REKLAMA

Profil mhfan

zgłoś
    Modne rzeczy tego lata
    ponadczasowe bez watpienia w moim mniemaniu mimo ze nie na lato: trenczyk, tak jak kolega wyzej powiedzial dobry gatunowo sweterek bez zadnych dodatkow, gladkie koszule ktore dadza duze pole manewru w zestawieniach, spodnie chonosy, i dobre jakosciowo ciemne jeansy
    mhfan, 2010-06-16 15:27:30
    zgłoś
    Trening na mase latem? (wakacje)
    CYTAT(macieq @ 22-06-2010, 20:07) no to w takim razie od jutra walczę o masę dorzucam sie z postanowiem, z tym ze ja zaczynam za tydzien. w zwiazku z tym sobie i koledze zycze duzych przyrostow. a jeszcze wracajac do diety - czy nie jest tak ze cwiczac latem organizm potrzebuje wiecej kalorii niz gdy temperatura jest nizsza ?
    mhfan, 2010-06-23 20:19:00
    zgłoś
    Spartacus Wourkout
    CYTAT(Quartz @ 24-06-2010, 14:57) Powiem to co już wszyscy wiedzą : Nie ma cudownych sposobów na rzeźbę/siłę/masę jedynym sposobem jest ciężka praca.amen.
    mhfan, 2010-06-24 20:24:32
    zgłoś
    Co masz dziś na sobie
    pawle, jakoz iz poniekad jestes glowna osoba wyznaczajaca trendy w temacie 'co masz dzis na sobie' chcialbym zapytac o jedna rzecz - jak uwazasz, czy dopuszczalne jest laczenie dodatkow skorzanych/ala skorzanych takich jak pasek, pasek w zegarku czy tez torba w roznych kolorach? czy raczej powinno sie trzymac jednego koloru? powiem szczerze iz dotychczas trzymalem sie opcji drugiej, lecz dzisiaj osoba znajaca sie na modzie rozwiala moje twierdzenie mowiac iz owe dodatki nie musza byc w jednym kolorze. Mowiac o kolorach rozwazam tu jedynie braz i czern.wszelkie sugestie pozostalych forumowiczow rowniez mile widziane
    mhfan, 2010-06-28 22:51:50
    zgłoś
    Ćwiczenia - mity i prawda
    moim zdaniem sa to parametry podane dla czlowieka ktorego staz cwiczenia jest juz naprawde dlugi, i posiada on juz naprawde duza mase miesniowa. dla takich ludzi wlasnie zalozeniem jest ze max 2 kg w rok. a co do ludzi jeszcze niewyrobionych, przy zalozeniu odpowiednio bogatej diety, mysle ze ten parametr jest kilkakrotnie wiekszy, chociaz oczywiscie w takiej opcji zyskujemy tkaneczke tluszczowa
    mhfan, 2010-07-17 14:41:12
    zgłoś
    Jak się ubierac?
    CYTAT(Brylant @ 15-07-2010, 18:51) Co do ubioru to tak sobie myślę, że nie jest on sprawą determinującą dojścia do drugiej randki, za to ma wielki wpływ na zaistnienie pierwszej randki! niesposob sie nie zgodzic. gdy poznajesz jakas kobiete to pare pierwszych chwil warunkuje to na jakiej pozycji ozstaniesz ustawiony - potencjalny facet czy jedynie kolega. i wlasnie tu ubranie i inne walory fizyczne odgrywaja glowna role, bo przeciez nie mozna oceniac kogos po wnetrzu ktorego nie znamy reasumujac, podpisuje sie pod tym co napsial brylant - ubranie i wyglad fizyczny warunkuja zainstenienie pierwszej randki, doiero przy zaistnieniu nastepnych role odgrywa wnetrze
    mhfan, 2010-07-17 14:46:59
    zgłoś
    Błahe pytania - mądre odpowiedzi
    \'Ogor1992\' napisał(-a):Witam ! Mam mały dylemat Patrząc na sprinterów widzę jak są porządnie zbudowani . Gram dużo w piłkę i zastanawiam się czy np dodatkowo masa mięśniowa np 5kg , zmniejszyła by moją szybkość , czy zwiększyła ? Robiłbym FBW na super siłę i super masę Arnolda .Wiem , że silniejszy mięsień , kurczy się szybciej , więc mogla by się zwiększyć . Nie jestem pewny jak myślicie ?wg mnie dodatkowa masa zwiekszy szybkosc na krotkich dysnansach, lecz spowoduje spadek kondycji do biegania dlugodystansowego, czyli tego realnego dystansu ktory przebiegasz w czasie meczu.
    mhfan, 2010-07-17 22:56:58
    zgłoś
    Przepisy do blendera
    1)zapomnij o kiktajlu zamiast pierwszego posilku.2)wyrzuc wase bo to g*wno, zastap ja ciemnym razowym pieczywem.3) nie wiem na co ta dieta i w czym ci ma dobrze isc, ale jezeli na mase to spokojnie mozesz po 19 jesc wegle. moj przepis do blendera: 200 ml jogurtu naturalnego, banan, 2 lyzki czarnej porzeczki zrobionej w formie konfitury. uwielbiam opcja idealna na upaly, oraz jako cos slodkiego.
    mhfan, 2010-07-18 23:17:40
    zgłoś
    Smaki odżywek/ suplementów
    z tego co uzywalem lub uzywam :carbo z olimpu pomaranczowe i cytrynowe - rozpuszczalnosc iszmak bardzo dobreactivlab bcaa xtra + glutamina smak pomaranczowy - smak swietny, rozuszczalnosc dobrabialko wpc ostrowia 80; kruche ciastko i banan bardzo dobre, czekolda i owoce lesne jak popluczyny ale coz zrobic - jezeli juz kupilem to zurzyje rozpuszczalnosc sredniawa, pienii sie ale po 5 min piana znika i jest okej.ahh i jeszcze to co kolega wyzej - gain bolic 6000 olimpu truskawkowy, rozpuszczlnosc znosna, smak niezbyt przyjazny wg mnie.
    mhfan, 2010-07-18 23:26:47
    zgłoś
    Smaki odżywek/ suplementów
    CYTAT(Maciey @ 19-07-2010, 15:38) MyoFusion z Gaspari Nutrition, smak "Double Chocolate":Rozpuszczalność-Bardzo dobraSmak-Re-we-la-cja. Z wodą smakuje jak kakao, mógłbym je pić i pić. Natomiast z mlekiem... no cóż, musi być pyszne Ale ja nie pijam odżywek z mlekiem a tak odbiegajac od glownego tematu - jakie wrazenia z uzywania tego bialka? dobrze sie po nim rosnie?
    mhfan, 2010-07-19 19:44:32
1 ... 2 3 4 ... 14
STRONA 3 z 14
REKLAMA