[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA

Profil men77

zgłoś
    GOLARKA a jednorazówka
    Dołaczam sie do tematu żeby zachęcic równiez do kupienia cruzera. Mam ja od niedawna a juz golenie stalo sie prostsze i przyjemniejsze. Koniec z podrażnieniem, koniec z krostami, koniec z jednorazówkami. 
    men77, 2013-12-18 22:49:24
    zgłoś
    GOLARKA a jednorazówka
    Musisz coś nie tak robić bo to niemożliwe, żeby podrażniała. Ja tyle czasu się golę i takich historii nie pamiętam. golarka posiada system który reaguje na nacisk dostosowując się do siły z jaką dociskamy golarkę. Mói znajomi też  mają elektryczna cruzera i zawsze są gładko ogoleni i bez podrażnień. 
    men77, 2013-12-27 22:38:53
    zgłoś
    GOLARKA a jednorazówka
    No może, zawsze co dla jednego dobre to dla innego nie. Ja nie spotkałem się z negatywną opinią o cruzerach i sam się nią golę i nic mnie nie podrażnia, a wrecz przeciwnie jak przeszedłem z jednorazówki na elektryczną skończyly się właśnie podrażnienia i zaczerwieniona skóra.
    men77, 2014-01-04 20:32:06
    zgłoś
    Problem z penisem podczas stosunku
    Niby tak, ale ja jakos nie mam smiałosci zeby porozmawiac z zona. wiem ze to glupie ale juz taki jestem. Zaciekawila mnie ta sprawa z suplementami? Jaki najbardziej polecacie, bo jest ich bardzo duzo na rynku i mam problem zeby cos dla siebie wybrac.
    men77, 2014-09-21 13:27:46
    zgłoś
    No i pewnie troche trzeba poczekac na efekty. Kiedyzs zastanawiałem sie nad srodkami które działaja od razu ale jak poczytałem jakie moga byc skutki uboczne to postanowiłem ze na pewno nie bede ich brał. Postawie na suplementacje. Jaki skład ma ten permen?
    men77, 2014-09-25 12:35:44
    zgłoś
    Atak z powietrza, czyli wygraj z alergią
    w sumie to moze i racja ze alergia to epidemia XX wieku. Kiedys nie bylo tylu ludzi uczulonych w sumie na wszystko. Z czego to wynika to nie wiem, ale np moj syn jest uczulony na seler!!! Szok!! ja zreszta tez jestem alergikiem  i teraz jak nadchodzi powoli wiosna to juz sie boje. wiem, ze jest mnostwo dostepnych leków ale one moze i pomagaja majac przy tym mnóstwo skótków ubocznych. w tym roku mam zamiar poszukac czegos nowego co pomoze mi przetrwac bez tego uczucia zmeczenia i sennosci.
    men77, 2015-03-29 14:42:03
    zgłoś
    No i udało sie. nie odzywałem sie sluzej, ale problem zniknal wlasnie po tym permenie wiec nie szukalem dalej rozwiazania. Chlopaki nie wiem jak wy ale ja jestem teraz baardzo zadowolony i w koncu kobietka tez!
    men77, 2015-05-25 15:56:42
    zgłoś
    Współcześni mordercy libido
    Mordercy libido jak dla mnie we współczesnym swiecie to głównie stres, praca i tryb życia. Ja jednak nie daje za wygrana i wspomagam sie troche-żen-szen, buzdyganek ziemny i oczywiscie l-arginina. Nie narzekam na swoje libido i poped seksualny.
    men77, 2015-11-11 00:17:05
    zgłoś
    To masz szczescie, że nie masz z tym problemów. Niektorzy nie maja takiego szczescia i nie maja na pewno ochoty na żarty. to potrafi nieźle dać w kość i zdezorganizowac zycie kazdego zwiazku. Dlatego próbujemy sobie nawzajem pomoc, a wzmacnianie organizmu naturalnymi składnikami niesie za soba poprawe sprawności seksualnej.
    men77, 2015-11-11 22:43:21
    zgłoś
    Byłem u lekarza i z jego namowa stosuje ten preparat. Nic mi nie dolega i czuje się bardzo dobrze. Niestety u mnie zmiana diety, sen nie pomogły dlatego sięgnąłem po suplementacje. Przeciez trzeba cos robic bo jak człowiek młody to bez seksu nie da rady funkcjonować.
    men77, 2015-11-17 23:44:34
STRONA 1 z 2
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij