REKLAMA

Profil m4rc1n

zgłoś
    Jak długo czytacie Men's Health?
    z przerwami kilka latek a regularnie ok 3 lata. a ja sobie go dawkuje nie czytam wszystkiego od razu pozdro M.
    m4rc1n, 2009-02-02 17:05:20
    zgłoś
    Strata, a "męstwo"
    Ja miałem psa 11 lat ... był jak "brat mniejszy " slowami Św. Franciszka z Asyżumam dom na wsi i tam uciekł juz 2 lata jak go nie ma ale mam jego foto na scianie obok, byl to prezent na urodziny gdy mialem nascie latek.Wabił sie Minio, smiesznie bo taki byl ale tez madry niespotykanie i nie chce sie przechwalac ale tak bylo bo np. w miescie byl miejski a na wsi wiejski pilnowal obejscia itd , piszac to jest mi ciezko wiec skoncze.zycze wszystkim dobrego dnia M.
    m4rc1n, 2009-02-05 13:58:09
    zgłoś
    pierwsze slowa :)
    \'The_Edge\' napisał(-a):hehe:)moze czeka na swojego chlopaka? Podoba Ci sie i jeszcze do niej nie zagadales? Podejdz, przedstaw sie, spytaj jak ma na imie, powiedz ,ze mieszkasz niedaleko i czesto ja tutaj widujesz. Powiedz, że coś zgubila. Ona bez watpienia spyta co? Uśmiechnij sie i odpowiedz uśmiech. Kiedy sie uśmiechnie mozesz powiedzie, że z uśmiechem jest jeszcze piękniejsza. Spytaj kiedy nastepnym razem bedziesz mogl miec przyjemnosc ja tu zobaczyc itddobre dobre mozesz tez tak "czesc nie wiesz ktora jest godzina?" ona cokolwiek odpowie mowisz ok mysle ze czas najwyzszy sie poznac zwykle czesc tez jet ok ale bywa i tak ze oleje Cię spontan tez jest spoko jak umiesz ogarniac cala sytuacje ... mam podobnie mijam sie w drodze do pracy na ulicy z piekna , 3mam kciuki za Ciebie i za siebie pozdro
    m4rc1n, 2009-02-08 23:42:07
    zgłoś
    buty i garnitur
    Witam, mam pytanie otoz stoję przed zakupem garnituru i butow.powiedzcie jaki fason teraz czy np czarny w prazki to pasuje na kazda okazje?no i buty jakie po prostu jakie?z tego co sie orientuje takie z czubkami juz sa niemodne a moze jakie by pasowaly nie tylko do garnituru ale do casual'u ze tak powiem.z gory dzieki
    m4rc1n, 2009-02-15 14:04:52
    zgłoś
    UWAGA KONKURS!!!!
    no to pozdro kosci zostaly rzucone hehe
    m4rc1n, 2009-02-15 14:09:32
    zgłoś
    buty i garnitur
    DZięki za pomoc
    m4rc1n, 2009-02-15 18:22:46
    zgłoś
    skakanka a bieganie
    Hej [email protected] pytanie czy mozna porownac jakos cwiczenia na skakance do biegania?chcialbym nieco zrzucic mam skakanke wiem jakie miesnie pracuja itd ale chodzi mi o porownanie do biegania gdyz nie mam za bardzo mozliwosci na przebieżki.poradzice cos.Thx in advance M.
    m4rc1n, 2009-02-16 22:20:10
    zgłoś
    skakanka a bieganie
    dzieki za helpa ze stawami wiem jak jest , ale nie ma takiej tragedii ze mna heja !!
    m4rc1n, 2009-02-17 11:13:20
    zgłoś
    Przyziemne trudne wyzwanie
    powodzenia 3mam kciuki wiem jak to jest niestety ale z drugiej strony nadejdzie i wersja stety rzuce niedlugo
    m4rc1n, 2009-03-02 20:28:20
    zgłoś
    Fryzura
    tył i boki zerówka górwa wycieniowana na 3 mm a'la marines hehehehe pozdro
    m4rc1n, 2009-03-02 20:32:22
1 2 3
STRONA 1 z 3
REKLAMA