REKLAMA

Profil maras86pl

zgłoś
    100 pompek
    ciekawa sprawa dorzucę trochę pompek do swojego cyklu treningowego, to ćwiczenie nie wymaga specjalnego sprzętu, a efekty jakieś są. Lepiej robić to niż nie robić nic
    maras86pl, 2010-01-09 18:02:04
    zgłoś
    100 pompek
    im głębiej nurkujesz tym więcej wysiłku wkładasz w uniesienie się do góry, tym bardziej angażujesz mięśnie do pracy, więc ja podobnie jak sven wciskam się prawie w podłogę i dopiero w górę
    maras86pl, 2010-01-10 10:33:54
    zgłoś
    Programy niezbedne, przydatne, fajne...
    KMPlayer - odtwarzacz wideo (w tym DVD) i audio, nie muli kompa (ważne dla starszych)AIMP2 - alternatywa dla popularnego WinAmp'a, mniej obciąża systemEasy CD-DA Extractor - program pozwalający nagrywanie płyt CD, DVD, zgrywanie albumów audio na dysk w wielu formatach (najpopularniejszy mp3), konwertowanie wielu formatówEasyCleaner - wielofunkcyjny program z narzędziami przeznaczonymi do optymalizacji kompa
    maras86pl, 2010-01-10 10:43:44
    zgłoś
    100 pompek
    ja zamierzam realizować plan 100pompek podobnie jak to napisał sven, to nie jest największe obciążenie, a na dzień pomiędzy ćwiczeniami myślę, że da fajny efekt, zresztą okaże się, jeżeli efekty będą dalekie od zamierzonych to się wycofam z tej metody. SoltyS przedstawiłeś opinię przestrzegającą przed takim pomysłem, ale spróbuje, w końcu każdy organizm jest inny, może akurat wyjdzie to na dobre. O efektach poinformuje w odpowiednim czasie pozdrawiam
    maras86pl, 2010-01-10 19:21:17
    zgłoś
    silownia a wzrost i zdrowie
    technika ogólnie to podstawa, jest ważniejsza nawet niż dźwigane ciężary, nieefektywne dźwiganie nie da efektu, a tylko może doprowadzić do urazu. Ale ta podstawową zasadę myślę, że silver znasz p.s co do twojego pytania, nigdy nie słyszałem, żeby mogło się ćwiczenie odbić na wzroście (a dokładniej jego braku) więc raczej się nie martw, tyle ile masz urosnąć urośniesz, już jesteś średniakiem
    maras86pl, 2010-01-10 20:09:57
    zgłoś
    30 sekretów, których ona Ci nigdy nie wyjawi
    trudno jest trudno, ale za łatwo być nie może więc panowie nie ma co się martwićSHOW MUST GO ON
    maras86pl, 2010-01-13 10:47:10
    zgłoś
    Dodatkowa kasa
    ktoś napisał, że warto studiować tabele itp, wiadomo, to podstawa, bez tego nie ma sensu obstawiać, bo to tak jak by strzelać na oślep, na same kursy patrzeć nie można bo to droga prowadząca do nikąd. Dlatego, żeby naprawdę zarobić trzeba mieć spooro wolnego czasu. Poczytać analizy różne itd,
    maras86pl, 2010-01-13 11:00:15
    zgłoś
    kobietki najlepsze z najlepszych
    CYTAT(Misiou @ 13-01-2010, 18:33) a co do Twoich linków,to wg mnie jest brzydka,ma twarz jak koń.zgodze się, trochę dziwna ta twarzyczka, chociaż aż tak całkiem fatalnie nie jest, zadbana widać
    maras86pl, 2010-01-13 18:48:51
    zgłoś
    kobietki najlepsze z najlepszych
    na załagodzenie waszego konfliktu nieuchronnie zbliżającego się miły widok dla oka:Emmanuelle Chriqui
    maras86pl, 2010-01-13 18:55:43
    zgłoś
    Papierosy
    pozwól svenowi pożegnać nałóg po weekendzie weekend to taki fajny czas, po co ma się męczyć i chodzić jak przybity pies w te dni poniedziałek z reguły jest zj**any więc wtedy niech nadejdzie ta 'wiekopomna chwila' sven powodzenia w rzucaniu... 3mam kciuki
    maras86pl, 2010-01-13 20:44:21
1 ... 2 3 4 ... 104
STRONA 3 z 104
REKLAMA