Profil maras86pl

zgłoś
    Boxing Night Gołota - Adamek
    udowodnił Adamek, że szybkość jest wielką siłą, ale zdecydowanie za wcześnie na walki z kolosami, nie miał by najmniejszych szans na dzień dzisiejszy. Walił Gołote jak szalony a ten jeszcze się trzymał na nogach. To co by było z tymi największymi...zamachał by się Adamek
    maras86pl, 2009-10-26 22:35:03
    zgłoś
    Kompletny trening z hantlami
    CYTAT(Qmac @ Nov 12 2009, 23:01 PM) co ile wykonujemy ten trening? ile razy w tygodniu?? dzisiaj cwiczylem i bardzo mi sie podoba:)ogólnie czesto przyjmuje się zasadę, żeby dac mięśniom odpocząć ok 48 godzin, ale przy tym planie tak jak napisał Waldemar układ z jednym dniem wolnym wystarczy
    maras86pl, 2009-11-20 17:29:02
    zgłoś
    Wasze komórki
    ja skusiłem się na LG KU990ipoczatkowo sceptycznie byłem nastawiony na dotykowy ekran, nie chciałem tego telefonu, ale taki z UK otarł w moje ręce, od 4 miesięcy odpukać w niemalowane, ale jestem bardzo zadowolony. Ekran dobrze kalibrowany sprawia, że nie wduszam gówien tylko dokladnie to co chce, oby tak dalej. Minusem jest tylko bateria, która trzyma 2 lub 3 dni nie więcej, no trudno na powietrze nie ujedzie. Telefon ma podstawowe funkcje, bez Wi-Fi czy navigacji, ale to akurat w telefonie potrzebne mi nie jest.
    maras86pl, 2009-11-21 20:01:22
    zgłoś
    Komu kibicujesz w piłce nożnej?/ wszelkie rozmowy o piłce nożnej
    z naszych polskich to ulubionego nie mam bo i teraz patrzeć się na naszą kopaną nie da sami przyznacie niestety :/ ale ogólnie mecze LM lubie obejrzeć od wielu lat podoba mi się styl Milanu, niestety też od wielu lat bez zmian w tym klubie i teraz to drużyna "emerytów" (notabene i tak nieźle sobie radzących)
    maras86pl, 2009-11-21 20:03:42
    zgłoś
    Sztuka kupowania sprzętu elektronicznego
    ja mam profil na last.fm, to nic nie kosztuje, rzadko w sumie korzystam ostatnio już, kiedyś częściej jednak więcej czasu miałem. a co do programów - odtwarzaczy, to jakiś czas temu przeniosłem isę z WinAmp'a na AIMP'a 2, ciekawy program, wszystkie funkcje jak w winampie, a mniej muli komputer (mniej pamięci zżera) i szybciej ładuje wszelkie katalogi (bardzo widoczna różnica w przypadku mojego komputera)
    maras86pl, 2010-01-06 21:43:01
    zgłoś
    Te cholerne reklamy
    jeśli używacie Firefoxa to warto zainstalować sobie wspomniany dodatek Adblock Plus, mi nie wyskakuje żadna reklama czy to na stronie MH czy na jakiejkolwiek innej
    maras86pl, 2010-01-07 20:06:40
    zgłoś
    Konto bankowe
    ciekawa oferta pojaiwła się w BZ WKB zwłaszcza dla młodych ludzi. kumpel mi poleca, ma juz to jakiś czas. więcej informacji pod adresem:
    maras86pl, 2010-01-09 12:14:05
    zgłoś
    Perfumy
    dość długo korzystałem z Black Suede Touch, ale na Mikołaja sprawiłem sobie prezenty skusiłem się na Playboy VEGAS naprawdę kapitalny zapach dla mężczyzny, polecam
    maras86pl, 2010-01-09 12:25:20
    zgłoś
    Programy niezbedne, przydatne, fajne...
    KMPlayer - odtwarzacz wideo (w tym DVD) i audio, nie muli kompa (ważne dla starszych)AIMP2 - alternatywa dla popularnego WinAmp'a, mniej obciąża systemEasy CD-DA Extractor - program pozwalający nagrywanie płyt CD, DVD, zgrywanie albumów audio na dysk w wielu formatach (najpopularniejszy mp3), konwertowanie wielu formatówEasyCleaner - wielofunkcyjny program z narzędziami przeznaczonymi do optymalizacji kompa
    maras86pl, 2010-01-10 10:43:44
    zgłoś
    silownia a wzrost i zdrowie
    technika ogólnie to podstawa, jest ważniejsza nawet niż dźwigane ciężary, nieefektywne dźwiganie nie da efektu, a tylko może doprowadzić do urazu. Ale ta podstawową zasadę myślę, że silver znasz p.s co do twojego pytania, nigdy nie słyszałem, żeby mogło się ćwiczenie odbić na wzroście (a dokładniej jego braku) więc raczej się nie martw, tyle ile masz urosnąć urośniesz, już jesteś średniakiem
    maras86pl, 2010-01-10 20:09:57
1 2 3 ... 93
STRONA 1 z 93
REKLAMA