[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Profil mementor

zgłoś
    Sugestie do strony www
    Witam.Co myślicie o Shoutbox'ie ??luźne rozmowy były by wskazane i przyciągnęły by nowych .Pozdrawiam
    mementor, 2009-06-17 13:56:00
    zgłoś
    Jak pokonać strach przed śmiercią
    to mnie zainspirowało żeby zrobic coś podobnego
    mementor, 2009-06-18 09:32:46
    zgłoś
    Poker, czyli jak nie splukac sie do zera
    ktoś mówił w tym temacie o szczęściu . Poker = zero szczęścia poker = 100 % umiejętności. Przynajmniej wg. mnie . Sam gram już od dawna i zawsze na pieniądzę poniewaz poker bez pieniędzy to nie poker tylko głupie pokazywanie kart czyli lepiej zagrać w orzeł czy reszka, będą większe emocje .Poker to kontrolowanie emocji. I bardzo często trzeba zadać sobie pytania:- co moi przeciwnicy myślą że ja mam ,- co maja moi przeciwnicy , - jaki ruch wykona mój przeciwnik , Jeśli trafnie odpowiemy siebie na te 3 pytania - wygramy ( w równym tego słowa znaczeniu )Jeśli błędnie- zawsze przegramy dziękuje
    mementor, 2010-02-13 11:52:34
    zgłoś
    Poker, czyli jak nie splukac sie do zera
    Szczęście ?? nieee wg mnie się mylisz... ten kto liczy na szczęście wygra raz max 2 razy. Ten kto liczy na umiejętności wygrywa często
    mementor, 2010-02-28 13:56:00
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij