REKLAMA

Profil mantik

zgłoś
    Mam mały(?) problem
    Jeśli o mnie chodzi to również w czsie sesji więcej czasu poświęcam nauce do egzminów i jakoś skutkuje. Uważam, że studia a szczególnie okres sesji to niestety czas pewnych wyrzeczeń, ale wg. mnie warto.Jeślo chodzi o planowanie no tu muszę zgodzić się ze swoimi przedmowcami. Sam stosuje tą metodę i muszę powiedzieć, że jest naprawdę dużo łatwiej.
    mantik, 2009-02-04 16:31:23
    zgłoś
    Praca
    Podejrzewam, że duża część uzytkowników forum pracuje. Chacialbym się dowiedzieć co sądzicie o pracy na dwa etaty, 1 1/2 etatu czy np pracy po 10-12 godzin? Może ktoś miał okazje pracować lub pracuje w takim trybie. Jak to przekłada sie na wasze treningi, studia, zainteresowania lub hobby.
    mantik, 2009-02-04 16:41:49
    zgłoś
    Moje wyzwania
    Ooo a brałeś już może udział w selekcji??
    mantik, 2009-02-05 00:32:31
    zgłoś
    Gry
    Ja gram w Plemiona taka gra w przeglądarce internetowej bardzo fajna, polecam www.plemiona.pl
    mantik, 2009-02-05 00:36:00
    zgłoś
    Zielona herbata
    Ja pije herbate zieloną z Vitax-u. Staram się ją spożywać przynajmniej raz dziennie. Chociaż ja rownież polecam czerwoną i czarną herbatę.
    mantik, 2009-02-24 23:03:30
    zgłoś
    Kawa
    Zdecydowanie wolę kawę naturalną, rozpuszczalna jakoś mi nie podchodzi. Jeśli chodzi o markę to zazwyczaj tchibo. Lubie sobie jedna czasami kupić ziarna kawy na wagę i wypić kawę świeżo mieloną. Lubie ten zapach świeżo mielonej kawy
    mantik, 2009-03-02 23:42:16
    zgłoś
    Jak spędzacie wolny czas
    JAk spędzacie swój czas wolny? Aktywnie na wycieczkach ze znajomymi czy raczej w domu przed telewizorem ?Ja z reguły wole spotkania zee znajomymi, albo jakieś wypady rowerowe. Z racji studiow i pracy i paru innych zajęć nie ma tego wolnego czasu zawiele ale staram sie nie siedzieć w domu bo jakoś taka forma wypoczynku mi nie sluży.
    mantik, 2009-03-02 23:46:57
    zgłoś
    Bieganie / Running
    Ja też zacząlem właśnie biegać po zimwej przerwie i póki ci nie mam żadnych problemów. Biegam po pół godziny codziennie wieczorem
    mantik, 2009-04-03 10:52:38
    zgłoś
    Za co kochasz futbol?
    Futbol w telewizji kocham za to, że pozwala mi miło spędzić czas z kumplami no i kibicować mojej drużynie czy reprezentacji. Natomiast jeśli chodzi o granie w piłkę nożną no to pomaga mi utrzymac formę i odstresować się. Tutaj również jest trochę rywalizacji no i nie rzadko kibicować przychodzą dziewczyny .Ogólnie sport przyjemny i pożyteczny i za to właśnie go kocham
    mantik, 2009-04-22 16:03:12
    zgłoś
    Piwo
    Lech, Carlsberg, czasami Żubr
    mantik, 2009-04-22 16:08:41
1 2 3
STRONA 1 z 3
REKLAMA