REKLAMA

Profil matyss

zgłoś
    Kolczyk w brwi
    Kiedyś nad tym myślałem. Widziałem jednak jak chłopak z takim kolczykiem dostał właśnie w łuk brwiowy - widok mało przyjemny. Od tego momentu zrezygnowałem z tego pomysłu. Prędzej skusiłbym się na tatuaż, należy to jednak przemyśleć. Ale o tatuażu to już jest oddzielny temat. Pozdrawiam
    matyss, 2009-02-03 23:05:47
    zgłoś
    Dieta na spalanie tłuszczu
    Min. 45 minut w zakresie tętna 60-75% max Hr
    matyss, 2009-02-04 17:52:33
    zgłoś
    Dieta na spalanie tłuszczu
    A ja cały czas optuję za biegiem w tętnie 60 - 75% Hr max. Powyżej to już trening pod progiem mleczanowym. Co prawda spalanie tłuszczów, odbywa się podczas każdej formy wysiłku. Jednak największa efektywność, jest w trakcie w/w wymienionego zakresu. jak idziesz masz 70-80 biggrin.gif,To jest kwestia indywidualna każdego z nas.Pozdrawiam
    matyss, 2009-02-07 10:36:53
    zgłoś
    Rowerem po świecie?
    ''Makrokesz'' to nadaje się co najwyżej do jazdy po bułki. A już na pewno nie kupiłbym takiego roweru dziecku.
    matyss, 2009-02-07 11:31:28
    zgłoś
    Rowerem po świecie?
    Przyznam, że w Polsce dość niszowa marka, ale robią całkiem fajne ramy zarówno MTB jak i szosowe. Ja śmigam na ramie Krossa A4, ale w tym sezonie idzie do wymiany na coś lżejszego.
    matyss, 2009-02-07 17:34:00
    zgłoś
    Suplementacja - pytania ogólne
    Możesz przyjmować mniejsze ilości, ale wtedy może nie być oczekiwanego efektu. Pamiętaj , że np. taki gainer ma uzupełniać białko i węgle. Jeżeli więc brakuje ci 40 g tych składników, a ty zjesz tylko 20 g to będziesz miał braki. Po za tym po to jest rozpisane ile i kiedy, żeby się do tego stosować. Często też producent zaniża dawkę, żeby towar można było dopuścić do sprzedaży. Niestety każdy sport uprawiany w bardziej zaawansowanym stopniu niesie za sobą duże koszta.
    matyss, 2009-02-08 10:51:13
    zgłoś
    Rowerem po świecie?
    Jak lubisz jeżdzic po szosie i w delikatnym terenie to najlepszym rozwiazaniem byl by jakis cross. Kola 28 , amortyzator z przodu, w miare wygodna pozycja. Szosówka to już trochę inna kategoria. Komfort ograniczony na rzecz szybkości. Niestety w Polsce rowery szosowe są drogie w porównaniu do innych typów. Ja posiadam zarówno ''górala'' jak i szosę. Górski tylko na zawody i wakacyjne wypady w góry. Trening i przygotowanie do sezonu na szosie. Pozdrawiam
    matyss, 2009-02-08 13:49:55
    zgłoś
    Rowerem po świecie?
    Większość lepszych sprzętów wyposażona jest teraz w amortyzację z błokadą skoku. Tzn, że jadąc po normalnej drodze, amortyzator nie pompuje, otwiera się natomiast dopiero na wybojach.
    matyss, 2009-02-09 09:24:21
    zgłoś
    Obraz forumowicza Men's Health
    Zauważ Sven, że Ty również jesteś forumowiczem, a co za tym idzie obraz twojej osoby został przedstawiony w pierwszym poście tego tematu.A Ty Pafi wejdź na forum o rowerach, komputerach, akwarystyce, i Bóg wie jeszcze o czym i na tej samej podstawie wykreuj obraz użytkowników wymienionych for. Jak wtedy będą wyglądać użytkownicy? Wnioskuje, że na forum rowerowym użytkownicy nie robią nic po za jazdą na rowerze, nie oglądają telewizji nie czytają książek, żaden inny sport ich nie interesuje itp. Informatycy z kolei nie będą widzieć po za kompem świata, spędzają czas wyłącznie przed monitorem, nie dbają o siebie itd. Na podstawie twoich wypowiedzi ja mam Twój obraz: Kiepski Prowokator.Pozdrawiam
    matyss, 2009-02-11 16:25:59
    zgłoś
    Obraz forumowicza Men's Health
    Ta dyskusja i tak do niczego dobrego nie doprowadzi. Pafi skoro nie odpowiadają Ci osobnicy na tym forum to po co tu zaglądasz? Rozumiem, że nie interesuje Cię sport, siłownia i cała jej otoczka, zdrowy tryb życia, rozrywka więc czego tu szukasz? Zarejestruj się na jakimś forum dla psychologów i tam się rozwijaj, wypowiadaj do dostrzegam, że to odpowiada Ci najbardziej. To jest forum dla "młody, zazwyczaj student, często pracujący, dbający trochę przesadnie o budowę swojego ciała, skłonny łykać wspomagacze, aby dojść do swojego wzorca. Bada często swoje ciało, tkankę tłuszczową i przyrosty masy mięśniowej. Sport w innej formie jest dla niego mało ciekawy, no może oprócz maty i ringu. Czyta książki niezbyt często. Woli gry komputerowe - naturalnie w wolnym czasie. Ma często problem z własną samooceną w klubach i bywa zakłopotany w kontaktach damsko-męskich. Umiarkowanie kocha zwierzęta. Muzyka stanowi dla niego podkład pod ćwiczenia siłowe. Pewnie jeszcze kilka innych "zalet" ma." I niech tak pozostanie
    matyss, 2009-02-11 18:38:18
1 ... 2 3 4
STRONA 3 z 4
REKLAMA