REKLAMA

Profil marc

zgłoś
    Dieta wikingów: moc Thora będzie z Tobą!
    Rozumiem że żaden przepis w żadnej z Sag się nie zachował? Saga o Drakarze Chłodni albo Beuwulffa przygody z Dziczyzną, czy SagaNowych Przepisów Kulinarnych Skandynawów w Nowym Świecie... 
    marc, 2013-05-28 09:12:39
    zgłoś
    Trening Spartakusa: więcej mięśni, lepsza rzeźba
    Kurde, hardcorowe jak dla mnie te serie są... raczej bym padł na tej arenie prędko :P
    marc, 2013-05-28 09:15:36
    zgłoś
    Napiwkowy przewodnik turysty
    Napiwki moim zdaniem są kwestią uznaniową, obowiązkowe dopisywanie ich do rachunków to moim zdaniem absurd.
    marc, 2013-05-28 09:17:26
    zgłoś
    Wojownicy pehlwani: grunt to walka
    Bardzo ciekawy artykuł, co do sylwetek wojowników, to jednak pozostawiają sporo do życzenia, bardzo wygląda to na kółko wojowników podwórkowych niż coś z tak długą tradycją.
    marc, 2013-05-28 09:23:01
    zgłoś
    Skoda poleca: Eric Clapton w Polsce
    Ja tam wole Cocaine niż te dwie pościelówy powyżej.
    marc, 2013-05-28 09:23:42
    zgłoś
    Religie, mitologie, kosmici, spiski i inne kontrowersje
    A grób Jezusa masz w Kaszmirze. Jezus żył 78 lat.... padłem na ryj, poważnie z tym Kaszmirem czy skąpo stykałeś na łączach jak to pisałeś?Wszyscy biblijni patriarchowie to giganci. Mojżesz nim był również. Oni rządzili ówczesnym światem jako Synowie Boży. Byli oni wytworem inżynierii genetycznej Elohim... zbyt dosłownie interpretujesz człeku. Z tymi płaskorzeźbami które miałyby pokazaniem ludzi o głowach wielkości 1,5 metra to mnie rozbawiło do rozpuku. Wielkość na płaskorzeźbie miała pokazać wielkość danej osoby to fakt, ale wielkość hierarchiczną lub po prostu miała ją bardziej wysunąć na pierwszy plan. No i gdzie są pozostałości po tych ludziach gigantach? Bo jak na razie nigdzie w opracowaniach archeologicznych się o tym nie piszę.
    marc, 2013-05-28 09:34:23
    zgłoś
    Nie umiem się dogadać z mężem
    Rutyna zabija jak nic innego, tyle że powoli i po cichu. Sprawa taka że nie na każdego ta książka podziała.
    marc, 2013-05-28 09:35:42
    zgłoś
    jaki jest najlepszy antyprespirant
    Biały JeleńPoza tym w okresie rykowiska samice lecą na jelenia jak Żuczki Gnojniczki do Krowich Placków.
    marc, 2013-05-28 09:38:30
    zgłoś
    Co Cię wk***ia...?
    Mnie denerwuje jak:- świeci cały tydzień a pada w weekend....- jak podają ofertę pracy z wymaganiami ale nie z zarobkami bo to jest \"ściśle tajna informacja firmowa\"- jak zabieram się za pracę i na 5 minut idę sprawdzić FB a wracam po godzinie...
    marc, 2013-06-05 09:49:27
    zgłoś
    Gdzie kupić kuszę?
    Kusza fajna sprawa, ale problemem jest właśnie pozwolenie na nią. Jak jesteś w kole łowieckim to nie będzie to dla ciebie problem żeby wytłumaczyć się z tego dlaczego kusza. W innym wypadku kusza na nie legalu o której wie ktoś więcej niż ty to tykająca bomba.Policja zarekwiruje, będzie sprawa w sądzie za posiadanie broni bez zezwolenia i same nie przyjemności. P.S. co innego kusza, nie sprawna, nie posiadająca ważnych elementów dla jej funkcjonalności ;) Jak przy kontroli nie ma takich paru ważnych części to nie będzie zabroniona :P 
    marc, 2013-06-05 09:52:05
STRONA 1 z 2
REKLAMA