REKLAMA

Profil mantik

zgłoś
    Alkohol i nie tylko...czyli co zdarza wam się wypić
    Kiedyś, gdzieś w jakimś filmie widzialem gości którzy pili podpalona wódkę w kieliszkach. Niedawno słyszałem, że to jest jeden z możliwych sposobów picia wódki. Interesuje mnie jak to dokładnie wygląda. Dzięki za odpowiedź
    mantik, 2010-01-07 00:04:10
    zgłoś
    Macie jakieś ciekawe hobby?
    Gram w piłkę nożna, siatkę, pływam, biegam i jeżdże na rowerze. Czytam książki, słucham muzyki, czasami paintball a od paru miesięcy zajmuje się też drzewkami bonsai.
    mantik, 2010-03-10 23:07:58
    zgłoś
    Nie przesadzajmy z biedronką Okazy jakie tam były w sprzedaży swoim stanem raczej nie zachęcały mnie do kupna. Swoje drzewko kupiłem w kwiaciarni. Przymierzam się do kupna następnego hehe. Będzie przy nim troche pracy ale naprawde bonsai wygląda niesamowicie, takie małe stare drzewo. Super sprawa.A wracając do biedronki to kupiłem tam jakiś czas temu looky bamboo taką fajną roślinkę która stoi cały czas w wodzie i trzeba pilnować by jej tej wody nie brakło. niedawno włożyłem ją do ziemi żelowej i kolorowego piasku całkiem sypmpatycznie się prezentuje.
    mantik, 2010-03-11 13:15:51
    zgłoś
    Hehe, no to ja namawiam i polecam kupno troszke pracy trzeba włozyc ale efekt jest musze przyznać
    mantik, 2010-03-11 13:38:00
    zgłoś
    Jaki sprzęt audio video?
    Chciałbym w najbliższej przyszłości założyć sobie jakiś fajny zestaw grający (ampiltuner, odtwarzacz cd).Zestaw ten chciałbym zdecydowanie przeznaczyć do słuchania muzyki ale od czasu do czasu też do oglądania tv. W związku z tym zastanawiam się:- czy kupic amplituner stereo czy kina domowego?- czy jest możliwość podpięcia do amplitunera stereo tv a do amplitunera kina domowego odtwarzacza cd i dvdZe względu na rozmiar pokoju jestem raczej za systemem 2.0 niż 5.1.Doradźcie coś Panowie
    mantik, 2010-05-09 17:38:36
1 2 3
STRONA 3 z 3
REKLAMA