[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA

Profil mariusz44

zgłoś
    Pytania od leni oraz ignorantów nie czytających ZASAD FORUM przy rejestracji konta
    Witam,od jakiegoś czasu zaczyna mi doskwierać problem z potencją. Jaką dietę polecacie na wzmocnienie ?Pozdrawiam
    mariusz44, 2015-02-06 22:38:04
    zgłoś
    Najlepsza wódka :)
    a ja polecam siwuchę - to jest wódka! Czysta jak kryształ i wchodzi jak złoto! 
    mariusz44, 2015-02-06 22:44:02
    zgłoś
    Testosteron: siła napędowa faceta
    no racja... bez testosterenu ani rusz :P coś musi napędzać całą machinę ...ja już swoje lata mam ale jak się wspomoże naturalnymi środkami to można produkować testosteron do późnych lat :) a Wy macie jakieś swoje sposoby?
    mariusz44, 2015-02-14 22:55:06
    zgłoś
    4 dania na lepszy seks
    O na pewno spróbuję. Ja jeszcze zażywam permen codziennie co mnie dodatkowo nakręca więc po takiej dietce nie dam spokoju swojej żonce hehe
    mariusz44, 2015-02-14 22:57:47
    zgłoś
    Współcześni mordercy libido
    Dobre rozwiązania na podniesienie libido :) najważniejsze z tego to chyba ćwiczenia i dobra dieta, ja jeszcze zażywam tabletki na bazie żeń szenia i buzdyganku ziemnego i nie narzekam już na brak ochoty. Ale  chyba zastosuję się do rady i zrezygnuję z telefonu i tabletu w sypialni.
    mariusz44, 2015-02-14 23:04:17
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij