[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Profil michutentyp

zgłoś
    Zegarek
    Ja w grudniu tamtego roku kupiłem Casio EF-509L... technicznie wszystko ok, z czarną tarczą i czarnym paskiem. Zegarek prezentuje się super na ręce, ładnie wygląda czarny skórzany pasek z białymi szwami po bokach i ładna koperta. Jedyną wadą jest to, że szkło jest baaaaardzo wrażliwe na zarysowania, staram się uważać na niego jednak jest na prawdę podatny na rysy... gdyby nie to, zegarek dla mnie idealny biorąc pod uwagę przystępną cenę (ok 400zł).
    michutentyp, 2010-01-18 23:59:16
    zgłoś
    Wygrzebane na Jutjubie
    Złączone wszystkie walki z Undisputed II... moim zdaniem jest co oglądać
    michutentyp, 2010-01-24 00:06:17
    zgłoś
    Jakiej muzyki słuchacie na treningach ?
    Mój typ to: 50 Cent - Get Up (zwłaszcza teledysk motywuje, a rytm fajnie nakręca)
    michutentyp, 2010-01-27 15:12:39
    zgłoś
    Ile wyciskacie na klate?
    Wiek 19 lat, Waga 65kg, wzrost 177cm, max na klatkę 80kg. Staż na siłowni 2 lata w przerwami.
    michutentyp, 2010-01-28 15:24:25
    zgłoś
    Mocne postanowienie....
    Ja problemu z nadwagą nie mam... wręcz przeciwnie, bardzo chciałbym przytyć bo przy wzroście 177cm mam 64kg co wygląda mizernie... Jeśli chodzi o motywację, to po raz pierwszy raz w życiu zrobiłem sobie listę postanowień noworocznych i jak na razie jestem całkiem zadowolony, bo całkiem dobrze z wypełnianiem postanowień mi idzie, ale to dopiero początki... zobaczymy co będzie pod koniec roku:PJeśli chodzi o kobiety... byłem w dwóch niezbyt długich związkach i jak narazie to chyba nie dla mnie mam 19lat i mam czas na poważniejsze związki... fajnie zgromadzić sobie kilka dobrych koleżanek, z którymi jak się chce to się spotyka, jak nie to nie niezobowiązujące znajomości w tym wieku są cool.Ostatnio przekonuję się że dziewczyny jednak nie przywiązują wielkiej uwagi do wyglądu więc nie ma się co załamywać wagą Skoro jesteś fajnym facetem to z pewnością w końcu znajdziesz dziewczynę, która będzie odpowiadała Tobie i Ty jej GŁOWA DO GÓRY.Co do tego całego JP. Są policjanci i policjanci... służbiście, ludzie którzy przez mundur i uprawnienia czują się ponad, ale i normalni... nie darzę policji wielką sympatią, ale pomyślmy co by było, gdyby ich nie było
    michutentyp, 2010-01-30 22:04:39
    zgłoś
    kobiece zasady
    Może Cię sprawdza, czy za szybko nie rezygnujesz... niektóre dziewczyny tak mają... ... ale jak poczuje, że może być Ciebie pewna to może być ciekawie... Po co są takie zasady? Ha! Nikt nie zrozumie kobiet, bo one same nie wiedzą czego chcą... ale taki chyba ich urok
    michutentyp, 2010-01-30 22:49:41
    zgłoś
    Ładna rzeźba, mała masa?
    Mam 19 lat, 177cm wzrostu i 64kg.Panowie, próbowałem zbudować większą masę ale słabo mi to wychodzi i tu rodzi się moje pytanie... Czy można ładnie wyrzeźbić sylwetkę bez sporej masy? Mi osobiście nie zależy na byciu szerokim "miśkiem", ale o ładnej sylwetce, ładnie wyrzeźbiony brzuch, ramiona, klatka i plecy. Czy rzeźbę się powinno robić po wcześniejszym zwiększeniu masy, czy można spokojnie rzeźbić sylwetkę będąc bardzo szczupłym?I jeśli rzeźbienie na starcie to dobry pomysł to byłbym wdzięczny jakbyście podpowiedzieli mi jakiś plan treningowy.Jak narazie jestem po lekturze nowego posta o treningu na rzeźbę na blogu Waldemara... plan solidny i pewnie przynosi ładne efekty patrząc na Waldemara, ale chętnie poszerzyłbym swoją wiedzę o inne
    michutentyp, 2010-01-30 23:01:31
    zgłoś
    Ładna rzeźba, mała masa?
    Staram się nabrać masy już od dłuższego czasu, ale może to mój metabolizm, może za szybko spalam... no nie idzie mi to.. teraz jeszcze studia w innym mieście... odcięty od domowych obiadków trochę podupadłem, do tego sesja przez którą nie mam czasu tak dokładnie dbać co ile zawiera białka itd... I tak się zastanawiałem czy można pójść na skróty rzeźba bez masy No ale jednak siłownia wymaga wielu wyrzeczeń, cierpliwości, samozaparcia i systematyczności tym, którzy się za do nie zabrali często nie doceniają pracy jaką wkłada w to wielu ćwiczących.
    michutentyp, 2010-01-30 23:52:19
    zgłoś
    Ładna rzeźba, mała masa?
    Więc nie pozostaje mi nic innego jak walczyć o masę Po sesji trzeba się będzie jednak zmobilizować i popracować nad dietą... bo od czasu rozpoczęcia studiów nie wyglądała ona imponująco
    michutentyp, 2010-01-31 00:13:55
    zgłoś
    Ładna rzeźba, mała masa?
    Wiadomo, że odżywki/suplementy są dla ludzi i nie należy się ich bać, nikt nie mówi tu o żadnych sterydach itd. więc nie ma się czego wstydzić, ja też kiedyś się kretowałem. Zgadam się w 100% z Wykson'em. Czy na odżywkach, czy nie praca na treningu powinna wyglądać tak samo. Jak brałem na krecie to nie piłem w ogóle, bo jak się wydaje kasę sporą kasę na coś co pomaga masę zbudować, a jednocześnie spożywać alkohol, który masę zabija.. dla mnie byłoby to wyrzucanie pieniędzy w błoto.
    michutentyp, 2010-01-31 19:21:55
1 2 3 ... 37
STRONA 1 z 37
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij