REKLAMA

Profil marcel17

zgłoś
    Trening freestyle ;p
    Witam. Ja od najmłodszych lat bardzo dużo pogrywałem w piłkę. Na początku nauczyłem się dobrze żąglowac , w wieku ok. 12 lat robiłem kilka tysięcy żąglerek. Tricki przychodziły same , wystarczyło że podpatrzyłem i za kilka dni potrafiłem robic tak samo.Więc ja myślę że po prostu wytrenuj w sobie automatyzm robienia żąglerek nie tylko nogami ale również głową i kolanami , a jeżeli jesteś jeszcze młody to szybko nauczysz się tricków ) Pozdrawiam.
    marcel17, 2010-06-23 21:20:22
    zgłoś
    Oponka :D
    Witam. Od poniedziałku planuję zabrac się za swoją wagę Przy wzroście 176 cm. ważę 78 kg i bardzo źle się z tym czuję .Jestem osobą dośc aktywną , gram w 4 ligowym zespole piłkarskim. Ale największy problem to odżywianie. Często zajadam się "śmieciami" typu chipsy czy batoniki. Mam zamiar zmienic dietę na zdrowszą i do tego codziennie uprawiac jakiś sport np. jazda na rowerze , gra w piłkę nożną i do tego 3 razy w tygoniu robic serie pompek i cwiczeń na brzuch. Jak myślicie czy przy takiej zmianie jest szansa na w miarę szybkie schudnięcie ? Jakieś propozycje ?
    marcel17, 2010-07-11 11:05:39
    zgłoś
    Piłka nożna, a moje "parametry"
    Witam ! Jeśli faktycznie grasz w Legii to twój lekarz powinien Ci doradzic co jest dla Ciebie dobre. Ja osobiście gram w 4 lidze i powiem że przy wzroście 176 cm ważę 75 kg i uważam że jest to za dużo. Dla mojej pozycji (cofnięty napastnik) liczy się przede wszystkim zwinnośc i szybkośc a do tego najlepiej miec szczupłą sylwetkę.
    marcel17, 2010-07-15 00:34:55
    zgłoś
    Piłka nożna, a moje "parametry"
    CYTAT(Ogor1992 @ 14-07-2010, 23:57) Nie zawsze spójrz na Obafemi Martinsa czy Cristiano Ronaldo . Można być szczupłym i silnym , ale polecam ci ich zobaczyć . Martins kawał chłopa , a najszybszy piłkarz świata 100m w 10.60 sek . Mógłby zostać sprinterem .Zgadzam się , ale to są wyjątki. oni pracują na siłowni od wielu lat pod okiem specjalistów. Oni nie mają grama tłuszczu , są to same mięśnie. Dla amatorów nabranie tkanki mięśniowej łączy się z tkanką tłuszczową , przez co zawodnik staje się bardziej masywny , ociężały i wolny.takie jest moje zdanie , mogę się mylic oczywiście. Poza tym każdy z nas inaczej się będzie czuł. Dla jednego większa masa będzie lepsza w grze , dla innego na odwrót.
    marcel17, 2010-07-15 19:17:37
    zgłoś
    Jazda rowerem.
    Witam ! Mam jedno pytanie. Próbuję zrzucic kilka kilogramów. Dlatego codziennie jeżdżę ok 20 km rowerem. Zależy mi na zmniejszeniu wagi , ale nie chcę też zwiększac swojej tkanki mięśniowej. Pytanie : Lepiej jechac te 20 km lekkim , spokojnym tempem czy szybciej z większym obciążeniem. ?Jaka jazda da większy i szybszy efekt ?
    marcel17, 2010-07-27 10:11:00
    zgłoś
    Jazda rowerem.
    Dzieki za dobre rady. Ja sam nie sprecyzowałem mojego zapytania.A więc postanowiłem że przez okres wakacyjny będę dojeżdżał na treningi. Jeżdżę po "polnych" drogach , do km. w jedną stronę.trenuję 4/5 razy w tygodniu. W pozostałe dni moja jazda jest bez wyznaczonego czasu i odległości. Robię to dla przyjemności.
    marcel17, 2010-07-28 23:27:17
    zgłoś
    Buty piłkarskie
    Ja polecam MIZUNO SCHINKEN !!!! Mam je 1,5 sezonu i zero zniszczenia. Trenuję 3x tygodniowo + mecz. Są mega wygodne i tanie jak na buty ze skóry z kangura . Miałem wcześniej adidas +f50.07 i rozwaliły się po 4 miesiącach.
    marcel17, 2010-09-24 21:04:22
    zgłoś
    Trening szybkościowy
    Witam. Mam pytanie . Chciałbym poprawic swoją nie najlepszą szybkośc oraz przyśpieszenie. Czy znacie jakieś sprawdzone i dobre cwiczenia . tak aby poprawic te cechy ? Słyszałem kiedyś że za szybkośc odpowiadają mięśnie pośladkowe . Prawda to ?
    marcel17, 2010-11-06 22:20:46
    zgłoś
    Śmierdząca sprawa
    Witam . Na wstępie powiem że nie jestem brudasem i dbam o chigienę osobistą.Mam problem.Mimo że używam antyperspirantu po jakimś czasie moje pachy są całe mokre i nie za ładnie pachną. Co można z tym poradzic? Jakich antyperspirantów używac ? Dodam że mam 19 lat.Druga sprawa to stopy. Mimo ze mam nowe buty dodam ze firmowe to po jakieś godzinie chodzenia , po zdjęciu ich czuc nie przyjemny zapach. Co jest przyczyną , jak sobie radzic ?
    marcel17, 2011-01-08 00:19:30
    zgłoś
    Zestaw koszula + krawat
    Ja na studniówkę wybieram białą koszulę i cienki czarny krawat
    marcel17, 2011-01-08 00:22:05
1 2 3 ... 33
STRONA 1 z 33
REKLAMA