[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Profil mgrono

zgłoś
    Czytelnik na okładkę MH: trening zwycięzcy
    Aerobów nie wlicza się jako trening siłowy. Czas trwania treningu siłowego to max 90 minut. Ja mieszcze sie max w 60minutach, a czasami w 40nawet. Dzuo zalezy tez od przerw miedzy seriami. Nie moga byc one zbyt duze, bo krew odplywa z miesni. Aeroby robie dopiero teraz. Przygotowujac sie do konkursu w ogole ich nei robilem:)
    mgrono, 2009-05-30 23:32:17
    zgłoś
    Równaj do wzorca!
    znowu moja fota;p
    mgrono, 2009-10-17 23:30:56
    zgłoś
    Czytelnik na okładkę MH: trening zwycięzcy
    \'Waldemar\' napisał(-a):Sam próbowałem to rozkmninić ale miałem problem bo zatrzymałem się na zaczepianiu nóg - ławka rzymskacięzko to opisać. łatwiej pokazać. po prostu trzeba być pod skosem do podłoża i robimy spięcia ze skrętem tułowia
    mgrono, 2009-10-17 23:45:28
    zgłoś
    Najlepsze suplementy dla faceta
    Ja bym dodał jeszcze suplementy białkowe
    mgrono, 2009-11-26 17:14:27
    zgłoś
    Najlepsze suplementy dla faceta
    Ja bym dodał jeszcze suplementy białkowe
    mgrono, 2009-11-26 17:14:27
    zgłoś
    Konkurs "Czytelnik na okladke 2010"
    Nie zajmuję się kulturystyką zawodowo. Ćwiczę, bo lubię. Z tego, co się orientuję nie jest to konkurs kulturystyczny. Nie interesowała mnie nigdy duża masa mięśniowa. No może tylko mając 18 lat, ale i to szybko przeszło. Ważąc więcej przy moim wzroście wyglądałbym śmiesznie i mało estetycznie. Nie wiem, czy wiecie, ale zajmuję się także czasami pozowaniem do zdjęć. Sylwetki kulturystyczne nie leżą w zainteresowaniach twórców reklam, ani innych przedsięwzięć komercyjnych. Moja rada dla innych. Nie krytykujcie, a zacznijcie ćwiczyć dla siebie. Nie ma co zwracać uwagi na innych. Trzeba być zadowolonym ze swojego ciała i to daje najwięcej satysfakcji. Prawda jest taka, że nawet jesli moja sylwetka jest dla kogoś za chuda, to i tak wiekszość osób ćwiczących na siłowni nigdy nie uzyska takich wyników, bo za bardzo zwraca uwagę na to, by podnieść jak najwięcej, zyskać ileś tam kilogramów masy. To nie chodzi tu o reperowanie własnego ego, ale o rozsądne treningi, o obserwowanie własnego ciała i dostosowywanie ciężaru, skupianiu się na technice i przede wszystkim na dobrej diecie. pozdrawiam i życzę również zadowolenia z własnej sylwetki. Ćwiczycie dla własnej przyjemności, a nie by rywalizować z innymi.
    mgrono, 2009-11-29 14:51:42
    zgłoś
    W grudniowym numerze MH
    Synthol pod koniec sesji już się zneutralizował;p
    mgrono, 2009-12-01 10:14:13
    zgłoś
    W grudniowym numerze MH
    Kreatyna nie daje krótkotrwałych efektów, bo zwiększenie siły, co za tym idzie możliwość pobudzania mięśni większym ciężarem pozostawia trwałe efekty, jeśli wciąż się trenuje i trzyma dietę. Ewentualna woda, która zatrzymuje się przy stosowaniu monohydratu opływa,ale nie każdy zatrzymuje dużo wody. Gwoli wyjaśnienia raczej nie bierze się monohydratu kreatyny, jeśli komuś zależy na rzeźbie np. przed zdjęciami. PS. Czy obwód bicepsa jest wyznacznikiem bycia "dobrym pakerem"?
    mgrono, 2009-12-01 10:17:47
    zgłoś
    Posiłek po różnym treningu
    Żaden zawodnik w okresie robienia rzeźby nie je nabiału. Wyciągnijcie wnioski. Ja nie jem nic mlecznego, ani żadnych serów.
    mgrono, 2009-12-01 10:20:59
    zgłoś
    Modele z okładki to sam plastik?
    CYTAT(Borys @ Nov 28 2009, 22:21 PM) Myślę, że szanujące się czasopismo nie pozwoliłoby sobie na takie ryzyko. Pompowanie mięśni & zdjęcie z wykorzystaniem 2-3 lamp... już nie wspomnę o przygotowaniu odpowiedniej diety przed sesją To tylko z pozoru robi takie wrażenie...Czy uważasz, że dietę trzymamy tylko na kilka dni przed sesją? Te "zabiegi" przeprowadzam cały rok. Przecież nie da się być w formie non stop, bo kiedyś trzeba tę formę budować. Wiadomo, że fotografuje się tak, by ukazać sylwetkę jak najlepiej, bo po co robić zupełnie odwrotnie?
    mgrono, 2009-12-01 11:11:36
1 2 3
STRONA 1 z 3
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij