regularnie od 3 tygodni (mialem 3 miesięczną przerwę spowodowaną operacją).4x w tygodniuPodczas ważenia 3 tyg. temu na siłowni wyszło że waże 68kg (12,7% tł)Dzisiaj z ciekawości zważyłem się w domu i wyszło mi że mam 71kg. Watpie by w 3 tyg. mogło mi przybyć 3 kg mięśni więc czy jest możliwe ze przytyłem tłuszczem jeśli stosuje dietę (woda, brak słodyczy, posilki co 3h i duzo bialka w posiłkach) i regularnie ćwiczę. Jeśli tak to co powinienem zmienić?Teraz coś o mnielat 17wzrost 1.80mpierwsze 2 tyg. robiłem obwody, od tyg. jade juz normalny trening siłowyLiczę na Waszą pomoc ^^
    miki27, 2010-03-13 08:49:20
    zgłoś
    Ciekawostki o sportowcach
    CYTAT(Nick @ 12-03-2010, 22:42) Przed każdym startem, motywuje się utworem "`Till I Collapse" Eminema.genialny utwór bardzo ciekawy topic można sie sporo dowiedzieć
    miki27, 2010-03-13 08:53:35
    zgłoś
    do dantypodczas przerwy jadlem mniej kalorii (nie zwracalem az takiej uwagi na to co jadlem, i nie mowie tu o fast foodach itp)do Hustlano wiec co do treningu to teraz stosuje trening ABA poniedzialek i czwartekPlecy BicepsNogiBrzuch*B wtorek i piatekKlatkaTricepsBarkiBrzuch*Kazdy trening trwa 1.5-2h4 serie po 12/10/10/8 powtorzen* po 2 cwiczenia 3 seriew najblizszym czasie chce zmienic trening na typowo silowyjesli chodzi o diete to jem co 3h:kazdy "-" to jeden posilek-2-3 skibki żytniego pieczywa z: tuńczykiem w sosie własnym(150g)/serkiem wiejskim, szklanka mleka czasem tez jablko-jablko + serek wiejski/kanapka z szynka z indyka-tunczyk/serek wiejski, jablko-2-3 piersi z kurczaka, jakas surowka lub owoc/warzywo-jakis owoc/warzywo + 2 skibki żytniego chleba z serem/szynka-chudy ser 200g+- 2 l wody niegazowanejw przyblizeniu to moj dzienny jadlospis ***nie wiem czy to moze miec cos do tematu, ale jest szansa ze mam cukrzyce (po ojcu)Dopiero pojde sie zbadac pod tym kontem
    miki27, 2010-03-13 14:12:39
    zgłoś
    CYTAT(Hustla @ 13-03-2010, 18:29) miki: Wszystko wygląda jakoś w normie, chociaż bardziej polecałbym skrócić czas treningu, ale to już indywidualna sprawa. Najwidoczniej spożywasz teraz więcej kcal niż wcześniej a twój organizm się jeszcze do tego nie przystowsował i troche sobie zrobił zapasu w formie sadełka, ale nie martw się mięśnie też pewnie Ci przybyło. Najlepiej sprawdź BF w jakiejś aptece lub u lekarza to będziesz wiedział. Jeżeli spadła Ci masa mięśniowa i do tego przybyło Ci tłuszczu, to proponuje poluźnić trening i dodać po nim 10 sprintów na 100m z 1 minutami odpoczynku (nawet jeżeli nie dołożył Ci się tłuszcz możesz dodać te aeroby)Dziekuje za rade a co do sprintow to po treningu bym mial je robic? czy w dni nietreningowe? nigdy nie interesowalem sie treningiem aerobowym
    miki27, 2010-03-13 18:41:17
1 2 3 ... 14
STRONA 1 z 14
REKLAMA