REKLAMA

Profil macieq

zgłoś
    Jak długo czytacie Men's Health?
    Ponad rok
    macieq, 2009-01-30 10:58:55
    zgłoś
    Selekcja w klubie
    W Krakowie to najgorsze są Panienki na bramce, z tymi to niema co dyskutować z bramkazem idzie jeszcze sie dogadać np. "Panowie zaraz wam przyniose RedBulla bo długi wieczor przed wami" możn z chlopakami wypic i przy okazji poznac na przyszłość
    macieq, 2009-02-02 13:39:48
    zgłoś
    Praca
    @saber możesz mi powiedzieć jak godzisz prace ze studiami dziennymi? Studiuje Informatyke i Ekonometrie tez na dziennych i chciał bym iśc do pracy w 4semestrze tylko nie wiem zabardzo gdzie sie zachaczyć? Macie moze jakie spomysly albo moze powiecie jak wy zaczynaliscie?
    macieq, 2009-02-04 18:50:59
    zgłoś
    Czy ona lubi seks?
    \'*Luki*\' napisał(-a):Pamietam jak czytalem ten artykul w MH. Musze przyznac, ze jest calkiem prosty, a zarazem jakze trafny. Nie pomoze nam to na pewno zmienic zycia, lecz przyda sie przy zawieraniu nowych znajomosci damsko-meskich. LukiIdelanie nada sie na nowe znajomości, własnie jestem na etapie poszukiwan partnerki wiec bede zwracal na to uwage ;] Dzieki! ;]
    macieq, 2009-02-04 19:37:45
    zgłoś
    MH na Facebooku, Google+, NK, Twitterze...
    ja tez
    macieq, 2009-02-05 17:49:45
    zgłoś
    Suplementacja - pytania ogólne
    \'*Luki*\' napisał(-a):Tylko uwazaj. Ja bralem raz megamassa i raz gainera. Miesnie przybyly, ale tluszcz rowniez. Mimo iz bylem ogromnym chudzinkiem.Wydaje sie jednak, ze prowadzisz aktywny tryb zycia to bedzie OK. Bylebys nie przesadzal z tymi porcjami. ;]Mega Mass jest gainerem Luki wiec brałeś to samo. Wedlog mnie jest to bardzo dobry środek jeśli ktoś nie ma czasu na jedzenie 5 razy dziennie. Mega mass dostarczy odpowiednia ilosc weglowodanow i bialka. Oczywiscie nie mozna przesadzac z dawkowaniem. Osobiscie polecam kazdemu kto ma preoblemy z nabraniem masy....
    macieq, 2009-02-07 21:27:37
    zgłoś
    Depilacja cukrowa
    Bez przesady luki depilacja w niektorych przypadkach jest wskazana. Zobacz sobie na modeli MH tez wiekszosc jest wydepilowana.... no chyba ze komputerowo ale tego nie wiem....
    macieq, 2009-02-08 12:42:17
    zgłoś
    MacBook Air - superpłaski laptop
    Zgadzam sie z toba Beloved system Air'a jest rewelacyjny niema co porownywac leoparda do windowsa. Szkoda ze tak skomplikowana jest instalacja Leoparda na normalnym kompie.... eh....
    macieq, 2009-02-09 19:52:28
    zgłoś
    MacBook Air - superpłaski laptop
    \'Beloved\' napisał(-a):@macieqZawsze można przerobić windowsa wizualnie na leoparda . Cieszy oko tych, którzy od czasu do czasu przywiązują większą wagę do stylu niż funkcjonalności @Beloved ale co to za przyjemnosc kozystania z przerobionego windowsa. Chodzilo mi bardziej o niezawodnosc i duzo leprza funkcujonalnosc. W Leopardzie nie tzreba naprzyklad instalowac sterownikow do drokarki nowej ani nawet takiej co ma 15lat.
    macieq, 2009-02-09 20:29:35
    zgłoś
    pierwsze slowa :)
    skoro siedzi na schodach to wes sie wywroc kolo niej moze zadziala instynkt matki i ci pomoze naprzyklad zaprowadzi do mieszkania a potem improwizuj ;P
    macieq, 2009-02-10 20:08:09
1 2 3 ... 5
STRONA 2 z 5
REKLAMA