REKLAMA

Profil mhfan

zgłoś
    Co masz dziś na sobie
    \'pawelzegarow\' napisał(-a):Nie zgodzę się z Tobą. W tym wypadku pasek nie jest konieczny. Zwłaszcza jeśli chodzi o styl nieformalny. Wiem, że podwinięte nogawki skracają nogę dlatego nie mam paska. Jak wiesz wszelkie poziome linie, przecinające sylwetkę skutecznie ją skracają i poszerzają.to o pasku bylo moim wrazeniem estetycznym, co do stylu nieformalnego byc moze masz racje - szczerze nie mam pojecia ja poprstu nie wyobrazam sobie siebie w spodniach bez paska a wracajac do twoich stylizacji, pod ich wplywem stwierdzilem ze kupie sobie chyba trampki
    mhfan, 2010-05-27 13:35:50
    zgłoś
    Co masz dziś na sobie
    jak dla mnie o szalik za duzo, ale z drugiej strony bez niego byloby pusto pod szyja. ale ogolnie stylizacja bardzo udana wg mnie. pytanie do pawla - w marynarce masz rozpinane rekwy ze udalo ci sie je tak podwinac ? (czyt. czy guziki na rekawach to nie tylko atrapa i czy sa tam realnie dziurki w ktore one wchodza )
    mhfan, 2010-05-29 22:52:38
    zgłoś
    Smazenie bez tluszczu
    fakt - na teflonowych patelniach jest opcja smazenia bez tluszczu ale dosyc szybko sie zajezdzaja w takiej opcji.pytanie do Mythosa - ile kosztuje taka puszeczka, na ile jest wydajna i gdzie mozna to kupic ?
    mhfan, 2010-06-02 18:57:53
    zgłoś
    Japonki
    marudzicie panowie. co do japonek to dla mnie sa idealne na lato do chodzenia po miescie i nie uwazam ich wcale za wsiurowate, niewygodne itp buty osobiscie kupilem juz sobie pare na nowy sezon - brazowe, szkorzane plecione paski, skorzana wysciolka i solida gumowa podeszwa, pelen kozak
    mhfan, 2010-06-05 15:58:33
    zgłoś
    Rozstepy na bicepsie
    ja profilaktycznie przed tworzeniem nowych rozstepow uzywam masci z mocznikiem ktory wiaze wode w skorze, smaruje przed treningiem i po myciu i powiem ze ta masc calkiem daje rade.
    mhfan, 2010-06-05 23:23:07
    zgłoś
    Co masz dziś na sobie
    rzeklbym iz wysmienita stylizacja ja osobiscie zmienilbym moze trampki na granatowe i dorzucil pasek do spodni i zegarek na reke ale ogolnie rzecz biorac pelen kozak
    mhfan, 2010-06-09 17:06:33
    zgłoś
    Outlet
    zastanawia mnie Panowie co jest z tymi waszmi Factory, bo w moim we Wroclawiu sa normalne rozmiarowki a towary nie posaidaja zadnych wad a kiedys nawet kupilem tam koszulke, i po paru miesiacach widzialem ja w regularnym sklepie wiec mozna powiedziec ze factory przescignelo z kolekcja normalny sklep
    mhfan, 2010-06-09 17:17:40
    zgłoś
    Białe buty
    ja osbiscie polecam buty z adidasa serii originals model court star
    mhfan, 2010-06-13 22:06:32
    zgłoś
    Białe buty
    CYTAT(MichuTenTyp @ 14-06-2010, 23:54) A co w tym dziwnego? Ja swoje reeboki ostatnio też wysłałem, bo zaczęły mi pękać po miesiącu normalnego użytkowania. Z rozpatrzenia reklamacji jestem bardzo zadowolony, bo dostałem 100 zł zwrotu jako rekompensatę. Nick... JA PŁACĘ I WYMAGAM JAKOŚCI! Trzeba sobie cenić prawa konsumenta.racja michu, nick ma jakis dziwny stosunek do tego ;/ ja osobiscie kiedys odnioslem buty do reklamacji po 9 miesiach bo pekla skora na zgieciu, w sklepie mojemu zdziwieniu nie bylo konca po tym jak uslyszalem od pani - prosze wejsc na sklep i wybrac sobie nowe. nowa para po okolo takim samym czasie (9mies) sie spsula znowu, i gdy zanioslem je do reklamacji dostalem z powrotem 100% zwrotu hajsu reasumujac nosilem buty 18 miesiecy za free a wracajac do konkretu - jako konsumentowi przysluguje mi okreslony czas w jakim produkt ma bezproblemowo spelniac swoja funkcje, i za kazdym razem gdy dzieje sie inaczej, dochodze i dochodzic bede moich praw.
    mhfan, 2010-06-15 00:17:00
    zgłoś
    Białe buty
    CYTAT(Kpt. Zbik @ 15-06-2010, 9:32) Ja polecam biale adidas originals p-sole , najlepsze na rzepy. Maja super retro look troche , podchadza pod trampki.bucik bez watpienia ze swietnym designem, ale wykonany z plotna, co wg mnie wrozy bardzo krotkie uzytkowanie i swietnosc.
    mhfan, 2010-06-15 16:25:50
1 2 3 ... 14
STRONA 2 z 14
REKLAMA