[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Profil maciekrider600

zgłoś
    Off-road: kierowca terenowca
    a wg mnie jezdzenie w samopas gdzie popadnie takimi terenowkami, quadami lub crosami to glupota las, zwirownia czy inne tego typu miejsca to siedliska wielu gat zwierzat a jazda tam powoduje wiele szkod w legach ;( jestem ornitologiem amatorem ii juz nie raz w internecie czyalem ze np quadowcy rozpieprzyli kolonie legowa jaskolek brzegowek jezdzac po skarpie w piaskowni jezeli chcecie poszalec to poscigajcie sie na 1/4 mili albo kupcie sobie motory i pocwiczcie STUNT wielkie emocje gwarantowane a i srodowisku nie zaszkodzicie
    maciekrider600, 2009-06-17 22:26:00
    zgłoś
    Off-road: kierowca terenowca
    CYTAT(Czytacz @ Jun 17 2009, 22:23 PM) Akurat znam kilku kierowcow off-road i wiem, ze to srodowisko raczej nie szaleje samopas, rozjezdzajac lasy, laki, gory i rzeki, gdzie popadnie. Porownywanie ich do kretynow, ktorzy wskakuja na quady i z rykiem silnika demoluja przyrode, jest moim zdaniem krzywdzace.Nie chcialem tu nikogo urazic ani krzywdzic po prostu zebralem do kupy wszystkich szalejacych po bezdrozach. aa z porownaniem do quadowcow moze rzeczywiscie przesadzilem boo oni na prawde sa najgorsi. wiec przepraszam ale wiemy ze w kazdym " srodowisku" (off-road tez) trafiaja sie ludzie wyjatkowo uciazliwi...
    maciekrider600, 2009-06-17 23:16:45
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij