Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]

Profil maras86pl

zgłoś
    Boxing Night Gołota - Adamek
    udowodnił Adamek, że szybkość jest wielką siłą, ale zdecydowanie za wcześnie na walki z kolosami, nie miał by najmniejszych szans na dzień dzisiejszy. Walił Gołote jak szalony a ten jeszcze się trzymał na nogach. To co by było z tymi największymi...zamachał by się Adamek
    maras86pl, 2009-10-26 22:35:03
    zgłoś
    Kompletny trening z hantlami
    CYTAT(Qmac @ Nov 12 2009, 23:01 PM) co ile wykonujemy ten trening? ile razy w tygodniu?? dzisiaj cwiczylem i bardzo mi sie podoba:)ogólnie czesto przyjmuje się zasadę, żeby dac mięśniom odpocząć ok 48 godzin, ale przy tym planie tak jak napisał Waldemar układ z jednym dniem wolnym wystarczy
    maras86pl, 2009-11-20 17:29:02
    zgłoś
    Wasze komórki
    ja skusiłem się na LG KU990ipoczatkowo sceptycznie byłem nastawiony na dotykowy ekran, nie chciałem tego telefonu, ale taki z UK otarł w moje ręce, od 4 miesięcy odpukać w niemalowane, ale jestem bardzo zadowolony. Ekran dobrze kalibrowany sprawia, że nie wduszam gówien tylko dokladnie to co chce, oby tak dalej. Minusem jest tylko bateria, która trzyma 2 lub 3 dni nie więcej, no trudno na powietrze nie ujedzie. Telefon ma podstawowe funkcje, bez Wi-Fi czy navigacji, ale to akurat w telefonie potrzebne mi nie jest.
    maras86pl, 2009-11-21 20:01:22
    zgłoś
    Komu kibicujesz w piłce nożnej?/ wszelkie rozmowy o piłce nożnej
    z naszych polskich to ulubionego nie mam bo i teraz patrzeć się na naszą kopaną nie da sami przyznacie niestety :/ ale ogólnie mecze LM lubie obejrzeć od wielu lat podoba mi się styl Milanu, niestety też od wielu lat bez zmian w tym klubie i teraz to drużyna "emerytów" (notabene i tak nieźle sobie radzących)
    maras86pl, 2009-11-21 20:03:42
    zgłoś
    Muzyka - jej rola w życiu
    osobiście bardzo lubię muzykę klubową jakiś czas temu po uszy zakochany byłem w muzyce trance, niestety teraz to wszystko powoli się komercjalizuje, tzw electro, to sluchać już nie mogę, na jedno kopyto :/ dlatego ostatnio zacząłem w większej mierze słuchać radia, czyli słuchać czego popadnie nie można się ograniczać, zarówno na siłowni jak i muzycznie
    maras86pl, 2009-11-21 20:06:36
    zgłoś
    Zakłady Bukmacherskie :)
    kiedyś więcej czasu poświęcałem różnym analizom i częściej też obstawiałem. Teraz znów zaczynam się bawić w to, ale gram w taki sposób, że wybieram kilka zespołów (max 5) na kupon AKO, za 50 zł. Jeśli wygram fajnie, jeśli nie następnym razem stawiam na te same zespoły. Skuteczność jest niezla tego systemu, tylko trzeba mieć silną wolę i np 3 niepowodzeniami się nie załamywać. Nie ma nic za darmo niestety...
    maras86pl, 2009-11-21 20:11:50
    zgłoś
    Coach - numer specjalny MH już w sprzedaży!
    chwała Empikowi udało mi się tam dostać COACHa - w żadnym innym miejscu nie mogłem zdobyć. I po lekturze mogę śmiało polecić niezdecydowanym. Przejrzyście i treściwie, wiele porad, wyjaśnień a także różne plany dla ćwiczących o różnym stopniu zaawansowania
    maras86pl, 2010-01-02 20:37:22
    zgłoś
    Guma do ćwiczeń
    co można robić na piłce? jest kilka ćwiczeń przy których ma ona fajne zastosowanie, tak jak napisał Patero CYTATzwiększa wysiłek - niestabilne podłoże można ją wykorzystać przy wyciskani hantli czy też przy spięciach brzucha, skłonach tułowia czy unoszeniu bioder. Inwencja twórcza, warto samemu urozmaicać sobie ćwiczenia. A im więcej sprzętu pod ręką tym szerszy wachlarz możliwości
    maras86pl, 2010-01-03 11:10:17
    zgłoś
    tabela treningowa
    w COACHu jest fajna tabela, a na kompie można przecież edytować i wg własnych potrzeb wypełniać, jakiś wzór to jest
    maras86pl, 2010-01-03 11:12:56
    zgłoś
    Dotknij mnie jeszcze!
    no ładnie każda kobieta jest inna, ale można jakoś uśrednić te wszystkie porady i wyjdzie coś z tego
    maras86pl, 2010-01-06 09:45:31
1 2 3 ... 104
STRONA 1 z 104
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij