REKLAMA

Profil mat18

zgłoś
    smażenie - oliwa z oliwek
    Witam Jestem tu nowy.Mam kilka pytań na temat żywieniaNa czym najlepiej smażyć ??( przede wszystkim jajka ,kotlety) masło, olej??Czy jest duza rożnica między chlebem krojonym z folii a chlebem tostowym? Który jest zdrowszy?Co powiecie na temat oliwy z oliwek?? czy faktycznie jest tak zdrowa jak mówią. Do czego ją używacie?? Podajcie dokładną nazwe oliwy z oliwek którą wy uzywacie bo w sklepach jest ich duzo i nie wiem jaką kupić.Z góry dzieki
    mat18, 2010-01-04 15:38:39
    zgłoś
    Dodatkowa kasa
    WitamCzy macie jakies pomysły jak zarobić trochę kasy na lewo? Chodzi mi tu o takie rzeczy jak zakłady bukmacherskie. giełda itp.A Może ktoś po prostu gra w toto-lotka. Napiszcie jak macie jakieś pomysły
    mat18, 2010-01-06 20:26:11
    zgłoś
    Mała waga-brzuszek
    Mam mały problemWażę około 60 kilo przy wzroście 172cm. Problem polega na tym ze chciałbym przytyć ale na całym ciele a nie tylko na brzuchu a to jak do tej pory mi się nie udaje. Czy ktoś miał taki problem i jak sobie z nim poradził?Z góry dzięki
    mat18, 2010-01-06 20:32:15
    zgłoś
    Dodatkowa kasa
    Rozumiem ale chodzi mi o to aby ktos napisał czy wogóle wie jak zrobic taki interes. Ciekawym pomysłem może byc sprzedawanie na allegro rzeczy które na rynku można kupić za parę zł a sprzedać za 10 razy większą sumę ale oczywiście nie napiszę co to za rzeczyJak możesz to napisz mi ile wychodzisz na czysto miesięcznie w bwin?? Od dawna interesuje sie sportem ale zawsze grałem w toto-mix a nie w internecie. Od dłuższego czasu zastanawiam się nad tym aby spróbować ale trochę się boję że zamiast zarobić stracę ale z drugiej strony kto nie ryzykuje ten nie ma
    mat18, 2010-01-06 20:56:24
    zgłoś
    Dodatkowa kasa
    Zdecydowałem się wpłacić trochę gotówki na bet-at-home. Myślę że jest to najlepszy bukmacher dla początkujących.
    mat18, 2010-01-07 19:16:02
    zgłoś
    Dodatkowa kasa
    Niestety mam sporo czasu(bezrobotny) a szkołe mam co dwa tygodnie. Tak wiec czas nie jest problemem. Widze ze jest tu kilka osób które sie troche znają na sporcie.Może założymy nowy temat w którym bedziemy podawać swoje typy?
    mat18, 2010-01-15 11:26:54
    zgłoś
    Zakłady bukmacherskie - typy
    WitamTak ja w temacie .Podajemy typyProsiłbym aby typy bylo podawane według wzoruSpotkanie:Typ:Kurs:Bukmacher:Analiza:nieobowiązkowa Link: nieobowiązkowa ( proszę tutaj wklejać linki z informacjami dotyczące danego typu) Nie podawajmy po 10 typów tylko 1-3 które dobrze przeanalizowaliśmy .Kursy 1.30 w górę.Powodzenia
    mat18, 2010-01-17 19:01:25
    zgłoś
    Zakłady bukmacherskie - typy
    Spotkanie:FC Girondins Bordeaux - Olympique Marseille NIEDZIELA GODZ. 21.00Typ: BordeauxKurs: 1.95Bukmacher: bat-at.homeAnaliza: Myśle ze jest to nie tylko hit kolejki we Francji ale w całej Europie.Olympigue jest osłabione brakiem 4 piłkarzy ktorzy wyjechali na Puchar Narodów Afryki. Bordo wystąpi w najmocniejszym składzie i jest niepokonane od 9 meczów.Link:
    mat18, 2010-01-17 19:09:18
    zgłoś
    Dodatkowa kasa
    Do posredniaka to sam mozesz iśc . Jak sama nazwa dyskusji mowi rozmawiamy tutaj o dodatkowej pracy tak więc nie wyjeżdżaj mi tutaj z jakimś pośredniakiem . Poza tym bylem już na stażu i nie zamierzam dalej zapierdzielać za 700 za dwie osoby.CYTAT(VasKes @ 05-02-2010, 17:06) Proponuje więc wycieczke do pośredniaka znaleść sobie uczciwą robote "na etacie". A nie dorabiac "na lewo" do niczego.A ty hustla równie dobrze mógł bys doradzic koledze opierdalanie babć metodą na wnuczka.
    mat18, 2010-02-09 17:40:35
    zgłoś
    Dodatkowa kasa
    CYTAT(Brylant @ 13-02-2010, 11:51) Nie przepraszaj tylko sie zmień!!! No respect for you.I marsz do spowiedzi!Brylant trzymaj tak dalej . Jakoś trzeba se radzić w życiu a jeżeli to jest legalne to 100% poparcia
    mat18, 2010-02-13 11:12:21
1 2 3 ... 17
STRONA 1 z 17
REKLAMA