REKLAMA

Profil maras86pl

zgłoś
    Większe mięśnie w 4 tygodnie
    albo coś na kształt numeru specjalnego, jak pojawił się COACH, z zaznaczeniem, że to lektura dla tych, którzy juz dłuższy czas odwiedzają siłownię. Faktycznie teksty typu "sylwetka w 15 minut" itp to troche przesada, nikt kto ćwiczy i ma troszke chociażby pojęcia już, nie uwierzy w to, a "reputacja" magazynu spada tym samym
    maras86pl, 2010-01-06 21:37:16
    zgłoś
    Sztuka kupowania sprzętu elektronicznego
    ja mam profil na last.fm, to nic nie kosztuje, rzadko w sumie korzystam ostatnio już, kiedyś częściej jednak więcej czasu miałem. a co do programów - odtwarzaczy, to jakiś czas temu przeniosłem isę z WinAmp'a na AIMP'a 2, ciekawy program, wszystkie funkcje jak w winampie, a mniej muli komputer (mniej pamięci zżera) i szybciej ładuje wszelkie katalogi (bardzo widoczna różnica w przypadku mojego komputera)
    maras86pl, 2010-01-06 21:43:01
    zgłoś
    Problem z przyrostami
    CYTAT(brylant @ Jan 7 2010, 20:15 PM) Mnie się wydaje,że co tydzień to za malo,mięśnie muszą dostawać po piźdz*e ,żeby rosły...też jestem tego zdania, im częściej zmieniasz bodźce, tym szybciej organizm reaguje i następują jakieś zmiany. kto stoi w miejscu ten się cofa...stara prawda
    maras86pl, 2010-01-07 20:02:55
    zgłoś
    Te cholerne reklamy
    jeśli używacie Firefoxa to warto zainstalować sobie wspomniany dodatek Adblock Plus, mi nie wyskakuje żadna reklama czy to na stronie MH czy na jakiejkolwiek innej
    maras86pl, 2010-01-07 20:06:40
    zgłoś
    polska wersja MH dla iphone
    iPhone w Polsce nie cieszy się taką popularnością. Jest sporo innych dotykowych telefonów: Samsungi, LG i chyba iPhone się nie przebije na dobre, a póki odsetek posiadających iPhone będzie niski, dopóty nie będzie sensu
    maras86pl, 2010-01-07 20:08:22
    zgłoś
    Dodatkowa kasa
    ja własnie stawiam stawki od 50 zł w górę tzn 2 wygrane to kolejna stawka x2 czyli 100 zł i tak dalej. a wziąłem się teraz na taki sposób, że stawiam na wybrane zespoły max 5,6 zdarzeń na kuponie AKO. nawet jeżeli procentowo wychodzi ok 50 % wygranych a nawet mniej to zysk jest z tego i tak nie zły jak dla kogoś kto się uczy i nie pracuje jeszcze. pozdrawiam
    maras86pl, 2010-01-09 12:09:05
    zgłoś
    Przyszłość - biuro projektowe
    ja siedzę w AutoCAD'zie, ale nieco w innej branży, na studiach I stopnia miałem ten program, z pozostałych jak narazie nawet nie korzystałem. AutoCAD to typowo inżynierski program
    maras86pl, 2010-01-09 12:11:29
    zgłoś
    Konto bankowe
    ciekawa oferta pojaiwła się w BZ WKB zwłaszcza dla młodych ludzi. kumpel mi poleca, ma juz to jakiś czas. więcej informacji pod adresem:
    maras86pl, 2010-01-09 12:14:05
    zgłoś
    Męska przyjaźń
    wg mnie jest możliwa taka przyjaźń, lecz są pewne ograniczenia, prawdziwych przyjaciół można mieć tylko kilku...takich, o których ma się przekonanie, że można zaufać i powierzyć wiele spraw. osobiście mam jednego takiego prawdziwego przyjaciela, warto dbać o taką przyjaźń. PAMIĘTAJCIE!!! Kobieta może cię zostawić, prawdziwy przyjaciel nie zostawi i nie będzie obojętny
    maras86pl, 2010-01-09 12:18:25
    zgłoś
    Perfumy
    dość długo korzystałem z Black Suede Touch, ale na Mikołaja sprawiłem sobie prezenty skusiłem się na Playboy VEGAS naprawdę kapitalny zapach dla mężczyzny, polecam
    maras86pl, 2010-01-09 12:25:20
1 2 3 ... 104
STRONA 2 z 104
REKLAMA