REKLAMA

Profil mhfan

zgłoś
    Stylowy, klasyczny i elegancki zegarek do 300 zl
    wg mnie mega konkret w tym segmencie w ktory celujesz.lub mam nadzieje ze pomoglem
    mhfan, 2012-02-28 23:34:18
    zgłoś
    Błahe pytania i szybkie odpowiedzi - offtop działu styl/image
    witam panowie. jako ze nie udalo mi sie znalezc wystarczajacej ilosci interesujacych mnie informacji w internecie (jak i tu forum) postanowilem utworzyc ten temat a konkretnie - nosze sie z zakupem skorzanych polbotow Rylko, i zastanawia mnie isc jakosc i trwalosc. w internecie mozna znalezc opinie niemalze tylko apropo dameskich butow tej firmy, co wydaje mi sie ze w dosyc nikly sposob moze odnosic sie do butow meskich. tu do was pytanie - ktos mial jakies polbuty z tej firmy i podzielic sie wrazeniami z uzytkowania ?
    mhfan, 2012-03-15 19:32:13
    zgłoś
    Co masz dziś na sobie
    Pawle powiedz mi mi prosze jak na metce zostal okreslony kolor tych spodni ktore masz na sobie bo cholernie mi sie podoba ten granat A co do stylizacji to bomba (mimo ze bez paska) - stylizacja dokladnie w moim stylu ; )
    mhfan, 2012-03-26 23:17:44
    zgłoś
    buty i garnitur
    przedewszystkim jezeli ma to byc garnitur uniwersalny to bron Boze nie czarny, a szary (stalowy) badz tez granatowy. jednorzedowy, na dwa guziki, z dosyc waskimi klapami. co do skladu materialowego to oprcz welny domieszka polyestru lub innego wloka sztucznego jak najbardziej wskazana - garnitur nie bedzie sie tak gial, a przed wszystkim bedzie tanszy niz w calosci wykonany z welny. co do butow to tak jak przedmowca powiedzial - klasyczne derby bez zadnych udziwnien - w kolorze brazowym beda swietnie pasowac do szarego jak i granatowego garnituru
    mhfan, 2012-03-30 21:10:41
    zgłoś
    Co masz dziś na sobie
    \'Hawkins\' napisał(-a):IStyl brylanta - dobry styl dla +30latków, styl romantyka - dobre dla chłopców ze wsi.co do stylu brylanta - mam osobiscie 22 lat i ubieram sie jak on, i uwierz mi ze nie jest to styl dla gosci 30+ i ma mega pozytywne oddziaywanie na to jak odbieraja cie ludzie a w szczegonosci kobiety co do porad - kup ciemne jednolite graantowe dzinsy bez przetarc, jezeli beda za dlugie to nie podwijaj a idz do krawca i skroc (krawcowa okresli odpowiednia dlugosc). co do koszul to zainwestuj w pare ktore beda mialy bezpieczne kolory - ja sam szczerze bazuje glownie na bieli i blekicie, ew jakas prazka lub kratka w tej kolorystyce. do tego pare sweterkow V-neck z bawelny/welny bez zadnych nadrukow ani niczego i masz rzeczy z ktorych mozesz stworzyc wiele zestawow. Co do tej marynarki to czarny nie wyglada zbyt dobrze w dziennym swietle, wiec proponuje zaopatrzyc sie w szara/staowa lub granatowa marynarke bez zadnej prazki ani paskow. i nie zakladaj sweterka pod spod pod marynarke chyba ze bardzo cienki welniany
    mhfan, 2012-04-10 23:47:32
    zgłoś
    Wypatrzyłeś jakiś ciekawy ciuch? Podziel się nim z innymi
    wczoraj ogolnie w centrach factory byl 'co za dzien' czyli dodatkowe znizki, jezeli juz sie chwalimy to ja kupilem za 55zl paseczek i za 19zl wizytownik w vip colection
    mhfan, 2012-04-14 15:00:22
    zgłoś
    Co masz dziś na sobie
    \'Hawkins\' napisał(-a):Własnie mialem jeszze o tym napisac. Koszule w dużą kratę lub szerokie pasy nie nadają się do garnituru ale delikatne jodełka lub wąskie paski jak najbardziej.Przykład jaki dałeś jest fajny.jakies bajki tutaj opowiadasz, koszula w duza kratke czy szerokie pasy jak najbardziej nadaje sie do garnituru, kwestia gustownosci wzoru i wyczucia tego kto to nosi aby dobrac odpowiednia reszte. bo nie oszukujmy sie ale 7/10 facetow zrobi taki miks ze beda wygladali jak wariaci
    mhfan, 2012-04-15 00:44:46
    zgłoś
    Dieta redukcyjna do oceny
    chlopie podstawowe pytanie, juz nie bede odnosil sie do treningu ale do samej diety - w jaki sposob chcesz budowac mase skoro w twojej diecie pomijjc posilek I nie ma prawie wegli ?
    mhfan, 2012-04-16 00:46:46
    zgłoś
    Nowe buty
    co do stylowych butow do chodzenia na codzien to polecam koledze nike air force one. zmierzylem wlasnie podeszwe w moich air forcach i jest tam realnie 3,5 cm pod pieta
    mhfan, 2012-05-08 17:32:59
    zgłoś
    Błahe pytania i szybkie odpowiedzi - offtop działu styl/image
    ja ci powiem czym sie roznia - na jednej aukcji ktos tnie i jak dotad wychodzi znacznie lepiej niz ten ktory sprzedaje to taniej a podsumowujac calosc to ta opaska to i tak jedno wielkie pic na wode.
    mhfan, 2012-08-05 22:05:14
1 ... 12 13 14
STRONA 13 z 14
REKLAMA