REKLAMA

Profil mhfan

zgłoś
    Wasz styl ubioru
    CYTAT(MichuTenTyp @ 20-07-2010, 14:54) Ja jestem fanem H&M i wszystkie rzeczy tam kupione sobie chwalę, zwłaszcza marynarki. Z tym, że w H&M są też ubrania firmy L.O.G.G. czy coś takiego i one są rzeczywiście kiepskiej jakości... zwracajcie uwagę na metki, tam gdzie jest H&M wszystko powinno być ok A najbardziej lubię Reserved, który nigdy nie zawodzi co do logga sie nie zgodze - mam krotkie bojowki na lato z tej serii i jestem z nich bardzo zadowolony druga rzecza co do ktorej sie nie zgodze jest reserved - rzeczy z tej firmy uwazam za kiepskie jakosciowo, a koronnym przykladem sa spodnie jeansow ktore po 2 praniach nadaja sie na scierke do podlogi .
    mhfan, 2010-07-20 20:44:57
    zgłoś
    Błahe pytania - mądre odpowiedzi
    \'kubaw1994\' napisał(-a):Oto moje 3 małe pytanka:1. Ile jest najlepiej spać przy treningu na masę?2. Czy w wieku 16 lat opłaca się używać białko?3. Czy gdy będę biegał w dni nietreningowe truchtem to będę spalał mięśnie?Pozdrawiam!1) min 8 h w ciagu nocy, dobrze tez gdybys zdrzemnal sie z 1,5 hw ciagu dnia.2) bialko uzywamy jako wspomagacza do diety, gdy ilosc bialka ktore musimy dostarczyc przewyzsza nasze mozliwosci w dostarczeniu go w pozywieniu, a przynajmnije taka jest teoria ja jestem jak najbardziej za bialkiem.3) niestety tak
    mhfan, 2010-07-20 21:25:35
    zgłoś
    \'kubaw1994\' napisał(-a):MHfan:Czyli mogę sobie używać i mi nie zaszkodzi w żadnym wypadku? ( mam 16 lat)Moje następne pytanie:Czy można używać białka i gainera naraz?nie zaszkodzi co do gainera i bialka - mysle ze bez problemu mozesz to polaczyc
    mhfan, 2010-07-20 22:15:27
    zgłoś
    \'kubaw1994\' napisał(-a):Zawsze używałem tych dwóch firm ale jeśli ktoś ma jakieś inne propozycję to bardzo chętnie z nich skorzystam. Activlab i Olimp są używane przez wielu sportowców i są bardzo dużymi firmami więc myślę że oferują odżywki bardzo dobrej jakości, a osobiście nie chciał bym używać jakiegoś badziewia. Pozdrawiam.Co do olimpu, moim zdaniem polityka firmy zaczela schodzic na psy w opcji - mamy dobra marke i pozycje na rynku, wiec mozemy zaczac wcisnac klientom coraz wieksze g*wno.Co do activlabu - slyszalem opinie ze u nich jedynym naprawde dobrym produktem sa tylko aminikwasy (bcaa xtra + glutamina - sam ich wlasnie uzywam )Co do bialka - na poczatek powinna wystarczyc ostrowia wp80, polecam szczerze smak bananowy
    mhfan, 2010-07-21 16:39:44
    zgłoś
    Najlepsza wódka :)
    \'Goku\' napisał(-a):a jak już jesteśmy przy ruskich to ja polecam (ale nigdy nie piłem przecież nie mam 18) Smirnoffa szczególnie do drinków, tata mi mówił chcialbym zaznaczyc goku ze smirnoff to nie vodka rosyjska a w teorii niemiecka, do tego produkowana w polsce osobiscie polecam rosyjsko-ukrainskiego nemiroffa a ostatnio zasmakowala mi nawet zoladkowa gorzka czysta de luxe pana janusza p.
    mhfan, 2010-07-22 16:27:42
    zgłoś
    ja nie wiem panowie, ze wy sie tak wzbraniacie przed tymi zoltkami i oddzielacie je od bialek, i robicie jakies jajecznice na samych bialkach. jezeli uczciwie sie cwiczy i co drugi dzien zje sie 4 czy 5 jajek z zoltkami nie umrze sie na miazdzyce
    mhfan, 2010-07-23 23:54:35
    zgłoś
    PLANY TRENINGOWE (do oceny)
    plan do ocenki.cel - zwiekszenie masy.I Klatka + Bic1.Lawka 12/10/8/62.Wyciskanie hantli lawska skos 4x123.Rozpietki 3x124.Pompki z nogami na stepie 3x max1.Hantla naprzemian ze skretem 4x102.Uginanie sztangi lamanej 4x103.Wyciag dwustronny, sciaganie linek 3x101)Brzuch - rozne konbinacje - 3 serie na brzud i 3 na boki, czeste zmiany cwiczenII Barki + Tric1.Wyciskanie sztangi wasko z przodu 4x102.Wyciskanie hantli4x123.Hantle w bok 4x104.Barki tyl 4x101.Prostowanie za glowa 4x82.Szwedki 4x103.Linki w dol 4x101.BrzuchIII Plecy + Przedramie1. Wioslowanie 4x82.Trapez do klatki 3x103.Trapez do karku 3x104.Wioslowanie drazkiem w podchwycie 3x105.Ledzwie - uginanie ze sztanga na karku 4x106.Szrugsy 4xmax1.Przetaczanie gryfu po dloni 4x101.BrzuchIV Nogi1. Przysiady z hantlami 3x162.Poglebianie 3x8-103.2 glowy 3x104.4 glowy 3x105.Lydka suwnica 3x106)Przydowdzenie 3x107)Odwodzenie 3x10Oceniajcie panowie za wszelkie wskazowki bede niezmiernie wdzieczny
    mhfan, 2010-07-25 19:13:24
    zgłoś
    \'Hustla\' napisał(-a):MHfan:I Klatka + bicepsII NogiIII Plecy + przedramieIV Barki + triceps (jak było w dzień po klatce to masz za małą regeneracje barków i tricepsa, bo pracują przy robieniu klatki)(ja osobiście ćwicze po równo górną partie ciała jak i dolną, a tu mamy 3:1, ale widzę, że większość tak ćwiczy)generalnie to myslalem zeby robic to co drugi dzien plus ewentualnie trening IV robic dzien w dzien po treningu III gdyz IV to dolne partie a III to gorne.ale co ogolnie myslisz hustla apropo samych cwiczen i ilosci powtorzen?
    mhfan, 2010-07-26 16:47:52
    zgłoś
    mysle ze standartowo 1-2 min.
    mhfan, 2010-07-27 12:36:09
    zgłoś
    Zegarek
    \'martinmm\' napisał(-a):Hi, czy ktoś posiada zegarek marki Fossil? jak się sprawuje? jak wygląda? jaki model? chce sobie coś wybrać z najnowszej kolekcji 2010 [img]http://www.fossil-sklep.pl/zegarki/67-198-thickbox/ch2531-submarine.jpg[/img][img]http://www.fossil-sklep.pl/zegarki/41-98-thickbox/fs4493-architekt-fossil-2010.jpg[/img]albo inny ??[img]http://www.watchesretailer.com/Images/fossil/ME1020.jpg[/img]ja posiadam od troszke ponad 2 lat takiego fosilka jak wyzej. jestem z niego bardzo zadowolony - ma fajny design, jest naprawde wytrzymaly, bardzo ciezko go zarysowac, szklo (krystaliczne) rowniez niemal ze sie nie rysuje. inny fakt ze dbam o niego, ale za wytrzymalosc zdecydowanie mocna 5. drugim plusem sa ceny zegarkow tej marki, standartowo jest to miedzy 300-700 zl. reasumujac zedcydowanie polecam koledze zegarki marki fossil.
    mhfan, 2010-07-28 12:00:54
1 ... 3 4 5 ... 14
STRONA 4 z 14
REKLAMA