REKLAMA

Profil rjin

zgłoś
    Potrzebna "dieta cód"
    Na poczatku, serdecznie witam wszystkich forumowiczów i czytelnikow Men's Health Forum przegladalem od jakiegos czasu, braklo motywacji zrobic te pare krokow zeby sie zarejestrowac, no ale potrzeba zmusila.Mam maly problem, potrzebuje od was paru porad na temat diety. Poniewaz wreszcie uporalem sie z wszystkimi zaliczeniami (jestem studentem) i mam wolny czas chcialbym wrocic do cwiczen na silce. Ale zeby nie bylo tak jak ostatnio, czyli 2 miechy i raczej mierne rezultaty, chcialbym dodac do cwiczen diete. Mh czytam od jakis 7-8 numerow wiec troche ponad pol roku. W kazdym numerze owszem, sa ciekawe porpozycje dan, diet etc. Sek w tym ze wszystkie typu "schudnij". A ja nie moge!Mam 20 lat, 180cm wzrostu i waze 67-69 kg (wacha sie). Wygladam szczuplo, o wiele za szczuplo, szczegolnie nogi. Dlatego przydalo by mi sie troche przytyc, a ciezko mi znalezc cos na ten temat.Nie chce tez z drugiej strony siegac porad for "kulturystycznych" bo ja nie chce przytyc 20kg tylko max 10, bez zadnych odzywek jesli to mozliwe. Nie chce wygladac jak jakis ... mam nadzieje ze nie obraze nikogo - dres, ktory chodzi jakby mial arbuzy pod ramionami :S (choc wiem ze do tego tez trzeba troche pocwiczyc naturalnie )Dlatego prosze was o pomoc. Przejzalem wiekszosc tematow i nie zuwazylem nic podobnego. Znalazlem sobie pare cieakwych dan, jak np omlet podany przez kogos w dziale przepisami i o cos takiego walsnie mi chodzi.Bo, co wazne, musi byc tanie. Poszedlem dzis do hipermarketu Real, kupic pare rzeczy do podanych przepisow w mh no i wyszlo mi 120zl za jedzenie na praktycznie 2-3 dni. Co nie odpowiada calkowcie bo do przeznaczenia mam na to ~200-300 zl miesiecznie. (mam ~500-600 miesiecznie kasy do wydania, z czego 100zl idzie na siłke, a 100 chcialbym przeznaczyc na drobne wydatki nie zwiazne z jedzeniem). Dlatego licze bardzo na wasza pomoc Z góry dziekuje i licze na choc pare odpowiedzi.EDIT no i pieknei na dzien dobry jebnelem byka w tytule Powiedzmy ze to byl zamierzony "zart "
    rjin, 2009-03-07 21:52:47
    zgłoś
    Zegarek
    Nosic nie noszę żadnego, z racji tego ze bedąc jeszcze gowniarzem strasznie gubilem zegraki (zgubilem ze 3, zostawialem je gdzies tam) a teraz jest telefon wiec da sie życ. Kiedys chciałbym kupic jakis zegarek, cos w stylu tych z Men's Health stycz-luty '09 w kolorze ciemnego złota, gustowne
    rjin, 2009-03-07 21:59:23
    zgłoś
    Potrzebna "dieta cód"
    \'Elvis napisał(-a):Czesc!! Musisz poprostu zacząc jesc wiecej, jedzenie niestety jest drogie skup sie na ryzu miesie platki owisane chleb razowy jakas wedlina i ser bialy, jajka tunczyk. Ułoz te skaladniki w jakis sensowny sposob, aby wyszlo 5 posiłków. Dodaj troche tłuszczy z orzechów oliwy z oliwek.Najlepiej jakbys wyliczył swoje zapotrzebowanie kaloryczne to bys wiedzial ile musisz jesc.Myslisz ze regularne jedzenie pomoze w zdobyciu wagi? Bo fakt faktem jem strasznie nieregularnie, 1 szy posilek kolo 12- 1 i to lekki, obiad wieczorem i w nocy kanapki etc. (Do tej pory)
    rjin, 2009-03-08 00:29:57
    zgłoś
    Potrzebna "dieta cód"
    Luki, zakladajac ze bede robil podobnie i cwiczyl w godzinach ~15- 19 (roznie) ile wg ciebie wczensiej powinienem zjesc cos i co najlepiej? Generalnie twoja "rozpiska" mi sie podoba Wyglada tanio i do tego smacznie.
    rjin, 2009-03-08 13:47:39
    zgłoś
    Potrzebna "dieta cód"
    O dzieki wielkie za konkrety, o cos takiego mi chodzilo wlasnie. Z tym ze bede chyba musial przesunac sobie to wszystko godzine do przodu Z racji ze wstaje o 9 -10 a klade sie o 24-1 i dla mnie niemozliwym bylo by to zmienic, nie dalbym rady ;P Ale bynajmniej bede probowal
    rjin, 2009-03-08 14:37:53
    zgłoś
    Potrzebna "dieta cód"
    Jak musze to wstane nawet o 5 Po prostu uwielbiam spac
    rjin, 2009-03-08 18:27:01
    zgłoś
    Piwo
    Ja na temat, ale nie rymami bo talentu nie mam Pilsner Urquell -> Numer 1.
    rjin, 2009-03-08 19:20:04
    zgłoś
    Jakiej muzyki słuchacie na treningach ?
    W tym miejscu chialbym ozłocic Jacka G za link w 1szym poscie.Przegladalem forum 3 miesiace temu, klikenlem w twoj link i sie zakochalem. Od 2 lat slucham muzyki tego typu, a tej kapelni nie znalem, jest genialna (niestety tylko najnowsza plytka)Z najnowszej plytki 8/12 kawalkow to po prostu od 3 miechow nie schodzi mi z playlisty Naprawde wielkie dzieki A od siebie dodam ze ja cwicze przy rytmach Sum41 / TFK/ Three Days Grace/ The All American Rejects/Simple Plan /Story of the Year itdOgolnie rock
    rjin, 2009-03-08 19:25:57
    zgłoś
    Potrzebna "dieta cód"
    Dyskusja sie rozgorzała i dobrze Sam sie dowiedzialem w koncu jak lepiej. Inna sprawa, czy spanie podczas dnia 2x po 1h moze cos mi pokrzyzowac plany? Bo ja np lubie jak wracam z silki cos zjesc polozyc sie 1h a potem dalej seidziec. Czasem 2x wlasnie
    rjin, 2009-03-09 00:22:43
    zgłoś
    Potrzebna "dieta cód"
    Własnie chcialem o to poprosic Wiec sie dołaczam do prosby.
    rjin, 2009-03-09 12:01:47
1 2 3 ... 14
STRONA 1 z 14
REKLAMA