REKLAMA

Profil maras86pl

zgłoś
    Zakłady bukmacherskie - typy
    kurde muszę odwiedzić punkt STS i coś zagrac , dawno nie byłem z braku czasu, tylko trzeba by posondowac tabele i coś rozkminić, może macie jakieś propozycje na LM i Ligę Europy??
    maras86pl, 2010-11-01 18:27:38
    zgłoś
    Whisky
    nie odmawiam, ale tylko tak okazjonalnie dla uraczenie gardła nigdy jeszcze nie miałem okazji napić się do nieprzytomności tym trunkiem
    maras86pl, 2010-11-01 18:30:09
    zgłoś
    Przedwczesny wytrysk.
    niektóre rady mnie rozwaliły macie pomysły dobre, tylko troche głupio pomysleć o pogrzebie, już chyba lepiej wcześniej wystrzelić niż o tym pomysleć ale sama idea myślenia o czymś innym niz sam seks jest bardzo dobra, tylko trudniejsza w realizacji niż się wydaje p.s jeżeli mocno jęczy, a Ciebie to na pewno podnieca, to używaj zatyczek do uszu
    maras86pl, 2010-11-08 19:36:07
    zgłoś
    Expander / sprężyny do ćwiczeń
    lepiej mieć pewnie hantle, ja mam to i to, z tym, że ekspander kupiłem, nie ze sprężynami a z gumą, maksymalnie możesz 5 gum przyczepić, na rozgrzewkę czy coś fajna sprawa, a można czasami kupić za drobne p.s mój funkcjonuje 2 lata, żeby ktoś nie zarzucił, że to szajs na 2 dni treningu
    maras86pl, 2010-12-02 18:14:43
    zgłoś
    Trening mięśni brzucha a spalanie kalorii
    artykuł do tematu niedawno na stronie MH zamieszczono (zresztą to tylko jeden z wielu):Odchudzanie: Nowe zasady diety i treningu
    maras86pl, 2010-12-02 18:16:35
    zgłoś
    Dieta vs. Święta Bożego Narodzenia
    ja tam w Święta daje sobie wolne, tzn 0 ograniczeń, trzymania się diet. Nie zabije mnie to, o sylwetkę sportowca tez nie zabiegam, żadne konkursy itd, a po Swiętach będę miał przynajmniej motywację, że trzeba coś zrobić z tym co się tak zajadało przez kilka dni
    maras86pl, 2010-12-02 18:23:07
    zgłoś
    W styczniowym numerze MH...
    jak zwykle coś dla zdrowia, dobrego samopoczucia, formy no i reklamy cos ciekawego się wyczyta znów
    maras86pl, 2010-12-16 18:58:53
    zgłoś
    Basen jako... forma wypracowania muskulatury;)
    sportowcy, pływacy też, korzystają z siłowni jest to podstawowy element wypracowania siły, kondycji, a to potrzebne jest w każdym sporcie. Różne są ćwiczenie przy różnych dyscyplinach, ale zawsze gdzieś ta siłownia się przewija. Basen z kolei jest dobrym dopełnieniem korzystania z siłowni.
    maras86pl, 2010-12-16 19:01:35
1 ... 102 103 104
STRONA 104 z 104
REKLAMA