REKLAMA

Profil marak

zgłoś
    Biorę się za siebie...
    Gratki za chęci Panowie! Od siebie mogę wam polecić nie tylko siłownię, ale również sztuki walki. Jasne, że nie każdemu podoba się oklepywanie innych, ale to tak wygląda tylko z zewnątrz. Pamiętajcie, że w nazwie jest "sztuka" walki. Treningi są ogólnorozwojowe, pomagają rozładować cały stres i często zainteresować się krajem z którego dana sztuka pochodzi, więc same plusy pozdrawiam
    marak, 2008-12-28 20:02:10
    zgłoś
    Biorę się za siebie...
    Dobry pomysł z tym wrzucaniem fot, na pewno pomoże jako mobilizator Ja zaczynam ćwiczenia od programu ABS II, zobaczymy jak pójdzie ;]
    marak, 2008-12-30 13:00:22
    zgłoś
    Kikka pytań
    Przepisów na shake'i proteinowe jest wiele, google twoim przyjacielem co do ćwiczeń to może być różnie, każdy reaguje inaczej na ćwiczenia, inne spalanie, metabolizm i przyrost mięśni związany z dietą. Ale powodzenia, zawsze sieę warto na kimś wzorować
    marak, 2008-12-30 13:08:50
    zgłoś
    Brzuch na szóstkę
    Polecam trening ABS 2, daje rezultaty, ale potrzebny jest drążek do podciągnięć.
    marak, 2008-12-30 19:04:30
    zgłoś
    Twoje miasto
    Mnie najbardziej denerwują korki w centrum miasta. Poza miastem i na obrzeżach dobrze się jeździ, ale centrum to dramat. W swoim mieście poprawiłbym jeszcze sposób zagospodarowania starych i opuszczonych fabryk. I zwiększył liczbę lokali rozrywkowych
    marak, 2009-01-03 15:40:21
    zgłoś
    S jak superpracownik
    donv ma rację.najważniejsze to pomysł na siebie, odwaga i chęć do zmiany czegoś w swoim życiu. Niestety, jako społeczeństwo nie jesteśmy wychowani w kulturze samodzielności i przedsiębiorczości jak np. USA czy kraje Europy Zachodniej. Ciągle wydaje się nam, że lepiej ponarzekać na szefa i płace, ale zachować "pewną" pracę na etacie niż powierzyć swój los własnym siłom i umiejętnościom. Tak więc, jeśli chcesz to na pewno się uda pozdrawiam.
    marak, 2009-01-04 19:17:47
    zgłoś
    Brzuch na szóstkę
    a6W to niezły plan, ale jak na mój gust za mało wzmacnia dolne partie brzucha. Więc pozostaje przy swoim ;] No i abs II ma 9 poziomów, a jeśli komuś uda się kończyć poziom w miesiąc to ma niezłe tempo
    marak, 2009-01-04 19:43:14
    zgłoś
    Co trenujesz?
    Ja trenuję muay thai, 3 x 1,5h w tygodniu. shaq44 - może mały sparing? . Wcześniej dużo jeździłem na rowerze, nastąpiła przerwa, ale znów chcę zacząć jeździć rekreacyjnie. Chciałbym sobie kupić worek bokserski i sztangę żeby więcej ćwiczyć w domu. Póki co głównie ćwiczę na swoim ciężarze tzn. pompki, drążek itp.
    marak, 2009-01-04 19:51:12
    zgłoś
    S jak superpracownik
    @Saber: właśnie na tej książce opierałem swoją wypowiedź Polecam tą lekturę każdemu, łatwo można się przekonać, że bycie kowalem własnego losu nie jest proste. I wymaga sił niż narzekanie ;]
    marak, 2009-01-04 23:07:44
    zgłoś
    Multiwitaminy
    Blender i owocki. Niczego lepszego raczej nie wymyślisz ;]
    marak, 2009-01-05 18:58:57
1 2 3
STRONA 1 z 3
REKLAMA