REKLAMA

Profil mhfan

zgłoś
    Co masz dziś na sobie
    do tego jeszcze ciemnobrazowy dosyc waski pasek i jest kozak jak dla mnie jezeli marynarka z 299 to pewnie h&m jak mniemam?
    mhfan, 2012-01-24 15:27:46
    zgłoś
    Zegarek
    taka prawda, obecnie zegarek nie sluzy w wiekszej czesci do mierzenia czasu, a jako dodatek ktory ma swiadczyc o wyczuciu stylu, dobrym smaku, guscie czy nawet zamoznosci (jezeli wezmiemy wyzsza polke zegarkow)
    mhfan, 2012-01-24 15:32:54
    zgłoś
    Co masz dziś na sobie
    powiem wam panowie ze jakis czas temu zauwazylem marynareczki w hmie na wyprzedazy 50%, stwierdzilem ze moze byc okej bo standartowo marynarki w hmie to 169-199 zl, a tu cena 499 szok, i to ze welna wcale tego nie tlumaczy tej ceny wg mnie ;]
    mhfan, 2012-01-25 00:07:13
    zgłoś
    Podrażnienia po goleniu
    na wszelkie podraznienia czy to od maszynki klasycznej czy elektrycznej - polecam golic sie po porannym prysznicu. wlosy miekna pod wplywem cieplej wody i pary wodnej, co pozwala uniknac 95% podraznien. sprawdzilem na sobie do tego jeszcze jakis balsam po goleniu i jest super dodalo sie dwa razy przez przypadek, prosze moderatora o usuniecie tego drugiego
    mhfan, 2012-01-26 17:00:55
    zgłoś
    Podrażnienia po goleniu
    na wszelkie podrazenia czy to od maszynki klasycznej czy elektrycznej - polecam golic sie po porannym prysznicu. wlosy miekna pod wplywem cieplej wody i pary wodnej, co pozwala uniknac 95% podraznien. sprawdzilem na sobie do tego jeszcze jakis balsam po goleniu i jest super
    mhfan, 2012-01-26 17:01:00
    zgłoś
    Podrażnienia po goleniu
    jakos mi sie tak odruchowo napisalo, a fakt - sprawdzalem tylko w przypadku klasycznej maszynki. moj blad
    mhfan, 2012-01-26 23:03:31
    zgłoś
    Co masz dziś na sobie
    \'Venso\' napisał(-a):Za te pieniąze można sobie marynarkę na wymiar zrobić całkiem dobrej jakości (30-50% wełna). Jak dobrze poszukać 400-1200zł można cały garnitur na miarę.400-1200 zl za garnitur na miare ? tzn miales na mysli garnitur w swoim rozmiarze ze sklepowej polki tak? bo chyba nie taki od krawca
    mhfan, 2012-01-29 22:52:01
    zgłoś
    Co masz dziś na sobie
    \'Hogg\' napisał(-a):No chyba napisał wyraźnie o co chodzizmierzam do tego ze cos mu sie chyba pomylilo, bo garnitury na miare u krawca zaczynaja sie od 3000 +.
    mhfan, 2012-01-30 00:24:59
    zgłoś
    Co masz dziś na sobie
    \'Venso\' napisał(-a):Zdziwiony ? hehehe A widzisz, mam mózg to go uzywam, odnajduję taniego producenta i u niego zamawiam, nie płącę tak jak wiekszość frajerskich cen za standardowe liche garnitury/marynarki w dodatku z przeceny Tak szczegółowo do Twojej wiadomości...Garnitur na zamówienie za 350zł mam na podstawie 9 miar (45% wełna, 35% elana uszlachetniona, 20% wiskoza)Od 900-1200zł mam na podstawie 16 miar (65% wełna kaszmirowa, 35% sztuczny jedwab)Smieszne prawda ? Chciałeś zażartować, a tylko wyszedłeś na błazna..ja myslac o garniturze na miare mam na mysli: idziesz do dobrego krawca ktory narpawde umiec szyc garnitury i nie robi tego na odpiernicz, on zdejmuje miary, starannie szyje garnitur z dobrego materialu, wstepna przymiarka + ew. poprawki, wykanczanie - to jest moja definicja garnituru na miare. szczerze to nie bardzo wiem co to znaczy zamawiac garnitur u taniego producenta. w mojej wyobrazni nie miesci sie ze ktos w tym kraju jest w stanie za 1000zl uszyc dobry garnitur (w 1000zl od razu material), bo jest to wiele godzin zmudnej, ciezkiej i dokladnej pracy, ale jezeli sa tacy ludzie to chwala im za to
    mhfan, 2012-01-31 11:16:17
    zgłoś
    Co masz dziś na sobie
    ogolnie rzecz biorac nogawka najbardziej optymalna powinna siegac do podlogi(konca piet) gdy stoisz bez butow
    mhfan, 2012-02-02 11:35:16
1 ... 11 12 13 ... 14
STRONA 12 z 14
REKLAMA