REKLAMA

Profil markerr

zgłoś
    Jaki tusz do drukarki?
    nie kupuję oryginałów, jak tylko w mojej drukarce skończyły się te pierwsze to jadę na zamiennikach (albo active jet albo actis), mam drukarkę brother
    markerr, 2014-02-16 20:44:59
    zgłoś
    smartphone do 1000 zł
    Szukam jakiegoś smartfona do takiej kwoty, max 5 cali. Co polecicie? Preferowany android, ważne żeby była mocna bateria.
    markerr, 2014-05-16 21:33:21
    zgłoś
    Impreza bez alkoholu
    Myślicie, że coś takiego może się udać? Czy zawsze na imprezach macie alkohol?
    markerr, 2014-09-09 16:56:42
    zgłoś
    Najlepsze sposoby na bezsenność
    Na pewno wysiłek fizyczny, zdrowa dieta pomagają, jak zaczynałem nową pracę to miałem mega stres, parzyłem sobie melisę średnio mi podpasowała, brałem forstres (też ma melisę, magnez i jakieś tam zioła). Miałem wrażenie że jestem bardziej uspokojony i to mi pomogło, teraz w pracy lepiej ale mam gdzieś tam w apteczce jeszcze zapas.
    markerr, 2014-09-09 17:00:44
    zgłoś
    Lodówka
    Ona_Ona podała sporo informacji, które na pewno przydadzą Ci się przy wyborze. Ja głównie kierowałem się pojemnością, klasą energetyczną. Za moją lodówkę (mam LG) zapłaciłem mniej niż 2 tys, mam model standardowy ale dosyć wysoki (około 200 cm wys) i pojemny.Dla mnie też był ważny wygląd bo mam salon z aneksem.
    markerr, 2014-10-28 21:15:16
    zgłoś
    co robicie w wolnym czasie?
    Gram w jakieś gierki, czasami wieczorem lubię wypić piwko czy sznapsa, poczytać ciekawą książkę czy film, niestety wolnego czasu mam bardzo mało więc te przyjemności zdarzają się ostatnio rzadziej
    markerr, 2014-11-04 21:56:18
    zgłoś
    Lodówka
    I co zdecydowałeś się na coś? Tutaj masz stronkę z ofertą LG http://www.niezawodnelodowki.pl/ dosyć przejrzyście jest to wyjaśnione.
    markerr, 2014-11-06 22:11:57
    zgłoś
    Najlepsza wódka :)
    też lubię gorzką żołądkową, stocka i sznapsa gruszkowego (może to nie wódka ale też dobry :D)
    markerr, 2014-11-21 21:55:17
    zgłoś
    co robicie w wolnym czasie?
    Ja czekam na kolejny sezon House of cards ;), dzisiaj taki kiepski mam dzień więc chyba sobie sznapsnę ;)
    markerr, 2014-11-24 21:02:45
    zgłoś
    operacje plastyczne u kobiet
    Mi to nie przeszkadza, moja była mi się przyznała, że powiększyła sobie piersi (kiedyś tak z ciekawości ją wypytałem jak to było itp., wiem, że nie było to silikonem tylko tłuszczem własnym), efekt nie był sztuczny :), w życiu bym nie zgadł że coś miała robione
    markerr, 2014-11-27 22:42:16
1 2 3
STRONA 1 z 3
REKLAMA