REKLAMA

Profil marcingdansk

zgłoś
    Praca W Redbull?
    Panowie tak jak w temacie, czyli praca w Redbullu, dokladniej mam na mysli takie człowieczka co jezdzi sobie minicuperem z zapasem napoju i rozdaje go na roznych iwentach,imprezach,meczach itp i pstryka sobie zdjecia, czasem(czyt.rzadziej) pyta o odczucia po wypiciu napoju...Taka robota ma racje bytu, a jesli ktos pracował to prosze o jakies informacje dotyczace tej pracy lub jak mozna ja otrzymac?
    marcingdansk, 2010-03-17 21:01:00
    zgłoś
    Odszkodowanie...
    Witam!Odpadłą mi wczoraj noga przy grze w piłke i reka jak wyrzucałem piłke z ałtu ! jak moge to udowodnić i czy moge liczyc na odszkodowanie?
    marcingdansk, 2010-04-02 13:28:24
    zgłoś
    Odszkodowanie...
    \'Hustla\' napisał(-a):Temarx: Raczej nic nie dostaniesz, albo będzie to mała sumka do 100zł. Nic nie musisz udowadniać, spisz protokół w sekretariacie szkolnym i daj ubezpieczycielowi.MarcinGdansk: ...prowokacja?Jasne ze prowokacja, bo jak można pisać takie bzdury na forum,z takimi pytaniami to raczej "chłopiec" powinien sie do rodziców udać...boże ciśnienie nawet przed świętami musi skakać.no ale cóż..WESOŁYCH ŚWIAT wam życzę drodzy forumowicze!
    marcingdansk, 2010-04-03 15:41:25
    zgłoś
    Sushi
    No to ja wale pytanie z całkiem innej beczki...Robiliście kiedyś sushi? Jesli tak to prosze o jakies wskazówki, przepisy,porady... i ogolne wrazenia po zjedzeniu, bo chyba nie kazdemu smakuje.
    marcingdansk, 2010-04-04 02:50:22
    zgłoś
    Sushi
    No to widzę ze są jeszcze życzliwi ludzie którzy pomogą człowiekowi, dzięki chłopaki. Mam jeszcze trzy pytania,wybierając sie do jednej z restauracji ktora serwuje sushi, jakie wybrać sushi na początek? Jakie ceny w ogóle obowiązują? Jeśli ktoś jest z Trójmiasta to prosił bym o jakiś lokal warty uwagi...
    marcingdansk, 2010-04-04 12:34:41
    zgłoś
    Okres przed treningowy
    WITAM! Chciał bym zasiegnać opini eksperta na temat doboru odzywek. Obecnie przechodze okres odpoczynku po sezonie, od połowy miesiaca kwietnia 15-20 chciał bym zaczac juz cos robic, jakas siłownia bieganie jednak nie na 100procent poprostu chciał bym sie ogolnie poruszac zeby wejsc w rytm treningowy. Wlasciwy okres treningow zaczyna mi sie na poczatku maja i potrwa przez dosyc długi okres czasu. Na drugi okres kiedy wchodze juz we wlasciwe treningi planuje zakup zestawu z firmy BSN MASS STACK AVPP ( czyli. NO-Xplode,Nitrix,Cell Mass.) Jak myślicie co brac przez ten okres od okolo 15-20 kwietnie do poczatku maja, z czego zrobic dobry podklad pod wlasciwe treningi...a moze wogole nic nie brac?Pozdrawiam
    marcingdansk, 2010-04-11 00:30:51
    zgłoś
    Okres przed treningowy
    Zadaje jeszcze raz to samo pytanie ponieważ jakoś nie moge znalezc na forum odpowiedzi na moje pytanie. Bardzo prosze o nie zamykanie bezpodstawne mojego watku poniewaz widzialem duuuzo wiecej kiepskich watków ktore do dzisiaj pozostaja otwarte to tak na marginesie twoich działań moderatorze.WITAM! Chciał bym zasiegnać opini eksperta na temat doboru odzywek. Obecnie przechodze okres odpoczynku po sezonie, od połowy miesiaca kwietnia 15-20 chciał bym zaczac juz cos robic, jakas siłownia bieganie jednak nie na 100procent poprostu chciał bym sie ogolnie poruszac zeby wejsc w rytm treningowy. Wlasciwy okres treningow zaczyna mi sie na poczatku maja i potrwa przez dosyc długi okres czasu. Na drugi okres kiedy wchodze juz we wlasciwe treningi planuje zakup zestawu z firmy BSN MASS STACK AVPP ( czyli. NO-Xplode,Nitrix,Cell Mass.) Jak myślicie co brac przez ten okres od okolo 15-20 kwietnie do poczatku maja, z czego zrobic dobry podklad pod wlasciwe treningi...a moze wogole nic nie brac?Pozdrawiam
    marcingdansk, 2010-04-11 02:33:44
    zgłoś
    Zdrada
    Jak tu o zdradzie, to ciekaw jestem ilu facetów zdradziło swoje przyszłe żony na wieczorze kawalerskim
    marcingdansk, 2010-04-17 23:19:06
    zgłoś
    Zdrada
    CYTAT(sven @ 17-04-2010, 22:54) A skąd takie pytanie?Sam nie wiem, moze liczylem na to ze żonaci sie troche otworza i opowiedzia o swoich zdradach
    marcingdansk, 2010-04-17 23:56:19
    zgłoś
    Zdrada
    CYTAT(sven @ 18-04-2010, 0:01) Czyżby Tobie sie zdarzyło i szukasz rozgrzeszenia?nie,nie...Kawaler , chociaż kto wie co sie zdarzy za jakis czas na kawalerskim
    marcingdansk, 2010-04-18 10:19:20
1 2 3 ... 12
STRONA 1 z 12
REKLAMA