REKLAMA

Profil dilu

zgłoś
    Jakiej muzyki słuchacie na treningach ?
    Jesli chodzi o muzyke, to przede wszystkim muzyka house i elektro, czasem Hip-Hop, ale wtedy gdy robie lekki trening . Dobrym dla mnie sposobem jest rozpoczecie serii, gdy w glosnikach akurat wchodzi jakis mocny bit, z pewnoscia dodaje mi to energii.
    dilu, 2009-03-14 12:15:48
    zgłoś
    kobieta - kierowca
    Moje doswiadczenie w tej sprawie nie wyglada dobrze. Od zawsze balem sie jezdzic z wlasna mama, nawet w czasach kiedy nie mialem jeszcze prawka musialem od czasu do czasu podpowiadac, kto ma pierwszenstwo . Moja siostra ukonczyla prawie rok temu kurs, no i skonczylo sie to tym, ze gdy od czasu do czasu przyjedzie po mnie na impreze, to i tak ja pod blokiem parkuje...lepiej mi to wychodzi po pijaku niz jej na trzezwo . Oczywiscie mowie tu tylko o zaparkowaniu, gdyz nigdy bym nie wsiadl po piwie czy kieliszku do samochodu jako kierowca, przede wszystkim ze strachu i zabranie mi prawka. Wracajac do tematu,w mojej rodzinie (teh blizszej czy tez dalszej)kobiety raczej nie sa dobrymi kierowcami. Oczywiscie sa kobiety ktore dobrze prowadza, ale z moich obserwacji to raczej rzadkosc.
    dilu, 2009-03-14 12:24:56
    zgłoś
    Krav Maga
    Jako dzieciak chodzilem 3 lata na karate, na krav mage chodzilem pol roku. Dlaczego tak krorko? Przede wszystkim wedlug mnie za duzo techniki na poczatek. Nie chodzi o to, ze sie gubilem. Nie, wrecz przeciwnie. Po porstu nudne jest przekladanie sie z kims po parkiecie przez godzine, reszete czasu treningu to dbanie o kondycje. Tak na prawde podobalo mi sie tylko kilka treningow, przede wszystkim te w ktorych stawalem na przeciwko przeciwnika i mielismy sie bic na lisce i kopniaki. Po jednym mocnym lisciu pamietalem, ze trzeba trzymac garde. Kopniaki tylko w nogi (low kicki itp). Powiem szczerze, ze zawsze chcialo mi sie troche smiac jak widzialem na filmach, ze gosc blokuje swoja noga low kicka przeciwnika. Ale jednak jak sam zobaczylem po sobie, da sie tego nauczyc i w cale to nie jest takie trudne !! Jesli zalezy Ci na spokojnnym treningu i technice to polecam krav mage, oczywiscie zalezy to wszystko przede wszystkim od trenera na jakiego trafisz. Ja mysle teraz o kick boxingu, oczywiscie jesli znajde na to czas, bo narazie z tym jest najwiekszy problem. Tak na prawde uwazam, ze jesli ktos chce sie nauczyc bic, to jesli nie dostanie troche po pysku to nie zapamieta swoich bledow. Wedlug mnie doswiadczenie w sztukach walki jest najwazniejsze, a ta zdobywa sie albo na mocnych treningach, albo niestety na ulicy.
    dilu, 2009-03-14 12:35:25
    zgłoś
    Piwo
    Gdy w nocnych godzinach wrocilem od laskiZiomek namowil od razu do flaszkizlota gorzka z cola zmieszanasmakuje dobrze, lecz ugina kolanajednak gdy checi do picia nie brakniejeszcze na harnasie czlowiek sie laknieskutki zabawy sa oczywisteglowa boli, a mysli sa mglistex Dilu
    dilu, 2009-03-15 12:42:25
    zgłoś
    Prawdziwy mężczyzna... dzisiejszych czasów
    Mowimy o mezczyzni dziesiejszych czasow czy o mezczyznie idealnym? Bo juz troche sie zgubilem, z tego co widze to opisujecie po prostu ideala (dobrze zbudowany, szarmancki, umiejacy sie zachowac w kazdej sytuacji, potrafiacy gotowac itp itd). Co do oborny przed napastnikiem. Powiedzmy sobie szczerze, zawsze znajdzie sie wiekszy kozak, z wieksza lapa, z wiekszymi umiejetnosciami, z wiekszym nozem. Dlatego mezczyzna powinien przede wszystkim potrafic unikac takich sytuacji, bo w razie czego to nie problem dostac troche po twarzy, ale trzeba przede wszystkim ochronic kobiete tak zeby jej sie nic nie stalo. Uwazam, ze najlepszy do tego jest pistolet gazowy, bo zalatwia sprawe szybko, a nie tracimy partnerki z oczu (nawet jesli ktos ptorafi dobrze sie bic).
    dilu, 2009-03-22 16:31:56
    zgłoś
    Komu kibicujesz w piłce nożnej?/ wszelkie rozmowy o piłce nożnej
    Nie jestem jakims wielkim kibiciem ale moja ulobiona druzyna jest Arsenal, kiedys uwielbialem Juventus i sentyment do tej druzyny pozostal. Ale przede wszystkim stawiam na jakos widowiska a nie wynik (wyjatkiem sa mecze reprezentacji polski:)). Bardzo przyjemnie sie oglada jak jakas teoretycznie slaba druzyna pokonuje wielki klub:)
    dilu, 2009-03-22 16:53:32
    zgłoś
    Tatuaż
    OD jakiegos czasu zastanawiam sie nad zrobieniem sobie tatuaza. Jednak powstrzymuje mnie kilka rzeczy, przede wszystkim chec pojscia do wojska, a z tego co slyszalem tatuaz moze byc problemem. Tak wiec musze sie dokladnie zorientwac jak to jest. Jesli mialbym juz robic to zrobilbym sobie na lydce traibala z elementami azteckich ozdob, albo tribala idacy od prawej strony brzucha, przez prawa czesc klatki piersiowej wchodzacy na bark i ramie .
    dilu, 2009-03-22 17:00:44
    zgłoś
    CYTAT(Jacek.G @ Mar 22 2009, 19:03 PM) Po pierwsze ,gdybym chciał Cie pobić to nawet na sekundę nie dałbym Ci włożyć ręki do kieszeni.Po drugie na 3-4 napastników będziesz mógł Sobie postrzelać ,ale w kaczki na nintendo Po trzecie ,jeżeli już będziesz chciał ,być szybki i będziesz nosił kaburę to gwarantuje Ci ,że więcej osób będzie Ci chciało spuścić manto .Pozdrawiam !Ad.1 Mowiac o sytuacjach na na ulicy, chodzi mi raczej o napady rabunkowe niz porachunki, bo kazdego mozna tak podsumowac. Nikt przeciez nie obroni sie np. przed uderzeniem butelka w tyl glowy.Ad.2 Wiaze sie z Ad.1, najczasciej napadaja osiedlowe cwaniaczki, zazwyczaj jak czlowiek zobaczy bron, nie jest juz taki pewien. Czesto sam widok broni ptorafi sprawic, ze napastnik sie rozmysli. Zreszta ze swojego doswiadczenia wiem, ze jak najsilniejszego z grupy sie "zalatwi" to reszta juz nie jest taka pewna.Ad.3 Takie rzeczy jak bron nosi sie tak zeby ich nie bylo widac i przeciez nie trzeba nosi tego caly czas.
    dilu, 2009-03-23 16:12:31
    zgłoś
    Ideał kobiety?
    A ze mnie jest taki dziwiak, ze nawet bym nie potrafil okreslic swojego ideala,. po prostu doceniam rozne rodzaje kobiecej urody
    dilu, 2009-03-23 21:13:23
    zgłoś
    No fakt, dla kazdego faceta honor powinien byc b.wazny. Zreszta z tego co zauwazylem wiekszosc kobiet nie lubi bijacych sie facetow, nawet jesli wybiera sobie koksa za partnera.
    dilu, 2009-03-23 21:50:44
1 2 3 ... 23
STRONA 1 z 23
REKLAMA