REKLAMA

Profil luna.star

zgłoś
    Najlepsze sposoby na bezsenność
    U mnie problemem nie jest zasypianie a wielokrotne budzenie się w nocy. Budzę się sama z siebie, albo kiedy coś mnie wybije ze snu. Jest to bardzo męczące:/
    luna.star, 2013-02-01 11:55:27
    zgłoś
    Muzyka: co polecacie?
    Aktualnie zasłuchuje się w kilka kawałków zespołu alt+j. Bardzo ciekawy wokal i dobra muza:)
    luna.star, 2013-02-01 11:57:15
    zgłoś
    Fajny film wczoraj widzialem...
    Wczoraj widziałam Delikatność z Audrey Toto. Dobry, ale mógłby być jeszcze lepszy. Mój mężczyzna równiez obejżał, bardzo nie stękał, więc chyba da się go strawić;)
    luna.star, 2013-02-01 12:00:03
    zgłoś
    Jak Wam się podoba taki zestaw?
    A ja uważam, że szara koszula będzie pasowała do brązowych spodni. Kamizelka ujdzie w tle, jak bardzo chcesz ją ubrać, to może być. Buty czarne albo brązowe. Żadnych żółtych dodatków!:)
    luna.star, 2013-02-01 12:02:12
    zgłoś
    Praca za granicą.
    Jeżeli masz coś pewnego i sprawdzonego to nie pakuj się w nic innego.
    luna.star, 2013-02-01 12:12:40
    zgłoś
    Organizowanie swojej pracy i zarządzanie czasem
    Ja wiem, że działam najlepiej pod presją czasu, dlatego też w pracy codziennej pierwsze dwie godziny spędzam na robieniu mniej ważnych czynności, a dopiero po pewnym czasie, wiedząc, że zosatło mi dokładnie tyle a tyle (czyli niewiele) czasu zabieram się do pracy. Przestałam już oszukiwać się, że będe w stanie efektywnie pracować przez bite osiem godzin od pierwszej minuty. Dlatego też uważam, że ważne jest zrozumienie samego siebie i nie walczenie z własymi nawykami a znalezieniem takiej metody, która będzie z nimi współgrać:)
    luna.star, 2013-02-01 12:16:45
    zgłoś
    znajomość języków obcych w pracy
    Patrz: kończysz studia, dokształcasz się jeszcze w kierunku języków i ekonomii, w międzyczasie zdobywasz doświadczenie w zawodzie. Zakładasz firmę w której wykorzystujesz wszytskie nabyte umiejętności, a przede wszytskim ekonomie. Współpracujesz z firmami zagranicznymi, tutaj przydaje ci się język. No i pracujesz z ludzmi- cud i miód:D Wiem, wiem- wszystko pięknie i ładnie na piapierze. Aleee.. z drugiej strony- dlaczego nie?:)
    luna.star, 2013-02-01 12:21:04
    zgłoś
    Relacja z byłą partnerką
    Blumkvist jak pieknie to ująłeś. Ja równiez należe do takich kobiet:D
    luna.star, 2013-02-01 12:24:16
    zgłoś
    W jakich miejscach mężczyzna powinien się golić/przycinać włosy?
    Wypowiem się jako kobieta: powinien się golić tam gdzie ma na to ochotę:):P
    luna.star, 2013-02-01 12:30:01
    zgłoś
    Jak pogodzić trening z pracą?
    Ja pracuję w tej samej branży co Ty tylko jako kierowca, więc to co Ty nakroisz ja muszę rozwieźć i poprzerzucać w skrzynkach na różne pkt. Wstaję o 2:30 piję kawę i do pracy... Dziecko jedno wraca o godzinie 13 00 ze szkoły, drugie o tej samej porze muszę odebrać z przedszkola... wracamy do domu i gotujemy obiad... Żona powraca do domu pomiędzy 18 a 20... Teraz pewnie zastanawiasz się po co Ci to piszę...a dlatego, że w międzyczasie mam czas na siłownię i nie tylko... Teraz dodam Ci mój dzień ćwiczeń. Otóż jak się obudzę robię sobie 60 brzuszków i 60 razy podciągam nogi na drążku. Po pracy jeżeli się wyrobię wcześniej zabieram \"moją babę\" czyli mego huskyego i robię 20 km rowerem po lesie... to do 13 00... Siłownia zaczyna się u mnie pomiędzy 19 00 a 20 00, około 22 00 Idę nyny.... Jeżeli mi się nie uda z różnych dziwnych względów zaliczyć siłowni to zamontowałem sobie drążek w domu i jeśli nie możesz na siłowni to nawet nie wiesz ile można zdziałać na drążku... Dodam jeszcze, że mieszkam na wsi 20 km od jakiejś większej miejscowości więc nie mam do wyboru tylu siłowni... korzystam z tego co kolega troszkę kupił, troszkę sam skonstruował u siebie w garażu... Widzisz, ja daję radę bo chce...a tak na marginesie to irytują mnie pytania na forum pt ja chce więc Wy mi powiedzcie co mam robić... Jeżeli sam nie szukasz odpowiedzi tylko czekasz na gotowe to (obym się mylił) ale długo miejsca na siłowni nie zagrzejesz.....jak to mawiają niektórzy Siłownia to nie sala ćwiczeń to stan umysłu...  Szczerze podziwiam! :D
    luna.star, 2013-02-01 12:33:36
1 2 3 ... 5
STRONA 1 z 5
REKLAMA