REKLAMA

Profil mhfan

zgłoś
    Co masz dziś na sobie
    Pawel generalnie mi sie podoba ale to podwijanie nogawek powinienes wyeliminowac - przy 170 paru cm ponizej 180 to za bardzo skraca sylwetke. wiem bo sam sie mieszcze w tym przedziale wzrostu
    mhfan, 2012-08-09 10:19:30
    zgłoś
    Buty Venice
    \'Rezultat\' napisał(-a): HM takie samo badziewie. Chcesz buty to idź do obuwniczego a nie sklepów co robi wszystko.GORTZ , HD , AM shoes, Venezia, Mexxkolego ekspecie - buty w goritiz sa w kosmicznych cenach w porownaniu do bardzo marnej jakosci, hd to troche nizsze ceny przy rownie kiepskiim wykonaniu, czym jest am shoes bladego pojeca nie mam, venezia to ceny totalnie odezwane od ziemii - jakosc jak na trampki za 300-400 poprostu tragiczna, a mexx bardzo zadko wypuszcza jakiekolwiek buty.co do propozycji autora tematu - wg mnie buty na poczatek wychodzenia ze stylu sportowego jak najbardziej. w daichamnie przynajmniej jako sieciowce masz normalna reklamacje czyt. uznawana w wiekszosci przypadkow czego nie mozna powiedziec o 3 z 5 wyzej wymienionych marek (goritz, hd, venezia). jezeli mieszkasz wiekszym miescie i masz w nim tk maxx polecam udac sie tam - trafiaja sie swietne buty (stylistycznie i jakosciowo) w przystepnych cenach.
    mhfan, 2012-08-18 22:58:54
    zgłoś
    buty i garnitur
    \'Petrucci\' napisał(-a):Witam Panów! Czy są jakieś reguły co do tego jak długa powinna być marynarka? W moim nowym garniturze zakrywa całe pośladki, tak że nie widać połączenia nogawek. Krój ma dość dopasowany. Oddaje spodnie do przeróbki, żeby je skrócić i zwęzić nogawki, także chciałbym się wcześniej upewnić, czy jeszcze nie trzeba będzie zrobić czegoś z tą marynarką bo wydaje mi się za długa.z tego co kojarze marynarka powinna siegac do polowy posladkow wiec prawdopodobnie kupiles marynarke na wyzszy wzrost niz masz i stad problem. a z tego co kojarze skrocenia marynarki jako calosci nie ma za bardzo opcji zey wygladalo to przyzwoicie. chociaz kto wie ? krawcem nie jestem
    mhfan, 2012-08-25 17:10:54
    zgłoś
    Błahe pytania i szybkie odpowiedzi - offtop działu styl/image
    borys dobrze mowi - wiekszosc welny z dodatkiem sztucznego wlokna dzieki czemu material nie bedzie sie gniotl.kolor zdecydowanie szary/stalowy (bron Boze jakis odblaskowy mieniacy sie) lub granat (ew granat z biala prazka, w szarym prazke sobie odpusc).Do tego dorzucasz biala koszule, czarny sledzik i jest pelen kozak Co do akcesoriow - butow i paska do kazdego z tych kolorow sam osobiscie wybralbym braz aczkolwiek zdaje sobie sprawe ze 99 procent facetow wybierze czern. a wiec klasyczne oxfordy albo derby i ok 3cm pasek z klasyczna klamra.Co do sklepow to poczekaj na wyprzedaze (ja moj 1wszy powazny garnitur ktory mialem wlasnie na studniowce i maturze kupilem kolo stycznia na wyprzedazy). Warto odwiedzic wtedy Mexxa, Vistule czy Bytom ew Lavarda. Klasyczny DOPASOWANY 1 rzedowy garnitur na dwa guziki i bedzie dobrze
    mhfan, 2012-08-31 10:14:58
    zgłoś
    Buty na jesień i nie tylko - uniwersalne
    jezeli uniwersalne to wg mnie jedynie adidas gazelle. czarne lub granatowe z bialymi paskami i podeszwa. dodatkowo bardzo trwale i wygodne.
    mhfan, 2012-10-20 23:02:54
1 ... 12 13 14
STRONA 14 z 14
REKLAMA